Vakos

Szybka rekrutacja na Redaktora

31 postów w tym temacie

Wymagania:

* Posiadać 20 sensownych postów.

* Minimum 16 lat.

* Spędzić na forum minimum 2 dni.

* Posiadać dużo wolnego czasu.

* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia.

* Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii, czyli bardzo dobra znajomość języka polskiego.

* Mieć tzw. lekkie pióro.

* Umieć pracować zarówno w grupie , jak i samodzielnie.

Zadania stawiane przed Redaktorem:

* Tworzenie newsów, zapowiedzi oraz recenzji na naszym portalu.

* Dodanie 3 treści minimum, a zarazem maksymalnie w tygodniu !

Jeżeli kandydat wykazuje się szczególną aktywnością w stosunku do stanowiska jak i na forum/serwerach Administrator może przystać na tymczasowe nadrobienie zaległości.

Podania składamy w tym temacie według poniższego wzoru!:

Imię:
Coś o sobie:
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? :
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady):
2

Imię: Aleksandra.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 1-10h. (Zależy od dnia)

Coś o sobie: Cóż, jest to chyba najtrudniejszy punkt we wszystkich podaniach na forum. Każdemu z nas z trudnością przychodzi opowiadanie o swojej skromnej osobie.

Jestem na Forum już ponad pół roku, myślę, że stali bywalce znają mnie wystarczająco by pominąć ową "rubryczkę". Uważam się za osobę pogodną i życzliwą. Niestety w niektórych sytuacjach nie potrafię się ugryźć w język i mówię dosadnie co myślę. Nie potrafię również wyzbyć się lenistwa, jest to chyba moja największa wada. Mimo wszystko mam nadzieję, że ludzi tutaj postrzegają mnie częściej jako pozytywną postać aniżeli negatywną. 

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Posiadałam tutaj już ową rangę, jednak zaprzepaściłam daną mi szansę.

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Moja praca będzie zależna od podziału obowiązków. Nie zaprzeczam iż lepiej czułabym się na stanowisku z Gazetkami niż Wywiadami, jednak tak jak wspomniałam na początku, wszystko zależy od podziału ról. 

Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Artykuły, artykuły. Ciężki chleb do zgryzienia, nie zaprzeczam. 

Ciężko jest mi podać konkretne tematy. 

Zdecydowanie wolałabym się skupić na Gazetce, którą zawsze można urozmaicić o dodatkowe rubryki. 

Moje prace:

Wywiady

Gazetki

13

Imię: Aleksandra.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 1-10h. (Zależy od dnia)

Coś o sobie: Cóż, jest to chyba najtrudniejszy punkt we wszystkich podaniach na forum. Każdemu z nas z trudnością przychodzi opowiadanie o swojej skromnej osobie.

Jestem na Forum już ponad pół roku, myślę, że stali bywalce znają mnie wystarczająco by pominąć ową "rubryczkę". Uważam się za osobę pogodną i życzliwą. Niestety w niektórych sytuacjach nie potrafię się ugryźć w język i mówię dosadnie co myślę. Nie potrafię również wyzbyć się lenistwa, jest to chyba moja największa wada. Mimo wszystko mam nadzieję, że ludzi tutaj postrzegają mnie częściej jako pozytywną postać aniżeli negatywną. 

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Posiadałam tutaj już ową rangę, jednak zaprzepaściłam daną mi szansę.

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Moja praca będzie zależna od podziału obowiązków. Nie zaprzeczam iż lepiej czułabym się na stanowisku z Gazetkami niż Wywiadami, jednak tak jak wspomniałam na początku, wszystko zależy od podziału ról. 

Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Artykuły, artykuły. Ciężki chleb do zgryzienia, nie zaprzeczam. 

Ciężko jest mi podać konkretne tematy. 

Zdecydowanie wolałabym się skupić na Gazetce, którą zawsze można urozmaicić o dodatkowe rubryki. 

Moje prace:

Wywiady

Gazetki

5nvfMRu.png

1

<p><strong class='bbc'>Wiadomość wygenerowana automatycznie.</strong><br />Temat został zamknięty przez moderatora.</p><p> </p><p><strong class='bbc'>Powód:</strong> Szybka rekrutacja zamknięta </p><p> </p><p>Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.</p><p> </p><p>Z pozdrowieniami<br />Ekipa <strong class='bbc'>Pijemy-Rozrabiamy.pl</strong></p>

0

Szybka Rekrutacja ON

2

Imię: Dominik

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 4-5h Dziennie.

