Skocz do zawartości
Vakos

Szybka rekrutacja na Redaktora

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość
Edytował/a przez drOp_
  • Winko 1

Lazarus!,

Przyjęty. Zgłoś się do mnie na TS3.

Imię:Bartek
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Kilka godzin.
Coś o sobie: Nazywam się Bartłomiej, mieszkam w województwie lubelskim. Interesuję się e-sportem, grami na PC. Lubię czasem pomajsterkować. 
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Nie, nie pełniłem. Jeżeli chodzi o doświadczenie w pisaniu, to artykułów na strony to nie robiłem. Na lekcjach pisałem je na piątki i szóstki.
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Chciałbym napisać coś na pewno o e-sporcie, podać jakieś przykładowe setupy komputerów, oraz mam dużo pomysłów dotyczących pytań na tydzień. :)
  • Winko 1

Lazarus!,

Podanie przyjęte. Zgłoś się do mnie dnia 15.06 na TS3.

Szybka rekrutacja: OFF

Szybka rekrutacja: ON

Imię: Michał 
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Od napisania poprzedniego podania mój czas bycia dziennie na forum się zwiększył i jest to ok. 2-3 godziny.
Coś o sobie: Jestem trzynastoletnim człowiekiem, który uwielbia: piłkę nożną, motoryzację oraz redaktorstwo. 
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Tak pełniłem nawet na tym forum, posiadam doświadczenie.
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Moją pracę jako redaktor wyobrażam sobie na przejęciu obowiązków Angeli, która zrezygnowała czyli: wywiady oraz zapowiedzi. Na poprzednim forum gdzie pełniłem funkcję redaktora były tylko wywiady i z nimi miałem najwięcej do czynienia, najlepiej mi wychodziły, lecz gdybym musiał robić artykuły cały czas wkładałbym mnóstwo zaangażowania i chęci. Konkretnych tematów do artykułów nie mam, a przykłady moich artykułów są w dziale redaktorskim.  
  • Winko 1

Lazarus!,

Ostatnia szansa. Przyjęty. Zgłoś się do mnie na TS.

Napisano (edytowany)

Imię: Weronika

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: To zależy, ale ok. 2-3h. 
Coś o sobie: Imię i wiek jest u góry, wiec nie będę powtarzać tego samego ;) Interesuję się motorami, a w przyszłości chciałabym jeździć na nich, lubię też chodzić na mecze piłki nożnej klubu z mojego miasta, lubię pracę w grupach, jestem otwarta na ludzi, mam spory dystans do siebie. Myślę, że tyle wystarczy :)
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Jako takiego doświadczenia nie mam, ale lubię pisać wszelkiego rodzaju prace. Chciałabym pomóc obecnym redaktorom i dzielić się z nimi swoimi pomysłami. Wierzę, że razem coś byśmy zdziałali o7
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Jak napisałam wyżej, lubię pracę w grupach. Z obecnymi redaktorami myślę, że się dogadam i wpadniemy na parę pomysłów odnośnie tego działu. Chciałabym kontynuować serię "Anonimowa opinia", którą prowadził @MixMen (za jego pozwoleniem oczywiście). Wydaje mi się, że była to fajna sprawa. Reszta "wyjdzie w praniu". ;)
Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Mam trochę pomysłów, ale przede wszystkim chciałabym kontynuować to, co jest zaczęte. :)) 

Spoiler

Tomorrowland – Co to jest?

Tomorrowland to festiwal muzyki elektronicznej organizowany przez Q-dance, Media Enterprise oraz ID&T. Odbywa się on w miejscowości Boom (Belgia).  Pierwszy taki festiwal zorganizowano w 2005r. Na tej scenie wystąpili artyści tacy jak np.: David Guetta, Afrojack, Basto, Avicii bądź Hardwell. W tym roku  jest on oragnizowany w dniach od 28 do 30 lipca.

Co daje nam możliwość bycia na takim festiwalu? Zacznijmy od tego, że jest to marzenie setek tysięcy ludzi. Każdy znajdzie jakiś kawałek dla siebie.  Zaczynając od minimalów aż do hardstyle-u. Wszyscy uczestnicy Tomorrowland-u wspominają go przez bardzo długi okres. Ludzie potrafiący się dobrze  bawić z pewnością powinni się na niego wybrać! Jest to niezapomniane przeżycie.

Czy warto jest wydać tyle pieniędzy na pobyt tam? Odpowiedź chyba oczywista – jasne, że tak! Jest to jeden z najlepszych festiwalów na świecie.  Sukcesem jest dostanie się na niego, ludzie z całego świata przybywają tam, by bawić się w rytm muzyki. Jednym problemem są bilety, ponieważ ostatnio w 45 minut sprzedano ich aż 200tyś.! Bilet na 1 dzień kosztuje 101 euro. Jednak bardziej opłaca się kupić pakiet na 3 dni za 281 euro.

Ukryta zawartość

Sama oprawa jest niesamowita! Wygląd sceny zapiera dech w piersiach. Widok wspaniały. Władze państwa bardzo dbają o bezpieczeństwo na tym  festiwalu. Każdy wie, co się teraz dzieje na świecie i jakie zagrożenia wiążą się z taką ilością ludzi z całego świata. W końcu bezpieczeństwo to podstawa.

