Misiu. ♥

Rekrutacja Moderator

33 postów w tym temacie

Wymagania:

Minimum 16 lat. +
Spędzić na forum minimum 8 dni. +/-
Posiadać 60 sensownych postów. +
Wykazywać się aktywnością. +
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +/-
Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. +
Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy19.png -

Imię: Arek.

Coś o sobie: Nazywam się Arek mam 16 lat. Mieszkam w województwie dolnośląskim. Na co dzień trenuję oraz wychodzę z kumplami na miasto. Mam wiele

hobby ale głównie interesuję się informatyką.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 2-4 godzinny dziennie. Oczywiście ze stanowiskiem moderatora forum poświecę więcej czasu.

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Nigdy nie pełniłem funkcji moderatora na forum ale z biegiem czasu zyskam duże doświadczenie. Swoją przyszłą prace z moderatorem widzę wspaniale zapewne będę pilnował porządku na forum, przeglądał tematy, karał bezczelnych ludzi itp...

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Przede wszystkim porządek i kulturę, pomoc użytkownikom w jakikolwiek problemach na forum.

Dlaczego Ty?: Nigdy nie pełniłem funkcję moderatora forum ale chciałbym pomóc w rozwoju tej sieci, utrzymać porządek na forum oraz pomóc administracji.

6

przyjete.png

0

Zapraszam do składania podań.

2

Wymagania:

Minimum 16 lat. + 
Spędzić na forum minimum 8 dni. +
Wykazywać się aktywnością. Do oceny .
Posługiwanie się poprawną polszczyzną.+ 
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +
Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. +
Posiadanie naramiennika minimum 6445_Bez_nazwy19.png +

Imię: Rafał

Coś o sobie: Rafał 17 lat. Interesuję się Motoryzacja i Sportem. Dotychczas AntyCheat, Redaktor, Admin 3 Maps CS:GO. 

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Szczerzę to zależy od dnia,  w tygodniu staram się być aktywny codziennie , lecz czasami wypada że nie wejdę na forum danego dnia , weekendy to tak w granicach 4,5 godzin.

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?:  Jako moderator pilnowałbym porządku na forum, pomagałbym nowym użytkownikom, zamykał przestarzałe tematy. Nigdy nie pełniłem tej funkcji , póki jest okazja chciałbym się coś więcej nauczyć. Moją kulturę zostawiam wam do oceny , więc ja nie będę tego oceniał.

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: To jak napisałem powyżej pomaganie nowym użytkownikom forum, miłą atmosferę.

Dlaczego Ty?: Chcę się rozwijać i uczyć się coraz więcej, nie byłem jeszcze nigdy moderatorem. Mam nadzieję że administracja mi zaufa.

5

Minimum 16 lat. +
Spędzić na forum minimum 8 dni. +
Wykazywać się aktywnością. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną. + 
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +
Posiadanie naramiennika minimum 6445_Bez_nazwy19.png +

Imię:Kamil

Coś o sobie: Jestem studentem na trzecim roku. Moją pasją jest sport. Ulubioną dyscypliną jest piłka nożna i siatkówka. Gram czasem z kolegami oczywiście  po amatorsku. Jestem typerem, opiekunem serwera oraz AC.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 3/4 h + odwiedzam forum na telefonie
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Ostatnim razem popełniałem błędy, dlatego teraz chcę dowieźć że ta ranga nie jest mi obca. Minęło trochę czasu , jestem mądrzejszy, bardziej doświadczony niż poprzednim razem. Pragnę pomóc całej ekipie w utrzymaniu porządku oraz pomóc osobą której jej potrzebują. Chciałbym przystąpić do teamu, ponieważ jestem osobą która chce się rozwijać a ranga Moderatora daje mi taką szansę, dzięki tej randze mogę wnieść pomoc zarówno administracji jak i użytkownikom. Dzięki tej randze mogę pilnować czy inni użytkownicy forum nie łamią zasad i regulaminów forum. 
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?:Jestem osobą aktywną na forum, dzięki czemu mogę odciążyć zespół administracji od niektórych obowiązków.
Dlaczego Ty?:Znam dobrze regulamin, przestrzegam zasad forum,nie mam żadnych ostrzeżeń na koncie, jestem ambitny, pomocny i gotowy do działania. Pełniłem tą funkcję dzięki czemu mam doświadczenie w obsłudze forum. 

Pozdrawiam kolaokl
13

* Minimum 16 lat. -
* Spędzić na forum minimum 8 dni. +
* Posiadać 60 sensownych postów. +
* Wykazywać się aktywnością. +
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
* Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
* Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +
* Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. +
* Posiadanie naramiennika minimum 6445_Bez_nazwy19.png -

Imię: Jakub
Coś o sobie: Aktualnie jestem w II klasie gimnazjum. Uczę się programowania, pisania pluginów, a następnie przejdę na inne języki i celuję w strony www. Interesuję się informatyką, oraz kolarstwem. Bardzo lubię historię, a tym bardziej rzeczy związane z II wojną światową. Jestem osobą energiczną, miłą, umiejącą się posługiwać językiem ojczystym, oraz potrafię zaradzić sporom.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Praktycznie cały dzień. Rano, na przerwach w szkolę, po zajęciach oraz cały wieczór.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Wpłynęły na moją decyzję osoby w ekipie. Podziwiam osobę @Takos za jego wytrwałość i oraz chęć do wykonywania swoich obowiązków na forum. Chciałbym szlifować swoje umiejętności ciężką i sumienną pracą. Wyobrażam swój obowiązek, jako opiekowanie się forum. Usuwanie niewskazanych treści, niezgodnych z regulaminem.

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Szybkie reakcję w niektórych sytuacjach, mogę na prawdę odciążyć aktualny team. Humor i ład na forum jest, ale jedna dodatkowa duszyczka, która potrafi wywołać uśmiech na waszych twarzach jest raczej mile widziana ;)
Dlaczego Ty?: Mam doświadczenie jeśli o obsługę forum, wiele razy bawiłem się w "zmyśloną" sieć serwerów, bez żadnych serwerów. Myślę, że jestem tutaj już dość długo, więc dużo osób wie jaki jestem.

Jeśli chodzi o wymagania, to brakuję mi tylko naramiennika, a niestety wieku nie mogę tak szybko nadrobić. Dzięki za uwagę, pozdrawiam. ;)

4

Imię:Jasiu
Coś o sobie:Właściciel GunGame, AntyCheat. Pracowity, bezkonfliktowy. Lubie dobrą muzykę.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:Różnie, zależy od pracy. Jeżeli jestem w domu to po 3-5 godzin. Często w pracy na telefonie przeglądam forum.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?:Chciałbym pomóc obecnym moderatorom jak i użytkownikom. Przeglądam praktycznie każdy nowy temat na forum więc wiem co się dzieje.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Porządek na forum.
Dlaczego Ty?: Ciągle pojawiają się nowe tematy, które trzeba zamykać, przenosić itp. więc kolejna para rąk się przyda do pracy.

Wymagania:

* Minimum 16 lat. +
* Spędzić na forum minimum 8 dni. +
* Posiadać 60 sensownych postów. +
* Wykazywać się aktywnością. +
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
* Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
* Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +/-
* Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. +
* Posiadanie naramiennika minimum 6445_Bez_nazwy19.png 
+

7

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Rekrutacja OFF

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.