OxyGeN

Trzymaj się Wąski

36 postów w tym temacie

Nie wiem po co oszukiwał, jak był na najlepszej sieci w POLSCE!

0

Miło było służyć :)

3

Nigdy bym nie sądził że do tego dojdzie...

Złodziej spoczywaj w pokoju  o7.

0

Trzymaj się :D

0

Trzymaj się :kot2: @Wąski TDW

:kot2:  :rozpacz:

0

:(

3maj się @Wąski TDW

0

czegoś tu nie rozumiem, gość zwyczajnie ojebał serwer z kasy a ludzie tu wysyłają tu jakieś smutne minki i piszą "trzymaj się" jak do jakiegoś bohatera niesłusznie oskarżonego XDD

11

:surprise:

Takie buty...

0

Nie ma to jak walić swoich na siano  :wink:

$.$ 

6

RIP Złodziej . Oficjalnie nie pochwalam, kiedyś przez właśnie takie coś ukochany ZM+EXP "umar śmiercią tragiczną". <z drugiej strony, tak 3/10, skrzynki i klucze do cs:go 1.6? Już chyba lepiej by było nie wiem, dodać lvl na codzie czy czymś innym xD>. Z trzeciej - wychodzi na to że fajnie w logi patrzycie. "Nic się nie ukryje, widzimy jak każdy adminuje" - a tu się okazuje że taki proceder trwał od dobrych 2 miesięcy :D <więc wychodzi na to, że musiałby permować cały serwer, żeby ktoś cokolwiek zauważył xD>. Sory, ale tylko czysta prawda :3

0

ha, dobre jajca. hejka Złodziej

0

czegoś tu nie rozumiem, gość zwyczajnie ojebał serwer z kasy a ludzie tu wysyłają tu jakieś smutne minki i piszą "trzymaj się" jak do jakiegoś bohatera niesłusznie oskarżonego XDD

John płacze, bo nikt mu już skrzynek nie doda XD

A co do całej akcji.. Wstyd no, ręce się powinno upierdalać za kradzieże. Niezależnie od wartości danej rzeczy. Tak dla zasady. 

8

Złodziej przesadziłeś... Ale coż, zrobił co zrobił, konsekwencje poniósł ( jak dla mnie za małe ). Ale wciąż nie rozumiem tych co płaczą z tego powodu. Przecież to normalnie zbrodnia :) I te wasze teksty w stylu trzymaj się... A co napisał pożegnanie, dostał bana, że go żegnacie? Właśnie więc po co? xD

0

RIP Złodziej . Oficjalnie nie pochwalam, kiedyś przez właśnie takie coś ukochany ZM+EXP "umar śmiercią tragiczną". . Z trzeciej - wychodzi na to że fajnie w logi patrzycie. "Nic się nie ukryje, widzimy jak każdy adminuje" - a tu się okazuje że taki proceder trwał od dobrych 2 miesięcy . Sory, ale tylko czysta prawda :3

ZM+EXP podniesie się jak feniks z popiołów. Potrzeba czasu

"Nic się nie ukryje, widzimy jak każdy adminuje" - a tu się okazuje że taki proceder trwał od dobrych 2 miesięcy"

Ubierz moje buty i wtedy pogadamy. Proszę założyć sieć, rozkręcić ją i przeglądać logi 20 serwerów codziennie, do tego chodzić do pracy, zajmować się domem i dziećmi.

Takie pretensje to proszę schować w piaskownicę, bo są tyle warte co zeszłoroczny śnieg.

10

Stało się to co powinno się stać ! Pozdrawiam

2

ZM+EXP podniesie się jak feniks z popiołów. Potrzeba czasu

Nie miałem akurat tutaj na myśli "aktualnego" serwera ZM+EXP, więc akurat pominę tą kwestię, jedynie powiem, że ciekawi mnie co z tego finalnie wyjdzie.

Ubierz moje buty i wtedy pogadamy. Proszę założyć sieć, rozkręcić ją i przeglądać logi 20 serwerów codziennie

Jedna osoba to za mało na takie przedsięwzięcie. Mówisz o "codziennym przeglądaniu logów", ale jednocześnie wyjaśnij mi jak to możliwe, że robił takie coś od co najmniej DWÓCH MIESIĘCY. Fakt, do "codziennego" to nie wiem kto by się zobligował - chyba tylko ktoś kto "nie posiada życia". Ty wspomniałeś o życiu prywatnym, okej, szanuję to, kiedyś też wolałem np. wyjść gdzieś z dziewczyną, zamiast gnić cały dzień przed kompem. Ale nawet gdyby - wziąć, nie wiem załóżmy, raz na tydzień, czy też dwa, chociaż na odwal przewinąć z góry na dół - na pewno, gdyby było coś podejrzanego raczej by nie umknęło. Gorzej gdy się tego w ogóle nie pilnuje - potem się okazuje że ktoś sobie dodaje np. klucze i skrzynki przez dwa miesiące.

0

Nie jesteś osobą której trzeba się tłumaczyć. Jeśli moja wiadomość nie była na tyle zrozumiała to niestety nie potrafię tego inaczej zobrazować niż wyzwać do założenia własnej sieci i to nie z paczkami serwerów z amxx.pl bo to nawet potrafi moja Żona, więc jeśli mówimy tutaj o dopracowanym tworzeniu serwerów to na podstawie tego co napisałeś twierdzę, że nie masz zielonego pojęcia o specyfice pracy przy serwerach i dalsza dyskusja z Tobą na ten temat jest zbędna i marnuje mój czas.

