alosza

Alosza może być wciągnięty na czlonka AC?

9 postów w tym temacie

Nick: Alosza (Pakuj plante, Kropla bez kitu)
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: zaglądam tylko wtedy jak mnie zabiją na serwerze (czyli często).
Coś o sobie: Jestem na serwerze od ponad roku. Jestem też adminem na 4MAP (wcześniej FFA) od stycznia 2015. Piję prawie codziennie, głównie wódkę, ale też wódki kolorowe, nie gardzę whisky, winem, ani piwem. Żyję w związku heteroseksualnym i mam córkę, która lada moment zacznie grać w CSa. Jestem za utrzymaniem Trybunału Konstytucyjnego w dotychczasowym kształcie - określonym przez Konstytucję. Popieram obniżenie wieku emerytalnego i jestem za zaliczeniem do emerytury stażu gry w Counter Strike 1.6.
Doświadczenie: Na poprzednich serwerach byłem adminem (szczegóły w podaniu o admina), a admin z reguły miał rangę AC (UB Team) czy jak go zwał. Potrafię zbanować i odbanować. Wiem jak zmienić godzinę na ssach - choć nigdy nie musiałem jej zmieniać. Wiem co to jest IP i dlaczego oraz kiedy jest zmienne (stałe). Wiem dlaczego ssy mają być w jednej paczce i sam proponowałem w owym czasie, żeby je wrzucać na zippyshare.com. Potrafię znaleźć dowody na niedozwoloną komunikację między graczami.

Musze sobie przypomnieć (albo jakiś życzliwy mi przypomni), jak graficznie zrobić odbanowanie (zbanowanie) na forum.
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Bo ciągle dostaję ostrzeżenia za wypowiadanie się w tematach o UB. Nie chcę dostawać ostrzeżeń. JarekPMI przekonał mnie do złożenia podania i chcę być jednym z trzech w AC. Po za tym AC to władza, a ja chcę mieć władzę, jednak nie mogę być w żadnej partii.

7

Serdecznie Ci życzę tej posadki jesteś jednym z tych adminów którzy mega ogarniają swoją pracę, uważam że jako AC sprawdzisz się równie dobrze gdyż jesteś pracowity, a przy okazji spełniasz wszystkie wymagania

WIELKIE DUŻE TAK

Edytowano przez kolaokl
1

Jestem na tak

-ambitny

Co tu dużo mówić... Wszystko spełnione

0

No no rozpisales sie troche :D

Jestem na tak

Wiek(mozna poznac bo ma córkę)

Widac,ze wie co robi

Duzo widzs go na forum :D

Oj co z niego wyrosnie prawdziwy pijak i rozrabiaka xD

0

Wielkie TAK. Spełniasz wymagania. 

0

Widzę go na forum cały czas co jest +

Jestem na TAK

Wymagania spełnia

0

Jak dla mnie odpowiednia osoba na to stanowisko. Znamy Cię już trochę i nadajesz się tu idealnie.

0

Powiem ci że podanie nie przekonało Jestem na Tak :

-Wymagania spełniasz

-Doświadczenie

-Duża Aktywność na forum. 

Edytowano przez BaKeR
0

Proszę o kontakt.

5nvfMRu.png

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.