Bezimienny.

odrzucony
Grafik Bezimienny

6 postów w tym temacie

Jakiego używasz programu graficznego: XnView i powoli uczę się korzystać z Gimp'a ^^

Jak długo zajmujesz się grafiką: Odkąd pamiętam zawsze lubiłem się bawić grafiką i rysowaniem ale nie mam żadnego szczególnego doświadczenia związanego z nią.

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Grafik w naszym teamie: Tą pracę bardziej traktuje jak motywację do zdobycia jakiś umiejętności w świecie grafiki bo jak pisałem zawsze lubiłem się nią bawić lecz nigdy nie miałem gdzie się zaczepić żeby robić ją ciągle bardziej robiłem ją czasem dla siebie z nudów albo gdy ktoś mnie prosił o jakąś ^^

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: duuużo ;D Nie mam jak sprecyzować ale na forum jestem codziennie, a zwłaszcza teraz i w najbliższym czasie kiedy mam remonty i jak mam wolny czas to tylko wchodzę na forum, fb, steam i czasem ts ;)

Coś o sobie: Lat 17 (18 za 2 mies ;P), jestem z Górnego Śląska (jakieś 2 km od granicy Czech :D), chodzę do Technikum Logistycznego, lubię majstrować przy komputerze i innych tego typu sprzętach, lubię rysować i bawić się grafiką, oczywiście lubię też gry :D (najbardziej z gatunków FPS i RPG). I to by było chyba na tyle ;) jak ktoś chce wiedzieć coś więcej zawsze może spytać :)

Doświadczenie: Brak

Przykładowe prace (przynajmniej 5):

295e2f42c75f7.jpg
f0f4159e53060.jpg
532b3f8018568.jpg
8c359239b156c.jpg
65e2e14edcc56.jpg

Edytowano przez Bezimienny d^_^b
0

Co prawda grafika nie za dobra (według mnie oczywiście) ale chłopak stara się jest aktywny i próbuje.

Na tak .

1

Słabe prace, na nie. 

0

Na nie, poćwicz jeszcze trochę i zacznij korzystać z photoshop cs6

Grafiki 2/10

Druga grafika trochę powinna być szersza.

+wiek

+checi

Ale to nie wystarczy...

0

Ja jestem Neutral

+wiek, chęci

-trochę słabe prace

0

odrzucone.png

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.