Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
ChoRzowski1920

odrzucony
ChoRzowski1920 AC?

2 posty w tym temacie

Nick: ChoRzowski1920

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Jak widać dziennie po 6-7 h jestem online , też zależy od pracy :) 
Coś o sobie:  Nazywam się Łukasz , Mam 20 lat pochodzę z Śląska (RYBNIK) . Interesuje się sportem , tatuażami , muzyka oraz counter strike .
DoświadczenieMyślę  że jestem dobry w tym zawsze zgłaszałem i tępiłem dzieci w tym by grali bez wszelkiego rodzaju wspomagaczy, moje zgłoszenia były w 90% trafne i wiem jak wygląda czit a jak dobra gra,  już prawie 11  lat w cs'a robi swoje ,
 To jest oczywiste, chcę pomóc kolegom w rozwiązywaniu spraw, trochę odciążyć, a jak wiadomo rozpatrywanie odwołań, zgłoszeń i skarg to priorytet. Pełniąc wcześniej ową funkcję nie było problemów, więc i teraz też tak będzie. 

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Chciałbym po prostu pomóc w szybkim sprawdzeniu ss'ów czy też demka,  gdy ktoś otrzyma bana dać możliwość graczowi szybkiego powrotu na Serwer,  myślę że nie będzie większego problemu z oceną demka gdyż oceniałem je przez dobre kilka miesięcy z przerwami, tutaj również miałem z tym styczności. Skoro rekrutacja jest ON, a nie ma chętnych to nie zaszkodzi spróbować i sprawdzić się w starej roli. Myślę że nie będziecie pisać głupich powodów zrozumiem krytykę i wszystko ale " pisanie że za wcześnie, nie znam się, nie jestem odpowiednią osobą, nie było mnie" nie będzie na miejscu Na forum zaglądam codziennie przeglądam tematy jak i dużo czasu spędzam wieczorami. Ale nie załamię się ani nie obrażę jeśli podanie zostanie odrzucone, jestem w stanie wszystko zrozumieć i się z tym pogodzić.

Minimum 16 lat. +

Spędzić na forum minimum 5 dni. -
Posiadać 50 sensownych postów. +
Wykazywać się aktywnością. +
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
Umiejętność odróżnienia skill'a od cheat'a. +
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą AMXBans. +

Posiadanie konta steam z aktywną grą CS 1.6 +
Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy.png -

0

1pkEgGx.png

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0