Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
xdbx

Szybka Rekrutacja na AntyCheat

22 postów w tym temacie

Wymagania:

* Minimum 16 lat.

* Spędzić na forum minimum 5 dni.

* Posiadać 20 sensownych postów.

* Wykazywać się aktywnością.

* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia.

* Posługiwanie się poprawną polszczyzną.

* Umiejętność odróżnienia skill'a od cheat'a.

* Mile widziane doświadczenie związane z obsługą AMXBans.

* Posiadanie konta steam z aktywną grą CS 1.6

* Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy.png

Podania składamy w tym temacie według poniższego wzoru!

Nick:
Coś o sobie:
Doświadczenie:
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat:
1

Nick:TresH

Ile czasu dziennie spędzasz na forum:W dni robocze 3-4h w weekendy więcej zależy do czasu.

Coś o sobie:Mam na imię Szymon, mam 16 lat. Interesuję się motoryzacją.

Doświadczenie: Doświadczenie mam spore, chociaż nigdy tej rangi nie miałem lecz myślę, że sobie poradzę bo przecież to nic trudnego. Umiem wyróżnić czystego gracza od czitera. A po za tym nie jestem sam myślę, że zawsze będę mógł się coś zapytać gdy czegoś nie będę wiedział. A jest szybka rekrutacja myślę , że mogę pomóc, bardzo lubię tą sieć i chce żeby się rozwijała. Zależy mi na tym żebyście dali mi szansę. Bardzo lubię pomagać innym, jestem uważny w tym co robię nikt by mnie nie oszukał bo jestem spostrzegawczy. Chcę pomagać przy forum, żeby inni AntyCheaci mieli mniej pracy. Po prostu zależy mi na tym i bardzo się staram aby otrzymać tą rangę.

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat : Chcę pomagać użytkownikom, być sprawiedliwym, można powiedzieć, że kocham tą sieć i bardzo mi na niej zależy. Doświadczenie mam spore więc myślę, że sobie poradzę. :) Każdemu należy się szansa.

1pkEgGx.png

// Wymagania nie spełnione

0

Nick: @PoDbot

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Około 5 godzin.

Coś o sobie: Mam na imię Szymon i gram w csa już ponad 10 lat. Z powodu problemów zdrowotnych od jakieś czasu spędzam bardzo dużo czasu na serwerze jak i forum. Aktualnie jestem Opiekunem serwera DD2#2. 

Doświadczenie: Jestem adminem na P-R prawie od początku mojej gry tutaj, a także pełniłem tą funkcję na innej serwerowni na jakiej grałem wcześniej. Wiem bardzo dużo o rodzajach czitów i wspomagaczy jakie są używane przez niektórych graczy. Posiadam doświadczenie w obsłudze AMXBANS. 

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Z racji tego, że spędzam dużo czasu na forum myślę, że mogę trochę odciążyć innych AC w obowiązkach rozpatrywania próśb o UB. Jestem często dostępny w późnych godzinach nocnych, kiedy już czasami nie ma nikogo kto może dać UB.

1pkEgGx.png

1

Nick: Adam ♪ Ola ♥

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 5-10h

Coś o sobie: Chętny do działania, pomocny, kontaktowy.

Doświadczenie: Znam bardzo dobrze plugin od strony www amxbans, nie mam problemów z obsługa, jeżeli chodzi o sprawdzenie graczy demek/screenów, mam dostateczną wiedzę na ten temat i sprawowałem się jak należy do tej pory w tej kwestii.

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Chętnie pomogę w utrzymaniu porządku na sieci, z problemami graczy oraz szybką reakcją działania, jestem często na forum i na serwerach, więc raczej z dostępnością nie było by problemu. 

1pkEgGx.png

1

Nick: PunkNieUmarł

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 3-6h

Coś o sobie: Cześć! Jestem Kacper. W cs'a gram około 4-5 lat z drobnymi przerwami. Trzy miesiące temu wróciłem do cs'a po przerwie około półtorarocznej. Staram się być bezkonfliktowy i bezstronny we wszelkich sporach. 

