KaRbaS.

przyjęty
[Redaktor] KaRbaS.

12 postów w tym temacie

Imię: Szymon.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Od 4-7h, a w weekendy całe dnie. Mam tylko 1d na forum, ponieważ na poprzedniej przeglądarce ledwo mi czas liczyło na forum, ale wczoraj zmieniłem przeglądarkę i jest już dobrze.

Coś o sobie: Mam na imię Szymon, mam 17 lat i pochodzę z Bydgoszczy z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Interesuję się informatyką, sportem głównie siatkówką oraz muzyką gatunku Dubstep. Jestem opiekunem serwera CS:GO Modele, którego włascicielem jest @Magik THC.

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Oczywiście, że pełniłem tą funkcję wielokrotnie na poprzednich sieciach i sobie radziłem bez żadnego problemu. Pomagając pozostałym redaktorom tworzyliśmy wspólnie gazetki sieciowe, które były czytane przez użytkowników z miłą chęcią.

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Moją główną pracą będzie pisanie wywiadów z naszymi użytkownikami sieci oraz newsów z kraju, a przedewszystkim pomaganie pozostałym redaktorom sieci w pełnieniu funkcji czyli np. w tworzeniu gazetki sieciowej.

Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Mogę podesłać moje prace w postaci wywiadów Administracji na PW/GG w razie jakichkolwiek wątpliwości.

0

Ja na tak :)

+wiek

+doświadczony

+przyda się dodatkowa para rąk :)

0

Na tak :)

wiek, mily i dokladnie przyda sie dodatkowa para rak ;p

0

Jak najbardziej na tak. Wymagania spełnione, więc nic nie stoi na przeszkodzie :)

0

Również na tak. Chętnie zobaczę twoją pracę w tym zakresie :) Myślę, że nadajesz się na te stanowisko po przeczytaniu podania.

@Poprawione panie Złodziej :)

Edytował/a przez PLNY
Zawsze poprzyj argumentami swoją wypowiedź. Nie dodawaj postów zbędnych, typu 'Jestem na tak', 'Jestem na nie' itp.
0

Rownież jestem na Tak :) i czekam na twoje prace i wywiady ! XD

Edytował/a przez Wąski TDW
Zawsze poprzyj argumentami swoją wypowiedź. Nie dodawaj postów zbędnych, typu 'Jestem na tak', 'Jestem na nie' itp.
0

Jestem na tak

wiek, doświadczenie

Myśle że dobrze będziesz się sprawował w roli redaktora :D

0

Doświadczenie, wiek, ogólnie jest w porządku.. da się z nim normalnie pogadać :) Jestem na tak.

0

Z tobą będzie może aż a może tylko 4 redaktorów, myślę, że można się pokusić o okres próbny dla Ciebie. Zawsze będzie lepiej jak się podzielicie gazetką na 4 os.

Dlaczego na tak?:

- jesteś aktywniejszy niż kolega co dostał redaktora chwilę przed Tobą

- rekrutacja jest on

- posiadasz doświadczenie

- pomysł.

0

Jestem na tak

Przyda się kolejny redaktor

0

Na TAK. Masz doświadczenie, odpowiedni wiek, a poza tym przyda się kolejny redaktor :)

0

5nvfMRu.png

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.