adalik

historia twojego nicku

168 postów w tym temacie

Mój nick wziął się z mojego imienia (jakby ktoś nie wiedział). :P

Heh każdy wie co to jest Brazzers ^^ tak jakoś nie wiem xd nie nie mam tam premium no chyba ze ktoś mi zakupi heh xd może przez to ze u mnie w klasie gadają ze jestem niezła dupa w sensie przystojniak xdd to chyba tyle jeśli ktoś chce mi kupić premium na brazzersach to pw ^^

Sofcik chyba ma tam premium... :D
0

Mój nick wziął się z mojego imienia (jakby ktoś nie wiedział). :P

Sofcik chyba ma tam premium... :D

heh to ja już nie wiem jak ty mu nie starczasz :/ nie bd się wtrącal :D oczywiście nie potrzebuje tego premium wystarcza mi moja ukochana dziewczyna :)

0

Ta na avatarze? ^^ XDD

0

Ta na avatarze? ^^ XDD

Moze jeszcze adres hm?

0

Wczesniej brat dal nick cikiciki ale jakis lipny to wymyslilem swoj i tetaz moi bracia na nim graja

0

Mój nick wziął się od Holly Hagan z ekipy z Newscastle,uwielbiam ją i jej cycki :D

2

Na mnie mówili w 6 kl podst Diabeł a dlaczego ? 
otóż zawsze sie bilismy z kolegami / zawsze coś psulismy aż wkońcu spaliłem zupę pomidorową i byłq taka ciemna jak podeszfa buta i wszyscy sie smiali ze ja Diabeł smołe gotowałem :D taka to historia :)

0

No mój to chyba wiadomo o czego :P Jakby ktoś nie wiedział to jest on od imienia. Po prostu zdrobniłem moje imię i jest :P

0

Mój nick to połączenie imienia Piotrek Pisanego przez G PiotreG i mojego nazwiska Paluszkiewicz ^^

0

Hmm ja za dużo tłumaczyć nie będę :D Nick wziął się od zamiłowania do muzyki i kultury rasta a że lubię czasem pomedytować stąd się wziął WeeDMan :D
Kiedys miałem nick Rasta998 xD

0

Szybka,zwina mała myszka :D

0

no mój nick wzioł się od imienia, huehue no to taka historia :P 

0

Złodziej - Moja ksywka z osiedla wzięła się od historii na pewnym melanżu,gdy nachlany jak świnia przeszedłem przez okienko od piwnicy ( takie w bloku ) i krzyknąłem bełkotliwie ,,Złodziej jestem!", i tak zostało. Skrót TDW oznacza Tylko Dla Wtajemniczonych - posłuchacie LSO to skumacie ;)

0

Mój nick-Wchodzę do sklepu po papierosy a babka do mnie ze zamknięte.Wiec wychodzę a ona wywiesza na drzwiach katreczke z napisem Close ;)

0

Mój pochodzi od mojej ulubionej firmy koszulki PLNY TEXTYLIA :)

0

Było to tak. Stworzyłem serwerownie z kolesiem o nazwie White. To sobie pomyślałem super by było jak byśmy mieli nazwę Black&White i od tego się zaczeło

0

Oglądałem mecz jak gra Virtus,Pro i pomyślałem, że dam sobie nick paszaBiceps ponieważ lubię grać awp :D

0

Zaczeło się od nicku SmiLeY, aż doszło do przemiany w `smile. często również Smileovsky. Skąd się wziął? Tego nie wiem, spodobał mi się i tyle.

0

Hmm. Ikoreczek wziął się z przypadku ponieważ wszyscy do mnie mówili Ikor. Potem domnie mówili Korek Więc jakoś powstało ikoreczek i mówią tak wszyscy do mnie w szkole Albo kotku (w przypadku gimnazjalistek) Albo Afro xDD

0

YoMeaNN wzial sie z niczego kilka lat temu gralem i gość ciagle do mnie mowił YoM YoM YoM wiec troche pogłówkowałem i wzioł się YoMeaNN

0

Mój nick ewoluował w formę jaką jest teraz z mojego nazwiska. Potocznie był Postraszek i ewolucja zakończyła się na Straszek :-) (Nawet pamiętam jak nauczyciele mnie po nick;u wołali :-))

0

Moj nick został wzięty z gwiezdnych wojen , ponieważ na mojego brata mówili Walker.

0

Obciełem się na zero (0) i ziomale zaczeli na mnie mówic Łysy...

Co prawda teraz mam grzywke :)

0

Mój nick facet306 pochodzi z nazwy mojego E-maila  byłem bardzo małym chłopcem jak zakładałem pocztę ;) . I tak zostało do tej pory :) 

0

Mój nick prosty ale fajny do myślenia 3 podłogi od dawania baników przez konsole :)

grałem troszke w pokera i dlatego triker ;D czemu trojeczka  bo w 3 klasie pobiłem sie z kolega z klasy i wygrałem ;D 

wykrzykniczki bo kiedy jestem bardzo zły a ktos mnie wkurza okazuje mu na co mnie stać :)

0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się