Doświadczenie: Nigdy nie pełniłem funkcji AC/UBT. Umiejętność rozpisywania demek na poziomie ponad przeciętnym. Nie mam problemu z odróżnieniem cheatera od Prond'a czy innego Nuben'a :v

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Przesiaduję w nocy na forum. Często gracze w późnych godzinach wieczornych odwołują się od banów, wrzucają ss'y. I kto im pomoże jak praktycznie nigdy w godzinach druga,trzecia nikogo z uprawnieniami nie ma na forum? 

1pkEgGx.png

// Dopiero co zostałeś O@ serwera, zaczekaj trochę

1

Nick: Takos

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Od 2 do 4 godzin

Coś o sobie: Mam na imię Szymon, pochodzę z niewielkiego miasteczka na południu - Tarnów. Interesuję się elektroniką, sportem i ostatnio AMXX.

Doświadczenie: Jeśli chodzi o doświadczenie, to byłem jedynie adminem serwera DD2#1. AC nie byłem.

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Ufff tutaj się rozpiszę. Oczywiście główny powód jest wiadomy - szybsze UB, pomoc innym AC. Im szybsze UB, tym mniej zamieszania na forum, spamu etc. Mam dużo wolnego czasu, często widzę prośby o UB bez odpowiedzi, a ja przyspieszyłbym ten proces. Tak, jak pisałem AC jeszcze nie miałem, ponieważ po prostu nie miałem okazji [PR, to jedyna taka serwerownia, w którą się tak mocno angażuje]. Miałem już tu dużo rang i ktoś może pomyśleć, że robię to dla kolorku, a zrezygnuję po miesiącu. Otóż tak nie jest i proszę tak nie myśleć [jeśli są takie osoby]. Chcę po protu wspomóc sieć.

Z góry dziękuję za przeczytanie podania :)

1pkEgGx.png

// NonSteam

3

Nick: PROnd
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: minimum 5h
Coś o sobie: W cs gram ok. 10 lat (bodajże), nienawidzę oszustów, nie przeklinam i chcę już Listopad.
Doświadczenie: Na kilku sieciach sprawowałem tą rangę (nigdy nie zostałem wyrzucony), oceniałem dema na bl (skutecznie).
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Dużo czasu spędzam na forum (w nocy także) kiedy nie ma nikogo z AntyCheat, a gracze czekają na sprawdzenie ich odwołań/zgłoszeń. Niektórym zależy na czasie i chcą wrócić jak najszybciej do gry, lecz niektórzy wolą znaleźć inny serwer do gry.

5nvfMRu.png
// Zgłoś się do @xdbx aby ustalić resztę
1

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Rekrutacja OFF

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

0

Rekrutacja Otwarta
Liczba wakatów: 2

0

Nick: Takos

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 3-6 godzin, w weekendy więcej

Coś o sobie: Mam na imię Szymon. Pochodzę z Tarnowa. Interesuję się elektroniką, trochę grafiką.

Doświadczenie: AntyCheat jeszcze nie byłem. Moje doświadczenie jeśli chodzi o wyłapywanie cheatów to były admin DD2#1 oraz obecnie opiekun FFA.

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Główny powód jest jeden: skrócenie czasu oczekiwania na UB, oraz szybsze banowanie zgłoszonych graczy. Na forum spędzam dość dużo czasu. Dodatkowo plusem będzie "latanie" po serwerach w przypadku zgłoszeń. Moje wcześniejsze podanie zostało odrzucone z powodu braku Steam'a. Teraz oczywiście zakupiłem Counter-Strike'a i pozostaje mi czekać i rozpatrzenie mojego podania. Wiem, że na forum miało już dużo rang... Ale nie robię tego "dla kolorku" czy coś w tym stylu. Ja po prostu chcę się rozwijać i myślę, że podołam :) I nie, nie zrezygnuje z rangi po miesiącu.

