Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Reder9120

odrzucony
[Moderator] Miki

4 posty w tym temacie

Imię: Radosław
Coś o sobie: Jestem Radek,mam 17 lat pochodzę z warmii-mazur. Mam dwoję rodzeństwa starszego,brata i siostrę. Jestem najmłodszy z rodziny,moim hobby jest piłka nożna,dziewczyny i oczywiście gry typu MMO i RPG Jak np. Metin/Cs/Battlefield i Far Cry. Jestem dosyć opanowanym człowiekiem,bardzo trudno wpadam w złość jednak jeżeli ktoś mnie wyzywa czy coś takiego staram się nie odpisywać no ale jeżeli już przez cały czas tak jest to już na to odpowiem bo nie jestem w stanie dalej tego słuchać. Jak każdy mam swoje minimum, tak ogólnie w cs'a jak i w metin'a gram od dobrych 8 lat. Byłem na różnych sieciach i teraz trafiłem na tą ^^. Zajmuję a raczej zajmowałem się prowadzeniu stron i robieniu takich z silnikami MyBB i IPB. Moimi ulubionymi serwerami w cs'ie są: 

ZM

Only DD2

CoD MoD

Surf

I oczywiście turnieje ^^ (Ale to w GO)

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Ogólnie jestem tu dosyć długo (Polecam sprawdzenie daty założenia konta), jednak nie udzielałem się bo zapomniałem hasła do konta jednak sobie je przypomniałem no i jestem. Ogólnie myślę że będę na forum siedział sporo czasu tak po 3/4h ponieważ mam masę wolnego czasu gdy nie jeżdżę motorem lub nie pomagam dla Taty przy pracy.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Moja praca będzie taką jak ma reszta, będę się starał pomagać będę sumienny, wytrwały i oczywiście nie będę nikogo faworyzował. Praca moderatora jest dosyć trudna dla nie których ale ja myślę że sobie z nią poradzę ze względu takiego iż posiadałem wiele razy takową Funkcję, i sprawdził bym się w tej roli.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Moją osobą? Mogę wnieść kulturę, ład i porządek chociaż to już jest bo inni tego pilnują, no ale chciał bym też pomóc i dalej kontynuować swoje umiejętności. Po prostu chciał bym wam pomóc żebyście mieli mniej roboty i starać się tak jak mogę, aby nie było żadnych skarg na mnie.
Dlaczego Ty?: Tak jak mówiłem, jestem sumienną i pracowitą osobą. Można mi powierzyć wiele zadań i postaram się je wypełnić. Na IPB pracuję tak od 8 miesięcy, jednak na MyBB troszkę dłużej, znam się na tym i wiem co miał bym robić chyba że chcecie mi powiedzieć ^^. No ale i tak, znam się już na roli moderatora. I chciał bym wam pomóc w obowiązkach :). Może nie mam tych 60 postów itd. Jednak jestem pracowity i posiadam już umiejętności w moderowaniu forach itp... Jeżeli podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie to będzie świetnie. Jeżeli jednak nie no to trudno raz się żyje i trzeba próbować. ^^

0

Chyba sobie kpisz.

Nie spełniasz żadnych wymagań, przydałoby się kilka warnów na opamiętanie.

2

Po przecinku dajemy odstęp, a po kropce już nie!

Nie spelniasz wiecej wymagań po za wiekiem.

#Facepalm

0

odrzucone.png

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0