Coś o sobie: Mam na imię Dominik , mam 14 lat. Mieszkam w Krakowie. Uczęszczam do 2 Gimnazjum. Kibicuję Wiśle Kraków , ponieważ jest to drużyna która z pod dużej presji Sztabu , uniosła się i dalej ciśnie. PS : Oczywiście w tamtym roku :D . Trenuję Piłkę Nożną w Klubie : Wisła Kraków. Mam Guza Kratnii , lecz tego nie ukrywam. Czemu? A to co to jakaś poważna choroba? Interesuję się Piłką Nożną , Muzyką , Sportem. Umiem być kulturalnym i pomocnym Człowiekiem. Chyba nie ma u mnie problemów z Pisownią.

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? :

Piszę gazetki szkolne . doświadczenie mam bardzo duże. I miałem nie raz rangę Redaktora i Redaktora Naczelnego FanPage na Facebooku. ;)

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady):

Przepraszam nie udało mi się zrobić , lecz już jutro pojawią się Artykuły / Wywiad.

_____________________________________________________________________________________________________________

1pkEgGx.png

Edytował/a przez Vakos
0

Imię: Adrian

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Zależnie od wolnego czasu, gdy mam go mniej to staram się tą godzinę posiedzieć, a jeśli mam go więcej, to 2-3 godzinki

Coś o sobie: Nie zaprzeczę, że to najgorszy punkt. Ciężko jest mi opowiedzieć o sobie, ale cóż, trudno się mówi.

Mam na imię Adrian, 15 wiosen na karku. Mieszkam w Wielkopolsce. Interesuję się sportem (głównie piłka nożna, trochę piłka ręczna), muzyką (rap, electro, trap) i zwierzętami (psy i koty :)). Lubię grać ze znajomymi w piłkę nożną, słuchać muzyki i udzielać w życiu P-R (warn za spam potwierdza to :D).

Co tu dużo gadać, trochę się zmieniłem (mam wrażenie, że na lepsze, choć nie jestem do końca pewien). Od poprzedniego podania minął rok i myślę, że przez ten okres nauczyłem się czegoś i zmieniłem swoje podejście do różnych spraw (w tym do posiadania rangi Redaktora.

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Pełniłem funkcję Redaktora na tym forum, ale zaprzepaściłem swoją szansę i straciłem rangę poprzez swoje zachowanie.

Co do doświadczenia w pisaniu, to zapytałem moją nauczycielkę od j. polskiego, czy widziałaby mnie w roli redaktora w jakiejkolwiek gazetce (np. szkolnej), odpowiedziała mi, że mam do tego predyspozycję i składam ładne zdania (pod względem stylistycznym). Nauczyciel nigdy się nie myli :D

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:   Pomoc @@Takos'owi w tworzeniu gazetek, pisanie artykułów (tutaj proponuję założyć temat w dziale Offtopic i poproszenie użytkowników o podanie propozycji artykułów, jakie chcieliby przeczytać) i nawiązywanie kontaktów z Ekipą Forum (w sprawie wywiadów)

Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady):

Artykuły:

Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

_____________________________________________________________________________________________________________

1pkEgGx.png

Edytował/a przez Vakos
0

* Posiadać 20 sensownych postów. +

* Minimum 16 lat. +

* Spędzić na forum minimum 2 dni. +

* Posiadać dużo wolnego czasu. -/+ (zależy od dnia)

* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +

* Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii, czyli bardzo dobra znajomość języka polskiego. +

* Mieć tzw. lekkie pióro. +

* Umieć pracować zarówno w grupie , jak i samodzielnie. +

Imię: Rafał

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Zależy od dnia ,raz to może być 1/2 godziny albo nawet czasami 5/6 godzin.

Coś o sobie: Mam na imię Rafał .Mieszkam w Grodzisku Mazowieckim,interesuje się sportem i motoryzacją, w wolnych chwilach gram w cs'a i spędzam czas na forum

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Nie jeszcze nie pełniłem tej funkcji ,lecz chciałbym spróbować i wczuć się w role redaktora na naszej sieci .Doświadczenie w pisaniu mam całkiem dobre lecz nie jestem w tym perfekcyjny :)

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Na pewno chciałbym zaoferować @Takos pomoc .Wyobrażam sobie robienie gazetek i wywiadów itp. Obecnie nie mam artykułu ,lecz jeden mam już napisany i powinien pojawić się on jutro lub w sobotę.Ponieważ czekam na wyniki typowania ,(Napisany przez mnie jest Tygodnik Pijaków #87 )

5nvfMRu.png

Edytował/a przez Vakos
Skontaktuj się ze mną
8

Imię:Bartek
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:Zależy od czasu może tak 4-5 godzin dziennie.
Coś o sobie:Co tu opowiadać nazywam się Barek Wasilewski mam 14 lat chodzę do 1 gimnazjum mieszkam w Zamościu gram w lola.
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? :Tak pełniłem

http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/26931-lista-zwycięzców-oscara-2016/

http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/26842-gazetka-by-romanhardcor-1/#entry146439

http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/26911-mistrzostwa-świata-siatkówka-mężczyźni/

http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/26865-muzyki-dzieciństwa/

http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/26724-historia-mistrzostw-świata-w-piłce-nożnej/

1pkEgGx.png

Edytował/a przez Vakos
0

* Minimum 16 lat. +

* Posiadać dużo wolnego czasu. -/+ (w tygodniu różnie bywa ale w weekendy jak najbardziej)

* Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii, czyli bardzo dobra znajomość języka polskiego. +

Imię: Łukasz

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Zależy od dnia, bo aktualnie jestem w wojsku czwarty miesiąc. W tygodniu mam czas wolny zazwyczaj od godziny 19, a weekendy zazwyczaj całe są wolne. Myślę, że teraz spokojnie 2 godzinki, a od maja tak 4-5. ;)

Coś o sobie: Na PR zarejestrowałem się nie spełna 2 lata temu. Moja historia na tym forum jest pokręcona, bo liczyła ona kilka odejść i powrotów, awansów i degradacji, utraty H@ i odzyskiwania tej funkcji. Było to spowodowane brakiem czasu ale często też lenistwem. Jakiś czas temu napisałem przywitanie z wiadomością, że wracam. Myślę, że tym razem dam z siebie wszystko i powoli odbuduję to co zepsułem, bo wszędzie dobrze ale na PR najlepiej. ;)

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Tak, pełniłem tą funkcję nawet tu na PR.

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Aktualnie nie mam napisanych żadnych artykułów, może są tam jakieś starocie w archiwum. Chciałbym trochę odciążyć naszych redaktorów. Na pewno będę pisał artykuły w działach: "sport" oraz "gry" jak i robił z chęcią wywiady oraz tygodniki, ale co do tygodników to od maja, gdy będę miał możliwość napisania ich po prostu ładniej. Będę również spełniał powierzone mi zadania.

1pkEgGx.png

Edytował/a przez Vakos
0

<p><strong class='bbc'>Wiadomość wygenerowana automatycznie.</strong><br />Temat został zamknięty przez moderatora.</p><p> </p><p><strong class='bbc'>Powód:</strong> Szybka rekrutacja zamknięta </p><p> </p><p>Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.</p><p> </p><p>Z pozdrowieniami<br />Ekipa <strong class='bbc'>Pijemy-Rozrabiamy.pl</strong></p>

0

Szybka Rekrutacja ON

0

* Minimum 16 lat. +

* Posiadać dużo wolnego czasu. +

Imię:Dominik

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: W zależności. Od 2 do 4

Coś o sobie: Mam na imię Dominik. Mam 16 lat. Część osób mnie chyba kojarzy. Jestem adminem na CS:GO Mod i na FB. Chodzę do pierwszej klasy technikum informatycznego w Nowym Sączu. Lubię pograć sobie w CS'a i czasem wyjść z kolegami gdzieś (na fajkę) xD

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Jeszcze takowej funkcji nie pełniłem, ale mam admina na FB awięc trochę ogarniam

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Chciałbym pomóc Prosto przy pracy. Został sam a dużo ma na głowie. Myślałem nad tym, że ja mógłbym robić Artykuły, Wywiady i Zapowiedzi a Prosto resztę.

