Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
TresH

odrzucony
Podanie na AC. :)

4 posty w tym temacie

Nick: TresH

Ile czasu dziennie spędzasz na forum?: W dni szkolne 3-4h ,a w weekendy postaram się jak najwięcej 5-6h

Coś o sobie: Mam na imię Szymon ,interesuję się motoryzacją. Głównie moim hobby jest wędkarstwo. :)

Doświadczenie: Myślę ,że doświadczenie mam spore chociaż nigdy tej rangi nie pełniłem ,lecz myślę ,że to nie filozofia i ,że sobie poradzę. :) Myślę ,że widać to ,że się staram i zależy mi na PR. Chociaż nie jestem długo na PR ,lecz oddaje głosy na Nasze serwery i itd. Myślę ,że administracja widzi ,że mi po prostu zależy i jak najbardziej staram się wszystkim pomagać. Ale kiedyś musi być ten pierwszy raz bo jak nie teraz to kiedy. :) Nawet jak coś nie będę wiedział to nie jest powód to degradacji ,dopytam się ekspertów PR i wszystko będzie okej. :) Jedyny minus to jest to ,że nie posiadam narmiernika ,ale myślę ,że szybko go nadrobię. :D

Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Ponieważ chcę jak najszybciej rozwiązać problemy banów oraz unbanów ,żeby nie było konfliktów oraz ,żeby gracze nie czekali 5h lub więcej na ub. :) 

0

Chyba z choinki spadłeś :)

Jestem na Nie

- Nie spełniasz wymagań.

- Podanie słabe.

Edytował/a przez Misiu. ♥
Głos unieważniony.
0

Na Nie, niby wszystko ok, lecz PAGON! Sam nie miałem odpowiedniego, lecz to była różnica tylko 1 pagonu, a tu jest duża różnica.

2

Nie spełniasz wymagań.

*Posiadanie naramiennika minimum 8953_lkKFE7s.png

1pkEgGx.png

1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0