adalik

historia twojego nicku

160 postów w tym temacie

na mixie mieliśmy głupawkę więc i propozycja wymyślenia nietypowych nicków, także pomyślałam i ustawiłam sobie KRÓLOWA PRAWICZKÓW zaczęła się beka i tak zostało do tej pory. :P

0

Let the bodies hit the floor znudził mi się stary nick więc wyciągnąłem coś z dzieciństwa jeśli ktoś kojarzy zespół Drowning Pool to powinien wiedzieć. :)

1

Ja sb któregoś razu przeglądałem internet tak z nudów :D i wpadłem na Albinos dodałem kropke na końcu i oto tak powstał mój nick :D

0

No to skoro zmieniłem nick warto by coś napisać. Oglądałem sobie Kill Bill'a i tam była tak scena animowana no i dziewczynka ogólnie widziała jak zabijają jej rodzine czy tam matke no i ona tak po co cichu wypowiedziała coś i tak z buzi jej takie literki wyleciały Whiiiiiiiisper no i troche to skróciłem no i jest Whisper. :)

0

Mój nick się wziął od zawodnika o imieniu Ronaldo de Assis Moreira Junior "Ronaldinho Gaucho" człowieka który z piłką robił rzeczy , które nawet fiziologom się nie śniły tak jak ja  :papryka:  haha

0

Moj nick wziął się od mojego pseudonimu jakim jest Leon dodalem do tego koncówkę iq i tak jakos wyszlo. Podoba mi się moje pseudo i nie zamierzam zmieniac nicku :)

0

Hmm, iż Moją Pasją jest Graffiti, i nie tylko się interesuję prostymi literami (które są oczywiście na kocie) ale również Wildstyle, Hractery.. itp, ogólnie Graffiti..

I któregoś dnia, Mój koleżka ze Stanów, polubił na Facebook'u Writera o Name " L7m " oczywiście odrazu wbiłem w typa, i okazały się moim oczom piękne prace, które bardzo Mnie zafascynowały i powiedziałem sobie że też tak kiedyś będę Malował. ;P

Bardzo spodobał Mi sie jego Name, i stwierdziłem że podczas Gry w Cs'a, będę używał sobie tego jego Name, jako Mój Nick. Oczywiście tylko w Cs'ie, nie w życiu jeżeli chodzi o Graffiti, bo to było by " Xero " a czegoś takiego porządni Wraiterzy nie robią.. a więc to chyba na tyle, i tak powstał Mój Nick w Cs'ie. ;))

Ps: Jeżeli ktoś chce, niech wbije sobie na FB, i zobaczy tego Artyste. ;P Pozdrawiam. ;))

0

Moj nick wziął się od miętowej czekolady, którą jadłam kiedyś siedząc na ts z ziomeczkami :D pytali jak mogę to jeść co mnie trochę zdziwiło i wtedy akurat pisałam pierwszy raz nick na cs i tak jakoś wyszło. W innych grach od lat jestem Myle lub Mylene. :3

2

Dlaczego ScaV?  Jak dobrze pamietam ... bylo to jakies 10 lat temu gdy gralem sobie w jakas gre na internecie z kolegami z osiedla i nie wiedzialem co tam wpisac bo "Piotrek" bylo zajete przez kogos tam ... Spojrzalem na klawiature i jakos tak samo wyszlo xD haha :D 

0

Dlaczego "NextS".Dla tego ze szukałem jakieś  fajnej piosenki i wpadłem na tą piosenkę .://www.youtube.com/watch?v=VD9zmaX4ez8.Piosenka nazywa się Next to me.Wtedy potrzebowałem nicku do cs 1.6 jak jeszcze grałem.I pomyślałem przy tej piosence ze może "Next" i po 3 godzinach  dodałem na końcu "S".I jakoś tak wyszedł mój nick.Myślę ze podobała wam się historia mojego nicku :D

0

Dlaczego "NextS".Dla tego ze szukałem jakieś  fajnej piosenki i wpadłem na tą piosenkę

się Next to me.Wtedy potrzebowałem nicku do cs 1.6 jak jeszcze grałem.I pomyślałem przy tej piosence ze może "Next" i po 3 godzinach  dodałem na końcu "S".I jakoś tak wyszedł mój nick.Myślę ze podobała wam się historia mojego nicku :D
0

Ja mój nick szybki nija, wziąłem od dawnego nicku na serwerze [sNN] SzybkiNiczymNinja, który pojawił się znikąd.

Nick na serwerze, czyt matVbit, to istny wymysł mojej wyobrazni. Na poczatek wzialem mat od imienia i dodałem Vbit, bo tak.

Nick ten miał na celu totalne odcięcie się od starej sieci. ;)

0

Mój nick wziol się z pewnego pomyslu kolegi by stworzyc druzyne zwierząt xD

0

TraC3R - fajny nick i tyle :)

0

Mój nick: Bagieta. Jest to moja ksywka którą wymyślili moi znajomi a pochodzi ona od nazwiska. 

0

Mój nick: Bagieta. Jest to moja ksywka którą wymyślili moi znajomi a pochodzi ona od nazwiska. 

0

Mój nick sam wymyśliłem, zaraz gdy otrzymałem konto steam jest to randomowa ksywa normalnie mówią na mnie Grzywa, a to dlatego że jak zaczynałem zapuszczać włosy to zarzucałem grzywą i tak zostało mimo iż teraz juz spinam włosy bo są na tyle długie ;)

0

Mój wziął się od tego,że razem z moim przyjacielem zaczeliśmy grać w Sf Game i potrzebowałem nicku rozpoznawalnego dlatego powstał Janix. Jan ponieważ mam tak na imię a ix tak sobie czyli Jan+ix=Janix

0

A mój nick wziął się w sumie od ksywki "Lipa" , liczba 7 jest moją ulubioną i szczęśliwą, więc także znalazła swoje miejsce w nick'u , Więc Lipa + eq , nwm czemu ale lubie tą końcówkę :D Kiedyś grałem z nick'iem Gandalfooo :3 , to z powodu mojej fascynacji "Władcą Pierścieni" :D

0

Mój nick powstał gdy zacząłem grać w Metina :D Tworzyłem nową postać i Jakoś mi na język się nawinął :P 

0

Hej mój nick wzioł się od kolegów zawsze nazywali mnie szwagier. Moi koledzy maja siostry i zawsze chcieli żebym był ich szwagrem i tak już zostało . 

2

Siema muj Nick ziele#-# wziął sie troche z nazwiska oraz z tego ze mam tak ksywę resta nicku #-# chciałem mieć cos unikatowego stąd ten Nick :)

0

Hej mój nick wzioł się od kolegów zawsze nazywali mnie szwagier. Moi koledzy maja siostry i zawsze chcieli żebym był ich szwagrem i tak już zostało . 

Racja ;D

0

Mój nick wziął się ze szkoły, nauczycielka mówiła na mnie Dacjan (A mam na imię Dorian) bo uczyła kogoś z takim imieniem, potem zaczęto na mnie tak mówić, co przekształciło się w Dacek (Najgorsza ksywa), a potem w Docent i tak do dziś zostało!

0

Gdy pierwszy raz zakupiłem konto na Steamie , to było jakieś .. 3 lata temu - chciałem być rasowym graczem :D .

Po czasie jednak wyszło , ze nie nickiem ale wynikami będe straszył . Diabeł^6 towarzyszy mi od dawna .

0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się