Sofcik <3

Nasze prace/szkoły.

144 postów w tym temacie

Jak już to można się zapisać i biorą Cie w wieku bodajże 18 lat na Twoje życzenie, a w ramach przymusu to nie pamiętam w jakim wieku.

Ja bardzo chętnie pójde do wojska, bo byłem już przy pożegnaniu mojego wujka i taty. Zajebiście to wyglądało, a opowieści mojego taty mnie zachęciły do wojska. Tak więc rozumiesz o co mi chodziło.

0

Malarz-tapeciarz łodzi podwodnych a ze na Ślasku niema łodzi to jestem bezrobotny

0

masz tam szkole życia ;)

Szkołę życia to masz, jak nie przedłużą Ci kontraktu 2 lata przed emeryturą. A tak w wojsku jest od dobrych kilku lat, całe życie szeregowy, chyba że masz plecy.

1

Nie chce tutaj zaczynać jakiejś śpiny (choc raz to już zrobiłem)ale wierz mi albo nie Kamil napewno w życiu to ja miałem ciężej. Każdy na jeżdża na moja rękę że same kości to teraz spójrzcie na to z mojej strony mieszkam 20 km od miasta (dojeżdżanie na siłownię by mi się nie opłacało) do szkoły idę o 7 wracam o 16 we wtorki i czwartki mam treningi czyli wracam o 19 w soboty mam mecze +nauka i wolnego czasu mam znikłe godziny. Co do gimbusa tak jestem nim nie wiem dlaczego ale gimbus to coś obraźliwego, mnie to za przeproszeniem jebie czy nazwiesz mnie "kurwą, gimbusem czy pedałem lub maminym synalkiem" wiem popełniłem błąd (napewno jeszcze wiele popełnienie) ale mam 15 lat na czym miałem się nauczyć życia ? Na mojej sytuacji rodzinnej choć i tak jest nie miła to i tak jeszcze się nie nauczyłem życia . Więcej nie mam co pisać o moim życiu jestem gimbusem to jestem mam problemy to mam i za przeproszeniem pierdoli mnie zdanie innych co mi dadzą słowa innych ubiorą mnie czy dadzą mi jeść nie więc właśnie jak pisałem "jebie" mnie to co o mnie myślisz chcesz to uważaj mnie za gimba czy kogo tam lecz pamiętaj że gdy kogoś nie znasz dobrze nie pisz o jego sytuacji rodzinnej :) Dziękuję pozdrawiam i nie chciałem tym postem zacząć nowej kłótni czy czegoś tylko dodałem swoje zdanie.

1

Liceum Ogólnokształcące 3 klasa profil: mat-fiz-inf-ang :D

0

Szkoła Zawodowa , 1 klasa , zawód : Sprzedawca . Dalsze plany to Technikum Handlowe lub Informatyczne ;b

0

3 klasa liceum o profilu strażackim ;)

0

Diabeleq a mi to się wydawało , że Ty mówiłeś , że masz 13 lat xD . Może to jakaś podszywka lub kłamiesz xD Hahahah xD

0

High School Martin Colegiatte Regina Grade 9

Trenuje piłkę nożną, codziennie treningi podczas ostatniej lekcji potem siłka (W szkole)

0

Technikum - technik informatyk xd

w wolnych chwilach budowlaniec xd

0

2 klasa spożywczak KUCHARZ <3 zapraszam na sałatkę grecko :)

0

Ja w drugiej klasie gimbazy jestem  :P

0

3 kl. Gimnazjum xD

0

Same gimbuski :P

Ja jestem po Liceum o profilu ekonomiczno-administracyjnym. (tak, zdałam maturę xD) Teraz jestem na drugim i ostatnim roku Administracji. Od października biegnę na studia, kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne/Narodowe.

Jako że, jestem w powolnej karierze do spełnienia siebie w całości (jeszcze trochę to potrwa), zaczęłam od troszkę łatwiejszych rzeczy jakim jest Straż Pożarna, przeszłam przez setki wykładów, ćwiczeń, testów. Potem zdałam egzamin w Bielsku-Białej i żyję.

Jeszcze w tym roku chciałabym zawinąć się o kurs mechanika (chociaż chciałam sobie walnąć technika jeszcze na szybko) ale przez studia musi mi wystarczyć kurs bo nie dam rady na dwie szkoły.

W 2016 składam papiery do Komendy naszej ukochanej Policji i znowu będę musiała zalać poty, żeby coś zdziałać. Wiem, że nie będzie tak łatwo jak w przypadku Straży ale ja nie dam rady? :)

Wybranie kierunku administracji i bezpieczeństwa nie było przypadkiem.

Oprócz szkoły, od ponad dwóch lat pracuję w nędznej wypożyczalni filmów w której się nic ku*wa nie dzieję :D

Bang :D

0

Wiem, że nie będzie tak łatwo jak w przypadku Straży ale ja nie dam rady? :)

Tu się mylisz

0

Mógłbyś rozwinąć?

0

Testy do zawodowej Straży pożarnej są bardzo ciężkie.

Testy do Policji to kpina (mówię tu zarówno o testach sprawności fizycznych i o multiselect) na youtube odnajdziesz jak wyglądają testy do Policji. Polecam zrobić do tego popcorn bo to świetna komedia.

Więcej info na gg

Edytował/a przez OxyGeN
0

Testy nie są ciężkie tylko trzeba mieć ogromne plecy, przynajmniej teraz i u nas na pomorzu 
Mi do PSP udało się dostać w sumie trochę pomogły znajomości w JRG

0

Ja gimbaza KL.3

A potem idę na Rolnika :D

Zrobię wam strajk pod chałupą xdd

0

Ja chyba pójdę w ślady OxyGeN'a

0

Jam jest uczeń zawodówki na profilu Elektromechanik. Jestem rok w plecy, w gimnazjum nie zdałem 2 razy (wagary) potem w ośrodku zaliczyłem dwie klasy w jeden rok i wróciłem do Ostródy ;)

2

Pierwsza klasa Technikum Budowlano-Geodezyjne, profil: Technik Urządzeń Sanitarnych.

0

Technikum kierunek: Technik Elektronik

0

Chodzę do 1 gimnazjum teraz idę do 2

0

Klasa 3 Liceum o profilu strażackim :)

0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się