5

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Szybka Rekrutacja OFF

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

0

Szybka rekrutacja ON

1

Imię: Michał
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: ~3h
Coś o sobie: Studiuję budownictwo. Interesuję się ASG, militariami, survivalem. Lubię miesięczniki o nauce i technice itp.
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Tak, pełniłem. Można zobaczyć moją wcześniejszą pracę w konkretnych działach.
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Tak jak poprzednio. Gazetki, Q&A, zapowiedzi, artykuły. Chcę to ponownie ruszyć, bo widzę, że jest trochę do roboty :)

10

Napisano (edytowany)

Imię: Karol 
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: ok 4h  :)
Coś o sobie: Jestem praktykantem w zakładzie "Fiat", uczę się jako mechanik samochodowy. Lubię robić wywiady, iż jestem osobą towarzyską oraz chcę poznać wiele o ludziach :)
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Oczywiści na poprzedniej sieci byłem od wywiadów, Q&A,  artykuły :)
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułó(konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Chciałbym napisać kilka faktów czego nie podarka, newsy ze świata. :)P

Edytował/a przez Kokainowy^^
1

Napisano (edytowany)

Imię: Patrycja
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Na forum mało, ale się to poprawi. : )
Coś o sobie: Mam na imię Patrycja, mam 20 wiosenek i pochodzę ze Śląska. Moje hobby to muzyka, wprost uwielbiam śpiewać. Na co dzień pracuje oraz uczę się w technikum.
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Owszem, przez 7 miesięcy byłam redaktorem na innej sieci, prowadziłam tam swoje 3 serie, nie licząc wywiadów. Czy mam doświadczenie? Tak. A tak w ogóle, to przed znakami interpunkcyjnymi nie ma spacji. ; )
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:
Mam mnóstwo swoich pomysłów, które mogę wnieść do redakcji.

Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Niestety przykłady są na innym forum, a nie chce go reklamować.

Edytował/a przez Ona ♡ On
1

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Szybka Rekrutacja OFF

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

0

Szybka Rekrutacja ON

3

Napisano (edytowany)

Imię: Karol

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 4-5 godzin 
  Coś o sobie  : Jestem uczniem Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W tej szkole wybrałem sobie drogę jako Mechanik Samochodowy. Interesuję się ogólnie motoryzacją, piłką nożną jak i sportami walki. Lubię oglądać wszelkiego rodzaju wiadomości, iż mogę się wiele dowiedzieć. W życiu popełniłem kilku błędów, które staram się naprawić za każdym razem.W lipcu kończę 17 lat. Czasami lubię poimprezować, napić się, a nawet zajarać pomimo tak młodego wieku. Jestem osobą towarzyską. Jeżeli ktoś wie, że popełniłem błąd przyznaje mu rację. Nie lubię mieć wrogów. To chyba na tyle. :)

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Oczywiście pełniłem już tą funkcje nawet na owym forum. Doświadczenie w pisaniu jest spore oraz uczę się z dnia na dzień. 
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Najprościej było by mi dogadać się z Lazarusem co do mojej pracy. Ale raczej to będą artykuły jak i wszelakie wiadomości na temat świata.

Przykłady:

http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/47101-po%C5%BCary-w-polsce-2017/

http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/46633-kilka-fakt%C3%B3w-o-kobietach/

http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/46464-nowe-pa%C5%84stwo-w-polsce-kr%C3%B3lestwo-kabuto/

http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/46820-dramat-we-w%C5%82oszech/

Edytował/a przez Kokainowy^^
1

Imię: Kuba
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Zależy od dnia .
Coś o sobie: Na codz. gram na serwerze dd2#3 i w piłkę nożną.
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Redaktor Naczelny/Globalny na 2 sieciach.

Masz doświadczenie w pisaniu? :No a nie? :D Jak składam.
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: No ciekawie, wprowadzę trochę recenzji, obrazków do artykułów i innych ;p

Podaj przykłady artykułów :https://pijemy-rozrabiamy.pl/topic/52571-ciekawe-nietypowe-święta-1/#comment-279867

Lazarus! ():

Podanie przyjęte.

Lazarus! ():

Zgłoś się do mnie w wolnej chwili na TS.

0

Napisano (edytowany)

Imię: Mateusz
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:Sporo moim zdaniem.
Coś o sobie:Nazywam się Mateusz.Mam 20 lat.Interesuję się Informatyką Grafiką oraz Sportem.
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? :Oczywiście miałem już bardzo dużo tą rangę oraz bardzo dobrą ortografie.
Edytował/a przez OveR

Lazarus! ():

Podanie odrzucone.

0

Szybka rekrutacja: OFF

0

Szybka rekrutacja: ON

0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się