Od dawna czekałem aż rekrutacja będzie otwarta i teraz chcę spróbować.

5nvfMRu.png

// Zgłoś się do mnie na PW/GG

5

Nick: Mistrzunio <3
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Widać to po czasie, nawet do 8 godzin oby nie więcej 
Coś o sobie: Jestem miłym, ogarniętym chłopakiem :)
Doświadczenie: Tak jest w ocenianiu jak i w bansie 
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Po prostu chciałbym pomóc i myślę ze przydam się .

1pkEgGx.png

1

Minimum 16 lat. +
Spędzić na forum minimum 5 dni. +
Posiadać 20 sensownych postów. +
Wykazywać się aktywnością. +
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
Umiejętność odróżnienia skill'a od cheat'a. +
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą AMXBans. +/-
Posiadanie konta steam z aktywną grą CS 1.6 +
Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy.png +

Nick: Pr0sto

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 2/3 od poniedziałku do piątku, w weekendy 5/6.

Coś o sobieMam na imię Rafał mieszkam w Grodzisku Mazowieckim, interesuje się sportem i motoryzacją, w wolnych chwilach gram w cs'a i spędzam czas na forum .Admin JB, admin 4funa, Właściciel serwera Only AWP, Redaktor.

Doświadczenie: AntyCheat'em nie byłem. A doświadczenie mam nawet spore :)

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Zacznijmy od tego zawsze kręciła mnie rola AC,Chciałbym także pomagać innym AC, wiąże się to z tym żeby nasi użytkownicy forum szybko dostawali Unbany i szybko wracali grać na naszych serwerach. 

1pkEgGx.png

0

Minimum 16 lat. +
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą AMXBans. +
Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy.png +

Nick:kolaokl
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:od 6 do 12 zależy od dnia 
Coś o sobie:Mam na imię Kamil mam 20 lat. Studiuje aktualnie w Szczecinie na kierunku ICHiP. W wolnych chwilach gram w cs oraz z kolegami w nogę. 
Doświadczenie: Nie byłem nigdy AC ale jestem już jakiś czas adminem.
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Często jestem na forum ułatwię pracy innym AC oraz umilę grę graczom którzy czekają na UB.\

Pozdrawiam kolaokl 

1pkEgGx.png

0

Nick: Kszaczek
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Staram się tyle, ile mogę :) Jeśli będzie konieczność spędzania około 10h na forum, nie widzę w tym problemu.
Coś o sobie: Jestem osobą bardzo ambitną i pomocną.

Jeśli trzeba spędzam większość mojego czasu na forum, ale jeśli nie ma takiej potrzeby zajmuje się swoimi sprawami :)
Doświadczenie: Byłem na owym forum osobą odpowiedzialna za odbanowywanie ( pełniłem rolę AntyCheat ) oraz byłem moderatorem forum.

Z przyczyn osobistych zrezygnowałem z w/w stanowisk.
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Widzę, że jest duże zapotrzebowanie na ową funkcję, a z racji tego, że w ostatnim czasie mam znacznie więcej czasu postanowiłem wystartować i złożyć podanie.

1pkEgGx.png

Edytował/a przez Vakos
0

Nick: Piotrz
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 2-5h
Coś o sobie:  Mam na imię Piotrek, mieszkam na Podlasiu. Interesuje się piłką nożną, ręczną i oczywiście lubię popykać w csa :D
Doświadczenie: Z obsługa Amxbansa nie mam  problemów, sprawdzałem wielokrotnie demka/ssy, pełniłem już identyczna funkcję. Jestem w stanie odróżnić czita od dobrego gracza.
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Oczywiście chce włożyć swoje starania w rozwój sieci, przy okazji samemu się podszkolić. Widuję jak ktoś oczekuje na ub chociaż nie ma komu odbanować, nie zawsze jest ktoś z AC, a chętnie pomógłbym tej grupie w rozwiązywaniu problemów :)

