Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Adam ♪ ▏Ola ♥

<span data-tooltip="" class="ipsBadge ipsBadge_red" id="anonymous_element_13">[ODRZUCONY]</span>[Antycheat] Adam

2 posty w tym temacie

Nick: Adam
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Praktycznie cały czas.
Coś o sobie: Jestem programistą, Ukończyłem grafikę komputerową na poziomie powiedzmy średnio-zaawansowanym, jakiś czas pracowałem w firmie reklamowej, która zajmowała się projektowaniem stron www. Z takich ważniejszych rzeczy, które by mogły wnieść coś sensownego do podania mógłbym rzec, że współprowadziłem większą sieć serwerów, nigdy nie było skarg odnośnie mojej pracy na sieci serwerów.

Doświadczenie: Kilka sieci na stanowisku "Anticheat, unban-team" i tym podobnych.
Dlaczego chcesz otrzymać rangę AntyCheat: Pewnie przyda się chętna para rąk do pomocy, mam dużo wolnego czasu, który mógłby się przydać w celu utrzymania porządku na sieci. Znam bardzo dobrze zakres obowiązków takiej osoby, robiłem już wiele razy tego typu rzeczy.

Jeżeli chodzi o grę i moje doświadczenie.

W tą grę gram od bardzo dawna, w ramach sprawdzenia wrzuciłem kilkanaście osób do odpowiedniego działu z różnorodnymi cheat'ami.

Zgłoszenia były nieomylne, dodatkowo mam admina na serwerze DD2#1, spośród licznych banów czy za czitowanie czy kulturę na serwerze nie dostałem skargi, czy odwołania.

Myślę, że sprawowałbym się dobrze w tej roli.

Jednakże, nie spełniam wszystkich podstawowych wymagań, mianowicie;

- Nie mam napisanych 50 postów na forum.

- Oraz nie posiadam odpowiedniej znaki.

Jeżeli moje podanie będzie odrzucone, bądź niezaakceptowane, rozumiem.

0

Wymagania:

* Spędzić na forum minimum 5 dni.

* Posiadać 50 sensownych postów.

* Posiadanie naramiennika minimum 

6.png

1pkEgGx.png

2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0