Vakos

Szybka rekrutacja na Redaktora

29 postów w tym temacie

Szybka rekrutacja: ON

0

Napisano (edytowany)

Imię: Michał
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Tak od 30 minut do 1,5 godziny
Coś o sobie: Mam na imię Michał, jestem trzynastolatkiem interesującym się piłką nożną oraz motoryzacją. Mieszkam w bardzo małej wsi, która liczy zaledwie 30 domów. Bardzo lubie się zajmować pisaniem różnych prac, dlatego chcę zostać redaktorem
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Byłem już redaktorem ok. 2 lata temu, także wiem co i jak.
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Jako redaktor chciałbym pisać różne opowiadania, historyjki, przeżycia itp. Tutaj jest link do mojej pierwszej pracy https://pijemy-rozrabiamy.pl/topic/53005-motoryzacja-od-najm%C5%82odszego/#comment-284833 Mówiąc szczerze wiem, że ta praca nie jest jakaś idealna, długa itd. Podczas pisania tej pracy zależało mi aby inni mogli trochę poczytać o moim większym przeżyciu. 

Edytowano przez drOp_

Lazarus! ():

Przyjęty. Zgłoś się do mnie na TS3.

1

Imię:Bartek
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Kilka godzin.
Coś o sobie: Nazywam się Bartłomiej, mieszkam w województwie lubelskim. Interesuję się e-sportem, grami na PC. Lubię czasem pomajsterkować. 
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Nie, nie pełniłem. Jeżeli chodzi o doświadczenie w pisaniu, to artykułów na strony to nie robiłem. Na lekcjach pisałem je na piątki i szóstki.
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Chciałbym napisać coś na pewno o e-sporcie, podać jakieś przykładowe setupy komputerów, oraz mam dużo pomysłów dotyczących pytań na tydzień. :)

Lazarus! ():

Podanie przyjęte. Zgłoś się do mnie dnia 15.06 na TS3.

1

Szybka rekrutacja: OFF

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.