Skocz do zawartości
Daffy!

odrzucony Nowy Redaktor , nadchodzi pomoc? ;p

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Imię: Dominik
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 4-5h.
Coś o sobie: Mam na imię Dominik mam 14 lat i pochodzę z Krakowa. Interesuję się Piłką Nożną oraz Muzyką.
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Mam duże doświadczenie miałem nie raz tą rangę.
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Myślę , że bardzo dobrze. Do pomocy będę miał Lazarus'a i myślę , że damy sobie rade.
Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Mogę pisać na wszystkie tematy.

PRZYKŁAD :

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość
Polska gościnność widać przypadała do gustu organizatorom Intel Extreme Masters, którzy zdecydowali że finał 2016 odbędzie się w katowickim Spodku. Będą to już trzecie zawody tej rangi nad Wisłą.

Intel Extreme Masters chyba nikomu kto choć trochę interesuje się e-sportemprzedstawiać szczególnie nie trzeba. A przyszłoroczny finał będzie wyjątkowy z kilku względów.

Po pierwsze atmosfera. Chyba nikt z organizatorów nie ma wątpliwości, że to właśnie w Polsce publiczność stawia się najliczniej i najlepiej dopinguje e-sportowców. Liczba 100 tysięcy fanów, którzy przewinęli się podczas tegorocznej edycji mówi sama za siebie.

Marcowy finał IEM w Katowicach zgromadził także rekordową liczbę widzów na serwisie Twitch. Zdaniem organizatorów IEM 2015 był najchętniej oglądanym wydarzeniem e-sportowym na tej platformie w całej jej historii.

Po drugie w przyszłym roku obędzie się dziesiąty, jubileuszowy, finał ligi. Jestem przekonany, że w związku z tym organizatorzy przygotują dla nas coś naprawdę ekstra. Z całą pewnością będzie to największy finał w historii i bardzo dobrze, że to Katowice znowu będą jego organizatorem.

Po trzecie do oficjalnej listy zawodów (obok LoLa i SC II) wraca cieszący się ogromną popularnością w Polsce Counter-Strike: Global Offensive. CS stracił miejsce w turnieju po szóstym sezonie, ale patrząc na tłumy jakie przybyły oglądać drużyny w tym roku nie dziwota, że organizatorzy ponowie wciągają go na listę.

Ukryta zawartość

Ukryta zawartość

Ukryta zawartość

Informacja napisana przez Przemek., treść z różnych źródeł informacji min. jarock.pl

Na szybko... -.-

Edytował/a przez Daffy!

Czy ty widziałeś jak wygląda twoje podanie?? 
Ja jestem neutralny 
- mała aktywność na forum

+ praca

• Winko 3

Napisano (edytowany)

Na razie jestem na NIE.

Dlaczego?

U redaktora dużą rolę gra estetyka, której brak mnie poraził od razu jak tu weszłam

Ukryta zawartość

/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20"> Nie masz tego wyczucia w kolorach, czcionkach.. Faktem jest, że potrzebny nam redaktor, ale.. ale. ;P

Edytował/a przez Wąski TDW
Czerwony kolor jest zarezerwowany dla administracji forum. :(
  • Winko 3

Ukryta zawartość

• Winko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.