Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
saad

Zajawki

21 postów w tym temacie

Witajcie,

Trochę już żyję, ale wierzcie mi, że każdy czas jest dobry jak tylko złapie się konkretną zajawkę - która nie odpuszcza łatwo. W wolnym czasie składam/buduję rowery, staram się przerabiać motocykle, robię i kolekcjonuję aparaty analogowe. Jeździłem też w trialu rowerowym. A niedawno chwyciłem się za mikrofon i drę japę na próbach z rockowym zespołem. Nie będę wrzucał konkretnych zdjęć tylko przekieruję zainteresowanych na instagram: https://instagram.com/tkulinski/

Piszcie co Was kręci. Zajawki bywają zaraźliwe.

3

Ja akurat bawiłem się przy skuterach :) Ale najbardziej lubiłem zawsze rozbierać telefony i składać je z powrotem :)

0

Kiedyś chodziłem na wiosła, ale trener od razu mnie na sportową łódź wrzucił. Potem wprowadziłem się do Warszawy, tam dostałem pierwszą gitarę. W grając na gitarze wycwiczylem słuch i zająłem się klejeniem muzyki na komputerze. Bity, pompki, sety, mixy i mash-upy. Wróciłem ze stolicy do Ostródy. Powoli zajawka na granie i tworzenie muzyki opadła a zaczęło się jaranie, chlanie i ćpanie. Skończyłem gdy zacząłem zajmować się tą siecią. Ostatnio zacząłem ćwiczyć na siłce. Lubię się wymęczyć i lekko zasypiać. Dziś jednak stwierdziłem, że taki wał, póki żyje będę ćpał. Zacząłem przedwczoraj także ćwiczenia brzucha zwana "szóstką Weidera". Mam nadzieje ze to nie wyklucza drugiego.

4

Kiedys lubilem łowic i to mnie wciagalo powiem szczerze po jakims czasie byly dyskoteki panienki chlanie i wedka odeszla na bok. Przez 2 miesiace ostro cwiczylem ze az nabawilem sie przepukliny ale to moze temu ze cwiczylem i chodzilem do roboty a po tym zabiegu nie moge nic podnosic wiec teraz glownie cs i party ale chyba znowu zaczne jedzic na rybki w miedzy czasie bo to serio wciaga :P

Edytował/a przez KoksuSensej;D
1

U mnie Ojciec z bratem chodzą kiedy tylko mogą. A że Ojciec emerytem już jest to chodzi od poniedziałku do piątku. Fajnie jest sobie z naturą poobcować.

1

To i ja podzielę się swoimi zajawkami xD Lubię jeździć na rybki z kumplami i wiadomo jak to na rybkach piwko i ognisko :) moim największym zainteresowaniem jest informatyka, zaczęło się od CS1.6 a później pojawiłem się w Technikum Informatycznym. Zaraz po informatyce jest sport, siłka, piłka nożna oraz biegi, z biegów mam ZŁOTO na 2km :)   
Oczywiście od dwóch lat jeżdżę na zabawy bardzo często praktycznie co tydzień no chyba że jest post xdd i uwielbiam się nawalać na nich :) Ostatnie mogę grać za dobrze bo złamałem kciuka u prawej reki podczas bójki, ale co nas nie zabije to nas wzmocni :) 

Pozdrawiam :)

Edytował/a przez Tomahowk
1

Bardzo lubiłem łowić ryby zapisałem się do kółka wędkarskiego :) Oczywiście tata opłacał mi tą tartę. Lubiłem majsterkowanie przy rowerach :)

1

Jak byłem mały dzień w dzień z tatą braliśmy łódkę i nad wodę łowić ryby. Dziś kręci mnie bardziej technologia, lubię grzebać w telefonach, kiedyś nawet zmodyfikowałem Androida i połączyłem go z IOS ;D. Poza tym jeszcze informatyka :):pies:

1

Jak byłem mały rodzice kupili mi pierwszy rower, był to BMX.Z kolegami jeździliśmy po chopkach po górach itp.Wiadomo z czasem rower się rozwalał , to go robiłem.Teraz moja jazda na rowerze przekształciła się w jazdę na crossie i zabawę w silnikach . Naprawiam samochody , rowery, traktory xd . Robię to bo to lubię :)

0

Moją zajawką są motocykle <3 

9rlzlf.jpg

4

Ja uwielbiam trenować muay thai  którym zacząłem interesować około 5 lat temu oczywiście zaczęło się na stadionie Stomilu na meczu rozdawali ulotki więc z kolegą wzięliśmy i poszliśmy na piwko na ławce i zaczęła sie nawijka czy ktoś wgl na trening pójdzie ,więc założyliśmy się całym osiedlem co najmniej 10 os.  , że się wybierzemy poszło oczywiście 4 kolegów w tym ja i tak się zaczęło po czym 1 zrezygnował po 1 treningu za co mu gratuluje :) i tak z 2 kolegami zapierniczaliśmy dobry rok po czym oni zrezygnowali nie wiadomo z jakiego powodu ale ja się nie poddałem ,bo trener motywował mnie jeszcze bardziej zaliczyłem jakieś  5  występów amatorskich(chociaż po jednym chciałem przestać trenować , bo gość mnie po prostu zmasakrował ) i skierowałem w zawodowstwo i zawalczyłem spełniło się moje marzenie i z czego jestem dumny to właśnie moja zajawka :)

0

Moją zajawką jest piłka nożna, odkąd pierwszy raz kopnąłem piłkę to do dzisiaj wybijam okna od szopy u babci XD 

0

Od małego chodzę na rybki, może moje rekordy przez te ok. 15 lat nie są zbyt duże (szczupak max 80cm, 7kg; karpie po 5kg) ale to uwielbiam, obcowanie z naturą w ciszy i spokoju to jest to. Ale na ryby trzeba było też czymś dojeżdżać, tu rodzi się kolejna pasja: motocykle. Od motorynki, przez ogary, inne komary, choppera łosia i na przyszły sezon raczej będzie już bandit :D kocham składać te maszynki, walić to, że całe życie upaprany od smaru chodzę. No i w pogo dosyć dobrze mi idzie od kilku lat :D siłownie odstawiłem, przez zerwanie więzadeł krzyżowych, przez bite 1,5 roku ćwiczyłem no ale młody to i głupi, więc źle złapałem sztangę i sruuuuu... Ostatnio bawię się w robienie domków lęgowych dla ptaków i karmników i bardzo mnie to odpręża :D

0

Jeździłem na bmx 2 lata :P

0

Moją zajawką jest rolkarstwo i łyżwiarstwo figurowe. Zaczęło się jeszcze w czasach podstawówki i trwa do dzisiaj. Wielu ludzi jest całkowicie nieświadomych, że w ogóle istnienie taka dyscyplina jak rolkarstwo figurowe a szkoda, bo to świetna alternatywa dla łyżew latem. Dla mnie jest to trochę jak połączenie sportu, gimnastyki, akrobatyki, tańca, muzyki oraz teatru. Polecam :)

0

Ja najbardziej lubiłam rozbierać motory i budować :D

0

bawię się przy komputerze. Rozkręcam i skręcam na nowo :D

0

Moja zajawka? Rozbieranie ^^ dronów, lekkie podrasowanie lub czyszczenie sie zdarzy xd a 

0

Ja tam z zawodu jestem mechanik xD. Także podeślij mi jakieś autko to naprawie hahaha :D

0

Moją zajawką są dobre książki  B)

0

Moją zajawką jest grafika komputerowa której dopiero się uczę.

Głównie jest to grafika w GIMP'ie (dokładnie wersja 2.8 ;) )

Pozdrawiam Rize  :pies:

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0