Jedną z wielu atrakcji oferowanych przez Tomorrowland jest DreamVille. DreamVille to tętniące życiem miasto, które gości ok. 35 tys. uczestników.  Znajdują tam się place handlowe z ogromną liczbą sklepów, zaczynając od sklepów z jedzeniem kończąc na centrach spotkań. Można tam dzielić się  wrażeniami z innymi i zawierać nowe znajomości.

Ukryta zawartość

Jest to ogromne przeżycie, można zjednoczyć się z ludźmi z całego świata, dzielić się opiniami i świetnie się bawić. Organizatorzy festiwalu przede  wszystkim chcą, aby atmosfera w ciągu tych dni była niezapomniana!

W tym roku będzie można podziwiać takie gwiazdy jak Martin Garrix, Alesso, Armin van Buuren, Tiesto, Dmitri Vegas & Like Mike czy Kungs. Myślę, że  warto wybrać się na ten festiwal wraz ze swoją paczką przyjaciół. Dobra zabawa gwarantowana! Na koniec zostawiam filmik z Tomorrowland z 2016r.!

Dziękuję za przeczytanie! Wielkiego szoku nie ma, ale z czasem myślę, że będzie coraz lepiej!  

Pozdrawiam  :wub:

PS. Artykuł pisany był z myślą o tych, którzy nie wiedzieli, że taki festiwal istnieje, bądź nie wiedzieli na czym on polega.

Źródła: eska.pl,

Ukryta zawartość

, google grafikal

W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.

Edytował/a przez Wercia :3
  • Winko 5

Lazarus!,

Zapraszam na rozmowę dziś wieczorem na TS3.

Imię: Dominika

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Bardzo dużo, niekiedy nawet cały dzień, czy to na telefonie, czy laptopie.
Coś o sobie: Imię z wiekiem jest wyżej podane. Interesuję się zwierzętami, lubię pływać i uprawiam sport. Mam dystans do innych osób, oraz parę pomysłów co do gazetek.
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu?: Podobną rolę pełniłam, a jeśli chodzi o pisanie to coś tam umiem, oczywiście z pomocą źródeł.
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Myślę, że jakoś uda mi się z obecnymi redaktorami dogadać i stworzyć coś, dzięki czemu użytkownicy będą zadowoleni, oraz kontynuować serie, które są, oraz troszkę wprowadzić ładu i składu tak, aby każdy miał czytelne działy, oraz gazetki i inne.
Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Póki co.. niech zostanie to co jest, a z czasem jak będą nowe pomysły to się pomyśli.

• Winko 1

Lazarus!,

Przyjęta. Zgłoś się do mnie na TS.

Imię: Sebastian

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: jestem nowy ale

będę codziennie po kilka godzin jak na byłym forum Coś o sobie:interesuję się sportem, lubię prowadzić wywiady,  jestem osobą kreatywną

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? :tak byłemu już redaktorem, mam dość sporą wiedzę, gdyż byłem już na tym stanowisku tylko na innym forum który już nie jest aktywny

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś: swoją pracę wyobrażam sobie w taki sposób żebym pisał pytania dnia, bym prowadził wywiady z poszczególnymi i chętny mi osobami , które by chciały brać udział w takich  wywiadach.

Edytował/a przez KomandosRA^^

Lazarus!,

Podanie odrzucone.

Imię: Daniel
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Nie jestem w stanie powiedzieć ile, bo spędzam go sporo, jak tylko mam czas wolny.
Coś o sobie: Na imię mam Daniel. Skończone 18 lat mam  Jestem z województwa Śląskiego, mieszkam w Katowicach. Chodzę jeszcze do szkoły zawodowej. 
W wolnym czasie lubię pograć w cs go, lola, chodzę na siłownię, zamierzam trenować MMA. Wychodzę również gdzieś z znajomymi :) 
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Posiadałem na innej sieci taką funkcję i nie szło mi najgorzej. Doświadczenie w pisaniu jakieś tam jest, może nie najlepsze ale dobre jest :) 
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Jak dla mnie na tą chwilę niech jest jak jest, jak wpadnę na jakiś pomysł, to się na pewno zaproponuję 
  • Piwko 3

Lazarus!,

Zgłoś się do mnie na TS3.

Lazarus!,

Przyjęty.

Imię: Daniel.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Dziennie na forum jestem w stanie poświęcić 4/5 godzin swojego wolnego czasu. 

Coś o sobie: Mam na imię Daniel, liczę sobie 16 lat. Na co dzień uczęszczam do technikum informatycznego o profilu służb mundurowych. Interesuje się wojskiem & informatyką. Lubię grać ze znajomymi w przeróżne gry zespołowe i uprawiać sport. 

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz? Masz doświadczenie w pisaniu? : Tak, pełniłem już tę funkcję na kilku mniejszych sieciach. Moim zdaniem dobrze wywiązywałem się ze swoich obowiązków i nie było ze mną problemów. Doświadczenie w pisaniu artykułów i tym podobnych prac jest na dobrym poziomie. 

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Pierwszymi pracami, które chciałbym napisać są "Master/Król liczb" i "Z życia wzięte", mam jeszcze kilka pomysłów, ale zostaną one zrealizowane w dalszym czasie. :)

• Piwko 3

Lazarus!,

Zapraszam na rozmowę na TS3.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się