Istnieje również takie pojęcie jak zaufanie, które pokłada się w ludzi jakich się posiada w czerwonych. Jak widać nawet osoba, której ufasz wbija Ci kosę w plecy.

nazwa.pl

Let the game begin, pokaż na co Cię stać :)

2

Nie jesteś osobą której trzeba się tłumaczyć. Jeśli moja wiadomość nie była na tyle zrozumiała to niestety nie potrafię tego inaczej zobrazować niż wyzwać do założenia własnej sieci i to nie z paczkami serwerów z amxx.pl bo to nawet potrafi moja Żona, więc jeśli mówimy tutaj o dopracowanym tworzeniu serwerów to na podstawie tego co napisałeś twierdzę, że nie masz zielonego pojęcia o specyfice pracy przy serwerach i dalsza dyskusja z Tobą na ten temat jest zbędna i marnuje mój czas.

Istnieje również takie pojęcie jak zaufanie, które pokłada się w ludzi jakich się posiada w czerwonych. Jak widać nawet osoba, której ufasz wbija Ci kosę w plecy.

nazwa.pl

Let the game begin, pokaż na co Cię stać :)

No tak, jestem "bandytą z 4 warnami na koncie" i te sprawy, mi się wyjaśnienia nie należą. Ale może resztę by interesowało, dlaczego przez około 2 miesiące, można powiedzieć że bezkarnie dodawał sobie na serwerze co chciał, ile chciał i jak chciał i dlaczego to zostało pominięte? Przyjmijmy, że w tej kwestii tylko to mnie interesuje.

Masz rację, gówno o wiem o prowadzeniu serwerów, cóż, zawsze wolałem sobie po prostu pograć. Stąd też nigdy nie pchałem się wyżej niż UBTeam, bo zwyczajnie po co. Może kiedyś.

Zaufanie. Ciekawa kwestia. Tyle że ja nie ufam na dłuższą metę nikomu. Nawet sobie. I jak na razie się sprawdza.

Niestety, jestem zmuszony odrzucić twoje wyzwanie, mimo że mnie to zaintrygowało, a wiedz że mało komu ostatnio to się udaje. Może jak wygram w totka. Nie chodzi o ludzi czy też moją aktualnie gównianą wiedzę o serwerach, te 2 rzeczy zapewne dałoby się ogarnąć.

Ale tzw. przeze mnie, złote monety są głównym ogranicznikiem w tej sytuacji, skąd w ogóle pewność, że udałoby mi się rozkręcić maszynę. Ile serwerowni pada "bo brak hajsów", nawet sam byłem świadkiem takiej sytuacji jakiś czas temu. To jest pewne ryzyko, które na moje myślenie bym aktualnie nie podjął.

I sory, ale obligatoryjnie muszę się do czegoś rzecz jasna przyczepić, inaczej ten post by nie miał sensu.

Jakbyś mógł to wymyśl następnym razem coś lepszego niż "dyskusja z Tobą na ten temat jest zbędna i marnuje mój czas". Bez urazy, już nawet nie chodzi o "klasyczną wymówkę", ale zwyczajnie za dużo się tego typu rzeczy nasłuchałem w życiu.

1

To zaszalał chłopak co poradzić teraz to nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, życie i tak codziennie nas będzie zaskakiwać i dawać po "dupie" że tak się wyrażę niekulturalnie...

0

Zaufanie. Ciekawa kwestia. Tyle że ja nie ufam na dłuższą metę nikomu. Nawet sobie. I jak na razie się sprawdza.

Po prostu nie prowadzisz nawet serwera, a tutaj mowa o jednej z większej SIECI SERWERÓW. Kiedy przyjmujesz kogoś chociażby admina, to już w jakimś stopniu dajesz mu szansę, więc musisz tej osobie zaufać. Zresztą ananas był tutaj na tyle długo, żeby mu w większym stopniu zaufać, a to, że dał kamienia, to już nie jest niczyja wina, bo nikt tego nie przewidział i nie miał na to szansy. 

Dlaczego bord? ... tamdaradam... bo sieci serwerów to kuźwa nie serwerownie... Tyle razy to już było wałkowane :ryj2:

2

wyjaśnij mi jak to możliwe, że robił takie coś od co najmniej DWÓCH MIESIĘCY.

To jest tak jak w normalnym życiu, jak ktoś brał raz to wróci w to miejsce i zrobi to znowu :)

Logi są nazbierane z tego okresu czasu co nie jest równoznaczne z tym, że wcześniej o tym nie wiedzieliśmy. W niektórych przypadkach czasem lepiej jest zaczekać, by nazbierało się tego trochę więcej :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

2

Chyba najlogiczniejsza odpowiedź jaką mogłem w końcu uzyskać na swoje pytanie.

Cóż, jeśli jest tak jak opisałeś, to nie można inaczej tego nazwać niż po prostu mądrym posunięciem. Nic dodać nic ująć.

0

Prawda jest taka, że Złodziej olał swoją X szanse i tyle .

0

A teraz mi wytłumacz, co to była ta X szansa xD

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.