Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Black Raven

odrzucony
opiekun serwera ZM+EXP

3 posty w tym temacie

-Imię: Szymon
-Nick :D3MoN
-SID: STEAM_0:1:173544539
-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Dobre posiadałem już własny serwer
-Znajomość AMXX* (0-5): 3,5
-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: teraz są wakacje więc tak 8-9h czasami więcej
-Napisz coś o sobie: Mam na imię Szymon mam 17 lat mieszkam w niewielkiej miejscowości Grabów nad Prosną. Interesuję się piłką nożną , muzyką ,  chodzę na siłownie a w wolnej chwili lubię się pobawić w programowanie lub wgrywanie pluginów , map , modeli , muzyki i tak dalej  na serwer mojego kolegi gdyż poprosił mnie o pomoc.
-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Chciałbym wgrać jakieś nowości na serwer żeby go troszkę rozruszać i żeby trochę ożył i nie był taki hmmmm "stary" ponieważ od 2-3 lat na tym serwerze są cały czas te same rzeczy. Bardzo bym chciał zostać opiekunem gdyż wiem nie posiadam odpowiedniego pagonu lecz gdy już tak potwornie się nudzę a często tak mam to właśnie w takich chwilach mogę poświecić sewerowi bardzo dużo wolnego czasu a gdy nie mam co robić lub gdy na dworze jest taka brzydka pogoda :D to lubię posiedzieć w domu na komputerze i właśnie w tedy mam czas wgrywać rzeczy na serwery lub tworzyć własne serwery.

Pozdrawiam D3MoN :)

Edytował/a przez
0

Nie:

-brak pagonu.

-aktywnos na forum slaba.

-byłeś juz opiekunem i amx 3,5?

0

odrzucone.png

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0