Behind You

Turniej

25 postów w tym temacie

Wpadlem na pomysl zeby zrobic turniej miedzy naszymi serwerami

Chodzi o to zeby kazdy serw wystawil 5 reprezentantow

Faza pucharowa

Gramy 2 mapy

Tylko koniecznie STEAM i konto na forum minimum miesiac.

Co wy o takim turnieju myslicie

3

Myślę o tej propozycji tyle co o pozostałych które były lecz nie zostały zrealizowane :)

http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/18250-turniej/

http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/17332-turniej-5on5/

Z braku chętnych do organizacji jeżeli się tego podejmiesz nie ma sprawy jednak pamiętaj, że jak się za coś brać to od początku do końca. Niech słowa zostaną zamienione w końcu w czyny.

2

Dokładnie jest mnóstwo propozycji o turniejach a jak się nie myle to żaden nie doszedł do skutku :D W końcu jak ma być ten turniej to rzeczywiście musi ktoś się zająć od początku do końca :D 

0

Nie wiem jak wyobrażasz sobie potyczkę graczy np. Surfa czy cod'a z graczami dd2.

Juz lepiej mieszane składy.

BTW jak wyżej najpierw potrzeba kogoś kto by się tym zajął.

1

A dlaczego niby tylko gracze że stream? Bo tak chcesz?

2

Chętnie wzielabym udział w turnieju i mam mieć odebrana ta szanse tylko dlatego ze nie posiadam stream? Rozumiem ze chodzi o to by nie brali w nim udziału czeaterzy, ale moim zdaniem to jednak dyskryminacja. Powinieneś przeleciec się po serwerach, sprawdzić top 15 i i dać również możliwość tym osobom nawet jeśli nie posiadają stream. Takie jest przynajmniej moje zdanie

2

Jak dla mnie wszystko ok, ale jak napisał Jarek że było już trochę takich propozycji , ale żadna nie została zrealizowana :)

0

A dlaczego niby tylko gracze że stream? Bo tak chcesz?

Chce żeby nie było haxów dlatego only steam, jak on to organizuje to też wymaga.

0

Ja oczywiście jestem na tak. Pomysł aby każdy serwer wybrał 5 reprezentantów też mi odpowiada. DD2 #3 górą! ;D

0

3 propozycja :D Ja jestem ZA tylko trzeba to z rękami i nogami zrobić :)  Co do tego że sami gracze ze STEAM to powiem tak ;  2 adminów na speca i będą pilnowali czy wszyscy grają czysto :) Zawsze może zrobić ss'y a po turnieju/meczu dany gracz ma je wrzucić a jak tego nie zrobi to np; jego drużyna będzie zdyskwalifikowana :)

Co do organizacji; najlepiej jakby 3-4 osoby zgłosiły się żeby ogarnąć sobie drużynę ( kilku graczy ;) ).  Albo temat założyć że szuka ludzi do team'u na turniej i niech się chętni zgłaszają  ;D <-- Gdyby ktoś nie mógł sam znaleźć wystarczającej liczy osób   :killer:

Edytowano przez Lajtowy
0

SS to badziewna sprawa, lepiej kręcić wtedy demko cały mecz, jak się nie zgadza to nie będzie brał udziału w turnieju. Po meczu daje demko a jak nie da w ciągu 3/4h to wypada cały team z turnieju i tyle :D

JarekPMI

Wiesz, ja nie grałem w 1.6 od 2 lat :)

Edytowano przez VeriX
0

@VeriX nawet jest do tego gotowy PLUGIN :D

1

Na nie, niema kto zorganizowac, dużo propozycji.

0

Nawet admini z danego serwera nie mogą grać?

Edytowano przez Death*
2

Skoro takie zainteresowanie to i ja się wypowiem:

1. Ile jest taki tematów typu "Proponuję zorganizować turniej", a ile tych turniejów było?

2. Gracze COD'a, SURF'a, DD2, ZM na jednym turnieju? 

3. Dlaczego gracze Steam? Ostatni turniej był dla wszystkich i było ok. Raczej na turnieju nikt nie będzie używał wspomagaczy, a zawsze można zdyskwalifikować.

4. Kto to zorganizuje? 

0

Skoro takie zainteresowanie to i ja się wypowiem:

1. Ile jest taki tematów typu "Proponuję zorganizować turniej", a ile tych turniejów było?

2. Gracze COD'a, SURF'a, DD2, ZM na jednym turnieju? 

3. Dlaczego gracze Steam? Ostatni turniej był dla wszystkich i było ok. Raczej na turnieju nikt nie będzie używał wspomagaczy, a zawsze można zdyskwalifikować.

4. Kto to zorganizuje? 

Zorganizować jest nie problem, problem jest jakie nagrody dla graczy. 

Co do drugiego punktu, a dlaczego nie na jednym turnieju. Teraz zrobimy turniej 5vs5 potem można zorganizować inny. Myślisz że ludzie że grają na innych serwerach mają np: mniejszego skilla? Powiem ci że możesz grubo się mylić, ja grałem ponad rok na ZM i innych modach "KIEDYŚ" Ale skil do strzelania przez to się nie zmienił.

0

Zorganizować jest nie problem, problem jest jakie nagrody dla graczy.  Co do drugiego punktu, a dlaczego nie na jednym turnieju. Teraz zrobimy turniej 5vs5 potem można zorganizować inny. Myślisz że ludzie że grają na innych serwerach mają np: mniejszego skilla? Powiem ci że możesz grubo się mylić, ja grałem ponad rok na ZM i innych modach "KIEDYŚ" Ale skil do strzelania przez to się nie zmienił.

W takim razie pozostaje to zorganizować. Jeśli chodzi o nagrody, to kto wie, może Administracja da coś od siebie :) Wystarczy zapytać :)

1

Takos znajdą się tacy co będą używać wspomagaczy już mieliśmy taką sytuacje. Niektórzy mogą się domyśleć. A Turniej to jestem ZA.

0

Jestem za Turniejem i jeśli nie macie graczy którzy by siedzieli Na spec to chętnie obejrzę i będę obserwował mecze

0

Apropo organizacji wystarczy 1 post od administracji forum o zapisy... 1 osoba zgłaszałaby team... 

Apropo steam / non steam... Alelluja wyjaśnił... only steam brzmi racjonalnie.

Więc... Powodzenia :D 

0

Napiszę do czerwonych i coś zorganizuję. Nagrody postaram się też z czerwonymi obgadać.

0

Tak czy siak jest dużo graczy ns którzy reprezentują bardzo dobry poziom bez wspomagaczy :) I turniej tylko Steam uniemożliwi takim graczom udział i będzie po prostu nie fair w stosunku do nich.  Weźmy pod uwagę to iż na spect'cie będzie np; 2-3 osoby obserwująca grę !  Jeszcze jedno..  Te osoby które będą w team'ie napewno nie są przypadkowe, grają chwilę na serwerze więc nie powinno być przypału :) Brać się za organizację ;D  I zbierać ekipy :killer:

0

Jeszcze nie zbierajcie ekip, będziecie mieli na to kilka dni, osoby z NS też będą mogły brać udział tylko że je będziemy więcej obserwować.

0

Pomysl bardzo dobry, mysle ze w końcu wypali:) steam moze nie obowiązkowo ale duza aktywnośc na forum juz tak :)

0

Proszę czerwonych o wypowiedź.

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.