5nvfMRu.png

// Zgłoś się do mnie na GG/PW

1

Powód: Rekrutacja OFF

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami

0

Szybka rekrutacja ON

2

Nick:Quinn
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:kilka godzin
Coś o sobie:Jestem Bartek, lubię pijemy-rozrabiamy.pl, dziewczyny oraz sport :D. Mieszkam w województwie lubelskim. Jestem niski, mam długie włosy. Jestem sumienny i łatwo się uczę. Posiadam wysoką kulturę osobistą, potrafie panować nad emocjami. Staram się rówmież pisać poprawną polszczyzną. Ogólnie mam dobre oceny w szkole. Nie wiem co tu miałem napisać, więc to napiasałem co mi przyszło na myśl :D.
Doświadczenie:Nie mam, ale chciałbym w końcu je zdobyć :D
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat:chciałbym się czegoś więcej nauczyć oraz zdobyć doświadczenie i pomóc chłopakom z ACT.

Pozdrawiam.

1

Napisano (edytowany)

Nick:   Zaaq
Wiek 19  (w marcu 20 )
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:  Jak to w zyciu bywa, raz mniej raz wiecej. Ale na pewno 3h +

Coś o sobie  Na imie mam Kamil, mieszkam nieopodal Krakowa. Interesuje sie sportem, ale najbardziej pilka nozna. W wolnym czasie lubie rowniez posluchac muzyki, obejrzec jakis film czy tez postrzelac w cs'a ^^.

Doświadczenie: W cs'a gram okolo 7 lat, dlatego wydaje mi sie ze jestem w stanie odroznic czitera od czystego gracza. W zyciu range AC posiadalem 2 razy, wiec powinienem dac sobie rade. 

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat:  W planach mam pozostac na sieci jak najdluzej. Chcialbym tez dolozyc od siebie "cegielke" w rozwoj sieci i pomoc aktualnej ekipie AC.   

Edytował/a przez Zaaq
7

Nick:Green?

Ile czasu dziennie spędzasz na forum:3-6h.

Coś o sobie:Mam na imię Karol. Pochodzę z miasta Ełk które znajduję się na Mazurach. Gram w Cs 1.6 jakoś od 10 lat. Posiadam rangę "Admina" na serwerze BF2+FFA.

Doświadczenie:Znikome, ale zawsze musi być ten pierwszy raz.

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Niby jest 3 AC, ale nigdy za mało, chciałbym odciążyć ich nieco. Również wchodzi w to nauka czegoś nowego.

Minimum 16 lat.  +

Spędzić na forum minimum 5 dni.  +
Posiadać 20 sensownych postów.  +
Wykazywać się aktywnością.  +
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia.  +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną.  +
Umiejętność odróżnienia skill'a od cheat'a.  +
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą AMXBans.  -
Posiadanie konta steam z aktywną grą CS 1.6  +
Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy.png   +

2

Minimum 16 lat. +
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą AMXBans +/-
Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy.png   -

Nick:Quinn

Ile czasu dziennie spędzasz na forum:6 godzin

Coś o sobie:Mam na imię Bartłomiej, pochodzę z województwa lubelskiego. Jestem opiekunem serwera ZM+EXP. Posiadam oryginalnego Counter-Strike'a.

Doświadczenie:Nie mam, więc chcę je zdobyć. Dodam, że szybko się uczę i nowe rzeczy czy zajęcia nie sprawiają mi żadnych kłopotów.

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Chcę otrzymać rangę AntyCheat z kilku powodów. Pierwszy to taki, że chciałbym zdobyć doświadczenie na tym stanowisku. Drugi powód to że chcę pomóc chłopakom z AntyCheat. Dalej idąc, chciałbym po prostu sprawdzić się na tym stanowisku.   

Ps. Wiem że brakuje naramiennika, ale wszystko jest do zdobycia.

2

Powód: OFF

Z pozdrowieniami

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0