Misiu. ♥

Rekrutacja Moderator

32 postów w tym temacie

Wymagania:

* Minimum 16 lat.
* Spędzić na forum minimum 8 dni.
* Posiadać 60 sensownych postów.
* Wykazywać się aktywnością.
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia.
* Posługiwanie się poprawną polszczyzną.
* Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum.
* Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum.
* Posiadanie naramiennika minimum 6445_Bez_nazwy19.png

Jeżeli kandydat wykazuje się szczególną aktywnością w stosunku do stanowiska jak i na forum/serwerach Administrator może przystać na tymczasowe nadrobienie zaległości.

Podania składamy w tym temacie według poniższego wzoru!

Imię:
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?:
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?:
Dlaczego Ty?:
1

Imię: Krystian

Coś o sobie: Mam na imię Krystian, mieszkam w Gdyni, uczęszczam do XIV LO w Gdyni. Większość już mnie zapewne zna lecz przedstawię swoją osobę jeszcze raz. Jestem osobą komunikatywną, pomocną, do tego zawsze staram się dążyć do celów, które sobie postawiłem. Interesuję się sportem, a przede wszystkim futbolem amerykańskim, który trenuje w drużynie Seahawks Gdynia Junior, poza tym sportem to oczywiście piłka nożna, siatkówka i ręczna. Oczywiście poza sportami ruchowymi jest e-sport (głównie CS:GO). :)

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Aktywny potrafię być cały czas w pewnych odstępach czasu, więc powiedzmy że tak do 4 godzin dziennie. :)

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Od samego początku kiedy dołączyłem do PR liczyłem się z tym, że będę mierzył wysoko. Postanowiłem sobie, że poświęcę swój czas na to by zdobyć wasze zaufanie i pokazać swoim zaangażowaniem, że jestem wart wyższych rang. Wiąże przyszłość swoich serwerów CS:GO z tą siecią i nie planuje zmiany. :)

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Przede wszystkim chciałbym wnieść aktywność i świeżość, postaram się pilnować porządku zgodnie z regulaminem forum.

Dlaczego Ty?: Myślę, że mimo odebrania kiedyś mi rangi Moderatora za brak aktywności, zmieni się to po ponownym przyjęciu mnie na to stanowisko. Trochę czasu minęło kiedy ostatnio byłem na posadzie na której ciąży pewna odpowiedzialność. Myślałem nad tym ponad miesiąc i zdecydowałem się spróbować jeszcze raz. Wiem, że wtedy zawiodłem was i samego siebie, lecz teraz chcę to zmienić i już piąć się w górę. :)

@Podanie przyjęte. Zapraszam pw w celu omówienia szczegółów. //PLNY

8

Imię: Mikołaj

Coś o sobie: Nazywam się Mikołaj mam 18 lat pochodzę z małego miasta o nazwie Prabuty gram tam w klubie jako stoper. Chodzę do 3 klasy technikum w moim mieście zarabiam też w weekendy pracując na złomowisku

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: dopiero dołączyłem ale zaskoczę was max 8-9h

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Wpłynęło na to że chcę się wyróżniać od niektórych graczy. Wyobrażam sobie że uda mi się podołać tej randze

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Mogę wnieść jakieś konkursy np. bym zrobił konkurs ts3 pt: 1z10 pijemy-rozrabiamy. Mógłbym jeszcze wnieść jakieś różne newsy ze świata

Dlaczego Ty?: Ponieważ sama nazwa mówi szybka rekrutacja na Moderatora może mi się uda jak dacie mi szanse chociaż jakbyście dali mnie na okres próbny jakbym nie podołał tej randze byście mi ją zabrali.

MYŚLĘ ŻE DACIE MI SZANSE POZDRAWIAM WSZYSTKICH

@Podanie odrzucone //PLNY

Edytował/a przez PLNY
0

Imię: Szymon

Coś o sobie: Mam na imię Szymon. Mam 16 lat. Interesuję się motoryzacją.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Wiem ,że moja aktywność spadła z powodu problemów rodzinnych i bardzo Was za to przepraszam. Ale spróbujcie mnie zrozumieć ,moje problemy były srogie i nie do wytrzymania. Lecz aktywność teraz się zwiększa. Zapewniam Was ,że będzie się zwiększać i zwiększać.

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Piszę to podanie ,gdyż została otwarta rekrutacja na moda a gdy tak jest wiadomo ,że takie osoby są potrzebne. Myślę ,że na forum jestem dość długo (z przerwami ,problemy rodzinne). Podanie piszę ,ponieważ chcę się wykazać pisałem już podanie na opiekuna ale niestety zostało odrzucone. Chce Wam pokazać zarównie jak i całej sieci PR oraz administracji ,że stać mnie na coś więcej niż tylko Admina ZP. Moja praca będzie wyglądała następująco zamierzam pomagać różnych użytkownikom w problemach. Jestem pomocny i godny zaufania ,jeśli dostanę tą rangę pokażę Wam ,że mi na prawdę zależy. Niestety narmiernika minimalnego nie posiadam ale jest to szybka rekrutacja więc myślę ,że na to można przymknąć oko.

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Będąc Moderatorem będę upominał i karał użytkowników za przewinienia. Jak najbardziej im pomagał i robił dla nich jak najlepiej (wchodzi też tu sieć PR.) Znam regulamin forum i będę się go trzymał.

Dlaczego Ty?: Miałem już taką rangę wiele razy ,bardzo dobrze znam się na MCP i ogarniam takie typu obsługi. Widać ,że moderatorów potrzeba więc chciałbym ,żebyś daliście mi szansę. Chcę w życie forum włożyć bardzo duże zaangażowanie.

Edytował/a przez PLNY
Brak wymagań. Odrzucone.
0

Coś o sobie: Mam na imię Szymon. Mam 16 lat. Pochodzę z małego miasta na południu Polski, a w przyszłości chciałbym się zajmować komputerami, czyli chciałbym być Informatykiem. 

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Od poniedziałku do piątku ok. 2-2,5 godziny, a w weekendy do 3-4 godzin.

Jak wyobrażasz sobie swoją przyszłą pracę jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Chciałbym pomóc ekipie, podtrzymywać porządek na forum. Chcę się stale rozwijać, pokazać Administracji na co mnie stać. Myślałem dużo na ten temat i doszedłem do wniosku, że sprostam temu zadaniu.

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Na pewno aktywność. Będę pilnował porządku i regulaminu oraz będę pomagać innym.

Dlaczego ty?: Tak jak już wcześniej pisałem chcę się rozwijać. Jestem aktywny, spędzam dużo czasu na forum. Nie ukrywam, że Moderatorem jeszcze nie byłem, ale myślę, że inni Moderatorzy pomogą mi ogarnąć co i jak. Kiedyś musi być ten pierwszy raz. 

4

Podanie przyjęte.

Rekrutacja na stanowisko Moderator OFF.

0

Rekrutacja ON

0

Napisano (edytowany)

Imię: Jarosław

Coś o sobie:   Młody, wygadany, aktywny, z nadmierną ilością czasu wolnego. Technik Informatyk nic co ma procesor nie jest mi obce. Działacz społeczny, filantrop, członek OSP od 2011 roku. Jestem bardzo skrupulatny w tym co robię. Jestem już z wami dość długo ogarniam forum. Czasami zdarza mi się być człowiekiem kontrowersyjnym lubię wiedzieć co się dzieje być może ta ciekawość kiedyś mnie zgubi. Jednak wolę zapytać/skonfrontować coś niż błądzić i zadawać sobie pytania na które odpowiedzi nie znam.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 3-5h dziennie zależy od dnia czasem krócej czasem dłużej jednak na żądanie jestem praktycznie zawsze pakiet w telefonie i możemy działać.

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Moją pracę jako moderator wyobrażam sobie tak jak każdą inną czyli najzwyklejsze wywiązywanie się ze swoich obowiązków których jest nie mało, dodatkowo mógłbym połączyć je z obowiązkami AC co za tym idzie nie musiał bym z niczego rezygnować. Na to podanie wpłynęła przede wszystkim chęć awansu w rangach PR + poszerzenie zakresu obowiązków i dołożenie od siebie jeszcze więcej w rozwój naszego FORUM. Jeżeli Administracja uzna, że mam już na barkach zbyt wiele obowiązków jestem w stanie zrezygnować z rangi AC.

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: W tym momencie nie przychodzi mi nic do głowy jednak myślę, że przez czas jaki już tu z wami jestem zauważyliście mój wkład w tą sieć.

Dlaczego Ty?: Znacie mnie i wiecie jaki jestem więc myślę, że możecie mi zaufać. Ogarniam forum lepiej niż nie jeden użytkownik. Staram się czytać większość napisanych tematów/postów. Często zgłaszam posty/użytkowników choć mógłbym tego nie robić tylko od razu działać.

_____________________________________________________________________________________________________________

1pkEgGx.png

Edytował/a przez Vakos
12

Napisano (edytowany)

Imię: Adam

Coś o sobie: Jestem miłą kontaktową osobą, z którą da się dogadać, porozumieć. Więcej można wyczytać z wcześniejszych podań i tematów.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 8h+

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Przyszła praca moderatora wymaga wiele wolnego czasu, która polega na utrzymaniu porządku w tematach, pilnowaniu ogólnego ładu forum oraz oraz spełnianiu oczekiwań administracji. Dlaczego postanowiłem napisać post?

Ponieważ, jestem osobą, która korzystając z forum sumiennie wypełnia swoje obowiązki, spędza dużo czasu na forum oraz pragnę chęci rozwijania się na sieci.

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Zawsze przyda się dodatkowa para rąk do pomocy, swoją chęcią i pomocą dla użytkowników forum można stworzyć bardziej przyjazną atmosferę i większy ład na forum.

Dlaczego Ty?: Chętny, pracowity, dyspozycyjny.

______________________________________________________________________________________________________________

1pkEgGx.png

Edytował/a przez Vakos
6

Napisano (edytowany)

Coś o sobie: Mam na imię Szymon interesuję się motoryzacją. Gdy mi się nudzi zajmuję się silnikami MyBB.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 4-5h zależy od czasu z resztą widać, że jestem co dzień na forum.

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Pracę wyobrażam sobie następująco. Byłem dużo razy moderatorem, ładnie pilnowałem porządku. Jak najbardziej stosuję się to regulaminu forum. Lubię pomagać, jestem uczynny, kocham tą sieć i chcę, żeby ona dalej się rozwijała. Chcę, żeby dalej wyciągała korzenie aż przebije wszystkie sieci i będzie najlepsza. Kocham tą siec, bardzo lubię pomagać, jestem solidny i uważny, warto mi zaufać.

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Porządek na forum z tematami, karanie, upominanie użytkowników za przewinienia oraz pomoc innym, również miłą i sympatyczną atmosferę.

Dlaczego Ty?: Chcę pomagać, sieć mi się spodobała, chcę się na niech rozwijać myślę, że administracja da mi szansę. :)

_____________________________________________________________________________________________________________

1pkEgGx.png

Edytował/a przez Vakos
Brak wymagań
0

Napisano (edytowany)

Imię: Rafał
Coś o sobie: Mam na imię Rafał,mam 17 lat. Mieszkam w Grodzisku Mazowieckim interesuję się sportem i motoryzacją.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Od poniedziałku do piątku 3/4 godziny, a w weekendy do 5/6 godzin.

Jak wyobrażasz sobie swoją przyszłą pracę jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Chciałbym wspomóc ekipę, chciałbym też żeby na forum panował ład i skład. Chciałbym również coś osiągnąć.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Na forum chciałbym wnieść pilnowanie porządku oraz aktywność, pomaganie użytkownikom forum.
Dlaczego ty?: Ponieważ jestem osobą pracowitą oraz zaufaną. Spędzam dużo czasu na forum. Wykonywałbym dobrze wszystkie obowiązki moderatora.

1pkEgGx.png

Edytował/a przez Vakos
Brak wymagań
0

Napisano (edytowany)

Imię: Radek
Coś o sobie: Mam na imię Radosław. Pochodzę z Warmii i Mazur, moje hobby to Sport/Muzyka/Kobiety. Zajmuje się też grami/serwerami typu Cs1.6/cs;go. Pracowałem na silniku MyBB oraz na IPB.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Spędzam tak z 2h,doszedłem nie dawno do sieci ale spodobało mi się i chciał bym zostać tu na dłużej oraz zostać Moderatorem forum :).
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Praca Moderatora nie jest łatwa,ma na celu pilnować użytkowników czy nie łamią Regulaminu,patrzeć też przede wszystkim na kulturę oraz dawać z siebie jak najwięcej. Ja swoją pracę Moderatora planuję dawać z siebie tyle ile mogę.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Na pewno miłą atmosferę (Już jest),Kulturę osobistą oraz interpunkcję i ortografię swoją a tak że innych mniej doświadczonych użytkowników :). A i dodam że moderator też ma na celu zamykanie tematów które nie zostały zamknięte. :)
Dlaczego Ty?: Jestem tu nowy ale myślę że można mi powierzyć taki obowiązek ponieważ jestem osobą pracowitą oraz znającą się na tym co robię. Można mi zaufać nie oczekuję nic w zamian,można mnie o coś poprosić/zapytać a ja udzielę pomocy lub odpowiedzi :). Forum jest na prawdę fajnie zrobione,macie już prawie 10-tysięcy użytkowników. A ja wam chcę pomóc w ogarnianiu ich,jeżeli dostane tą szansę będzie to dla mnie ogromna przyjemność :). Jeżeli podanie będzie rozpatrzone pozytywnie to bardzo dziękuje :).

1pkEgGx.png

Edytował/a przez Vakos
Brak wymagań
0

Napisano (edytowany)

Imię:Kamil
Coś o sobie:Jestem 20 letnim chłopakiem mam na imię Kamil. Studiuje aktualnie w Szczecinie na kierunku ICHiP. W wolnych chwilach od codzienności grywam sobie w cs 1.6 , a czasem zdarzy się w cs GO . Moim hobby jest sport. Głównie interesuję się piłką nożną. Lubię z kumplami popykać . Jestem racze osobą spokojną ale potrafię walczyć o swoje. Nie szukam zaczepek,ani niepotrzebnych konfliktów.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:Bardzo dużo praktycznie od rana do wieczora z małymi przerwami. 
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?:Z biegiem czasu będę coraz lepszym moderatorem bo doświadczenie zdobywa się z biegiem czasu. Moim zadaniem będzie pilnować porządku na serwerze, przeglądać tematy moderować je zamykać. Jestem kulturalny, moja polszczyzna jest na odpowiednim poziomie.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?:Dzięki mnie uważam że forum nie straci a wręcz przeciwnie zyska gdyż zależy mi na rozwoju forum. Jestem już jakiś czas na forum, zdążyłem już sporo zaobserwować i wiem czego forum potrzebuje. Dzięki mnie forum będzie uporządkowany ( nie twierdze że nie jest ) wręcz przeciwnie jest ale skoro jest otwarta rekrutacja znaczy że jest ktoś potrzebny do pomocy a ja z chęcią poświęcę swój wolny czas na pomoc w prowadzeniu forum. 
Dlaczego Ty?:Jestem doświadczonym użytkownikiem na naszym forum PR, i mogę swoje doświadczenie przelać na prowadzenie forum.

Pozdrawiam kolaokl 

1pkEgGx.png

Edytował/a przez Vakos
Brak wymagań
2

Imię: Kamil

Coś o sobie: Mam na imię Kamil. Mam 23 lat. Pochodzę z woj. Zachodnio-Pomorskiego z małej miejscowości, interesuję się trochę grafiką jak i obróbką filmów (amatorsko)

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Jak jestem w pracy to też wejdę tak na 1h, ale po pracy siedzę cały czas czyli jakieś 5/6h.

Jak wyobrażasz sobie swoją przyszłą pracę jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Ogólnie doświadczenie w moderowaniu for mam bardzo duże, już na nie jednym forum byłem moderatorem a nawet miałem większe rangi. A żeby napisać podanie wpłynęło na mnie to że potrzebna jest wam pomoc jak otwieracie rekrutację i wiem że się nadam do tego.

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Ogólny porządek na forum, pomoc nowym jak i starym użytkownikom forum, umiem pracować w grupie a to też się ceni.

Dlaczego ty?: Tak jak wspomniałem wcześniej mam doświadczenie w moderowaniu forum, a tutaj doświadczenie jest najważniejsze. Może i nie jestem z wami długo, ale na pewno byście nie pożałowali owej decyzji, spisywał bym się bardzo dobrze.

1pkEgGx.png

0

Coś o sobie: Mam na imię Szymon i pochodzę z województwa podlaskiego. Z powodów zdrowotnych tymczasowo nie jestem aktywny zawodowo. Zainteresowania: sport, motoryzacja, logistyka.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Bardzo dużo. Myślę, że ponad 5 godzin.

Jak wyobrażasz sobie swoją przyszłą pracę jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu? Aktualnie jestem opiekunem serwera DD2#2. Jak sprawuję tą funkcję wszyscy widzą. Chciałbym pilnować porządku na całym serwerze, a nie tylko na DD2#2. Czasu wolnego mam bardzo dużo i przydałoby się dodatkowe zajęcie.

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Jednym z moich atutów jest dyspozycyjność. Jestem dostępny praktycznie od samego rana, aż do późnych godzin nocnych. Forum i regulaminy znam bardzo dobrze.

Dlaczego ty?: Jestem aktywnym użytkownikiem forum i chciałbym pomagać obecnym moderatorom w utrzymywaniu porządku.

5nvfMRu.png

Edytował/a przez Vakos
Skontaktuj się ze mną
7

<p><strong class='bbc'>Wiadomość wygenerowana automatycznie.</strong><br />Temat został zamknięty przez moderatora.</p><p> </p><p><strong class='bbc'>Powód:</strong> Rekrutacja OFF</p><p> </p><p>Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.</p><p> </p><p>Z pozdrowieniami<br />Ekipa <strong class='bbc'>Pijemy-Rozrabiamy.pl</strong></p>

1

Rekrutacja ON

0

Wymagania:

* Minimum 16 lat. +

* Spędzić na forum minimum 8 dni. +

* Posiadać 60 sensownych postów. +

* Wykazywać się aktywnością. +

* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +

* Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +

* Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +/-

* Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. +

* Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy19.png +

Imię:Kamil

Coś o sobie:Mam na imię Kamil mam 20 lat. Pochodzę z małej miejscowości niedaleko Koszalina. Aktualnie studiuje w Szczecinie na kierunku ICHiP. Jestem osobą nieszukającą konfliktów. W wolnych chwilach od codzienności grywam sobie w cs 1.6 , a czasem zdarzy się w cs GO . Moim hobby jest sport. Głównie interesuję się piłką nożną.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum:Szczerze mówiąc nie liczę ale sporo 6-12 godzin zależy od dnia .

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?:Z biegiem czasu będę coraz lepszym moderatorem bo doświadczenie zdobywa się z biegiem czasu. Moim zadaniem będzie pilnować porządku na serwerze, przeglądać tematy moderować je zamykać. Jestem kulturalny, moja polszczyzna jest na odpowiednim poziomie.

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Spędzam dużo czasu na forum dlatego mogę poświęcić go aby utrzymać porządek .

Dlaczego Ty?:Nie pełniłem tej funkcji wcześniej ale musi być ten pierwszy raz. Jestem na forum już jakiś czas i chcę pomóc w rozwoju. Jestem pracowity, a swoją pracowitość mogę pokazać również będąc Moderatorem.

Edytował/a przez Vakos
Przyjęty - Zgłoś się do mnie
8

Wymagania:

Minimum 16 lat. +
Spędzić na forum minimum 8 dni. +
Posiadać 60 sensownych postów. +
Wykazywać się aktywnością. +
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +
Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. +
Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy19.png +

Coś o sobie: Mam na imię Rafał mieszkam w Grodzisku Mazowieckim ,interesuje się sportem i motoryzacją ,w wolnych chwilach gram w cs'a i spędzam czas na forum .Admin JB ,admin 4funa,Właściciel serwera Only AWP,Redaktor

Ile czasu dziennie spędzasz na forum:W dni robocze 2/3 godzin ,weekendy 5/6

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Nigdy nie pełniłem tej funkcji (jak napisałem poniżej ,chciałbym spróbować i zobaczyć jak to jest ) ,wiąże się z tym ogromna odpowiedzialność na forum jak i na serwerach .Na pewno pomagania naszej szanownej Administracji ale i nie tylko (mam nadzieję że się uda)

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Na pewno miłą atmosferę ,pilnowanie porządku ,zamykanie przestarzałych tematów i nie tylko ,pomaganie innym użytkownikom.

Dlaczego Ty?: Jestem osobą miłą ,tolerancyjna i sumienną ,zawsze próbuje osiągnąć swój cel,lubię czegoś nowego smakować ,nie ukrywam nigdy nie pełniłem tej funkcji ,lecz chciałbym zobaczyć jak to smakuje.

10

<p><strong class='bbc'>Wiadomość wygenerowana automatycznie.</strong><br />Temat został zamknięty przez moderatora.</p><p> </p><p><strong class='bbc'>Powód:</strong> Rekrutacja OFF</p><p> </p><p>Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.</p><p> </p><p>Z pozdrowieniami<br />Ekipa <strong class='bbc'>Pijemy-Rozrabiamy.pl</strong></p>

1

Rekrutacja ON

Zapraszam do składania podań :)

0

Imię: Miłosz
Coś o sobie: Jestem uczniem technikum ekonomicznego, interesuję się muzyką, sportem oraz psychologią. W gimnazjum przez 2 lata grałem w siatkówkę, niestety przez problemy z kręgosłupem nie jestem w stanie poświecić się żadnej dziedzinie sportowej, co nie oznacza, że nie jestem aktywny fizycznie, wręcz odwrotnie.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Ostatnio zacząłem spędzać na forum mniej więcej 2 godziny. 
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Jestem pracowitym człowiekiem i piszę to podanie z chęcią pomocy. Jak sobie wyobrażam swoją pracę jako Moderator? Przede wszystkim pilnowanie tego by przestrzegano regulaminu forum, pomoc użytkownikom.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Mogę wnieść aktywność, pilnowanie porządku, pomoc innym oraz pilnowanie regulaminu.
Dlaczego Ty?: Ponieważ bardzo chętnie pomogę Moderatorom w pracy. Może i będzie to mój pierwszy raz na tym stanowisku, ale myślę, że bardzo szybko odnajdę się w owej funkcji. Kiedyś musi być ten pierwszy raz.

______________________________________________________________________________________________________________

1pkEgGx.png

Edytował/a przez Vakos
4

Coś o sobie: Mam na imię Rafał za 4 miesiące kończę 17 lat ,mieszkam w Grodzisku Mazowieckim niedaleko Warszawy. Moje zainteresowania to sport i motoryzacja. Na sieci: Redaktor, AntyCheat, Admin JB.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: To zależy od dnia ,od poniedziałku do piątku to tak średnio po 2 może 2,5 godziny ,a w weekendy to tak 6,7 godzin.

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Szczególnie wywiązywać się głownie ze swoich obowiązków. Chciałbym pomóc podtrzymywać porządek na forum, chcę się cały czas rozwijać.

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Pomagać naszej sieci ,żeby panował tzw. "ład i skład" , miłą atmosferę.

Dlaczego Ty?: Chciałbym pomóc

, żeby nie miała tak dużo roboty, :) ,ambitny ,dążący do celu,spokojny do pewnego czasu,sumienny.

1pkEgGx.png

Edytował/a przez Vakos
4

@ refresh

0

Wymagania:

Minimum 16 lat. +
Spędzić na forum minimum 8 dni. +/-
Posiadać 60 sensownych postów. +
Wykazywać się aktywnością. +
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +/-
Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. +
Posiadanie naramiennika minimum Bez_nazwy19.png -

Imię: Arek.

Coś o sobie: Nazywam się Arek mam 16 lat. Mieszkam w województwie dolnośląskim. Na co dzień trenuję oraz wychodzę z kumplami na miasto. Mam wiele

hobby ale głównie interesuję się informatyką.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 2-4 godzinny dziennie. Oczywiście ze stanowiskiem moderatora forum poświecę więcej czasu.

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Nigdy nie pełniłem funkcji moderatora na forum ale z biegiem czasu zyskam duże doświadczenie. Swoją przyszłą prace z moderatorem widzę wspaniale zapewne będę pilnował porządku na forum, przeglądał tematy, karał bezczelnych ludzi itp...

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Przede wszystkim porządek i kulturę, pomoc użytkownikom w jakikolwiek problemach na forum.

Dlaczego Ty?: Nigdy nie pełniłem funkcję moderatora forum ale chciałbym pomóc w rozwoju tej sieci, utrzymać porządek na forum oraz pomóc administracji.

6

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.