Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
7`Lipeq`7

odrzucony
Podankoo :)

3 posty w tym temacie

Imię: Bartek :)
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: praktycznie mam cały czas włączone w tle teraz, wiec 3/4 godziny :)
Coś o sobie: No cóż, może jakimś prymusem z polskiego nie jestem, ale potrafię coś sensownie napisać, 

W gimnazjum byłem w kółku od gazetek :P
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Nie, ale myślę że sprawdzę się :) 
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Z mojej strony wyglądało by to tak, że odnajdywałbym ciekawe rzeczy, poradniki oraz sam coś wymyślał. Dodawałbym to na forum, aby każdy był na bieżąco z nowościami, ciekawostkami :) 

1

Przepraszam z góry za swoją złość, ale ludzi co się z wami dzieje od pewnego czasu?

Poziom głupoty osiąga apogeum w podaniach na Redaktora.

1. Otwarta jest Szybka Rekrutacja - Ty składasz podanie, gdzie indziej co jasno pokazuje, że nie wiesz co się dzieje na forum, a to Redaktor musi wiedzieć.

2. Tego podania nie można przeczytać - może lubisz kolory tęczy (nie wnikam), ale czytać tego normalnie nie można.

3. Podanie na redaktora, a błędów jak w dyktandzie na solidne 2- - Mogłeś postarać się chociaż w podaniu.

4. Chcesz zostać Redaktorem, aby kopiować coś na forum - bardzo potrzebujemy osób do kopiowania.

5. Redaktor to przede wszystkim estetyka prac, a to podanie nie ma nic z estetyki.

2

1pkEgGx.png

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0