Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xdbx

Regulamin AntyCheat

Recommended Posts

jrfceg.jpg

 
 
1. Antycheat zobowiązuje się do zajmowania się każdą sprawą w dziale "Bany na serwerach Pijemy-Rozrabiamy".

2. Koniecznie wymagamy od użytkowników wzoru. W przypadku jego braku upominamy o jego dodanie i uzupełnienie.

3. Przyjmujemy tylko i wyłącznie ss'y spakowane w paczkę rar tak, aby móc zobaczyć datę modyfikacji i wagę.

4. Przyjmujemy dema tylko i wyłącznie w oryginalnej postaci tak, aby w żaden sposób nie mogły być zmodyfikowane np. z podstawionym wh.

5. Staramy się jak najbardziej pomóc graczowi, gdy nie jest w stanie sam sobie poradzić z wrzuceniem ss'ów.

6. Staramy się jak najwięcej edytować swoje wypowiedzi, by nie robić zbędnego spamu.

7. NIGDY nie dajemy ub poprzez znajomości lub gdy użytkownik daje nam ss'y na pw. Wszystko musi być "udokumentowane" na forum, by jak najbardziej ułatwić pracę adminom i samym sobie, a także by gracz nie dostał bana z powodem aktywny.

8. Odbanowywanie zawsze powinno się odbywać za pomocą amxbansa, a nie za pomocą konsoli w grze. (Każde działanie admina zapisuje się w postaci log'ów na serwerze, więc dowiemy się wszystkiego).

9. W grupie AntyCheat ma panować pełna integracja, nie możemy sobie pozwolić na konflikty, grupa także musi być zżyta i powinna się dobrze dogadywać, dlatego każdy członek, który nie będzie umiał się przystosować do działań grupy będzie zmuszony ją opuścić.

10. Antycheat udostępnia swoje gg na forum, aby w razie wykrycia przez gracza (i zgłoszenia na gg) na serwerze podejrzanego o cheatowanie gracza AntyCheat ma obowiązek wejść, sprawdzić i w razie potwierdzenia faktu cheatowania zbanować przez ss'y lub w przypadku gdy nie jest pewien nagrać demko, zapisać nick, SID lub IP, następnie wrzucić na forum w odpowiedni dział.
 
11. W przypadku wypowiedzi osób nieupoważnionych w dziale dot. banów na serwerach, AntyCheat ma obowiązek zgłaszania postów.

12. Gdy AntyCheat ma wątpliwości przy sprawdzanym demku ma obowiązek konsultacji decyzji dot. bana lub unbana z pozostałymi członkami grupy.

13. Nadużywanie dostępu w amxbans będzie skutkowało degradacją ze stanowiska AntyCheat.

14. Zabronione jest dawanie bana lub unbana na podstawie przypuszczeń lub/i przeczuć. Każda sprawa musi zostać sprawdzona.

15. Posada AntyCheata jest dobrowolna, jednak wiąże się z obowiązkową aktywnością na forum.

 

  • Winko 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować