Skocz do zawartości
dragon

<span data-tooltip="" class="ipsBadge ipsBadge_green" id="anonymous_element_13">[PRZYJĘTY]</span>Powrót? [REDAKTOR] Sativa

Recommended Posts

* Posiadać 30 sensownych postów. +
* Minimum 16 lat. +
* Spędzić na forum minimum 2 dni. +
* Posiadanie dużego wolnego czasu. +
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
* Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii, czyli bardzo dobra znajomość języka polskiego. +
* Mieć tzw. lekkie pióro +
* Umieć pracować zarówno w grupie, jak i samodzielnie +

• Imię: Fafa

• Ile czasu dziennie spędzasz na forum: około 5 godzin włącznie

• Coś o sobie: Większość osób mnie tutaj zna z lepszej, bądz też gorszej strony. Każdy popełnia błędy, ale ważne jestto jakie wnioski z nich wyciągamy, tak też zrobilem. Zależy mi na sympatii oraz dobrej zabawie wśród użytkowników jak i głowom tej o to sieci. Jak wcześniej wspomniałem, wydarzyły się sytuacje, które nie powinny mieć miejsca, zrozumiałem jaki incydent wykonałem w stosunku do was, jak i własnej osoby. Mimo wszystko starałęm się jednak przywrócić swoje dobre oblicze, oraz czy zazłużyłem sobie na powrót, to już należy do waszej oceny. Nie powiem, zależy mi na tej posadzie,ponieważ we wcześniejszym etapie, wprowadziłem dużo życia w ten dział i tutaj zaczełą się moja kariera z redaktorstem. Fajna zabawa i można nabyć trochę doświadczenie w "fachu". Może dam rade wprowadzić jeszcze jakąś nowoczesność połączoną z realizmem do tego działu, aby wyglądało to jeszcze lepiej niż dotychczas.

• Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Owszem

• Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Mam zamiar wspomóc naszą jedyną redaktorke jaką jest Aleksandra @Kurushimi. Zależy mi na tej posadzie, jak wcześniej wspomniałem, bo dzięki temu pokazałem wam się z nieco innej strony niż szary zwykły user z rangą użytkownik. Kieruję się tym, że chciałym wrócić na stare progi, gdzie znowu będę  uważany za nieco bardziej kompetentną osobę po tym wybryku i postaram się o to, aby moje dobre imię powróciło.

• Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu. (mile widziane całe artykuły jako przykłady): Jeżeli chodzi o artykuły, nie poszedłem w tym kierunku, ale chciałbym to zmienić. Klik

Moje pierwsze prace jako redaktor, na rzecz pijemy:

Wywiad  @` NieoR^
Wywiad  @Straszek
Wywiad  @♥ † HOLLY ♥ †
Wywiad  @Pako

Wywiad  @OxyGeN

Gazetka

Edytował/a przez Sativa

Hmmm masz doświadczenie związane z tym i wywiady miło się czytało oraz masz spełnione wymagania to dam ci tak.

Bardzo by mi się pomoc ze strony Pana @Sativa przydała

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość
/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

Spełniasz wymagania, byłeś tutaj redaktorem przede mną, więc z mojej strony masz ogromne Tak

Ukryta zawartość

/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />.

Generalnie sam nie wiem co o tym myśleć.

Ostatnio znów byłeś nieaktywny i generalnie bazując na wcześniejszych naszych doświadczeniach z Twoją osobą, można snuć domysły, iż znów zostałeś wywalony z jakiejś sieci i postanowiłeś wrócić (nie twierdzę, że to prawda, ale można zauważyć pewną zależność).

Byłeś świetnym redaktorem, i do Twojej pracy nikt nie miał zastrzeżeń.

Niech lud zadecyduje.

• Winko 1

Generalnie miałem coś podobnego napisać no ale mnie ubiegł.

Byłeś jednym z najlepszych redaktorów ale cóż, poszedłeś gdzie indziej czym sobie trochę przeskrobałeś. Ostatnio rzadziej cię tutaj widziałem, choć przewijałeś się gdzieś tam. Ola jako jedyny redaktor ma kupe spraw na głowie dlatego jestem na tak.

Mam tylko nadzieję, że nie rzucisz nas znowu dla jakiejś małej sieci.

Na nie: Aktywność.

Nie tylko i wyłącznie za aktywność OBECNIE, nie patrze co było wcześniej  - po prostu nie widzę Cię na forum

Ukryta zawartość

/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> - popraw to.

Niby pomoc by się przydała, lecz byłeś mało aktywny na forum nagle wracasz i od razu podanie ...

Na razie jestem na nie

Jeżeli poprawisz swoją aktywność będę na tak

Ja na TAK.Doświadczenie masz, wywiady niezłe, a @Kurushimi przydała by się pomoc.

Jestem na tak, przyda się pomoc dla Kuruszumi, która ma na głowie admina FB i admina MW3 + szkołę, Sativa jest doświadczony w redaktorstwie i przyda się ten dział rozruszać, żeby było więcej wywiadów i szybciej były

Ukryta zawartość

Ja tam jestem na Tak

Ukryta zawartość

/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

-doswiadczenie

-byl juz redaktorem

-przyda sie pomoc Oli

Jestem nowy, ale też się wypowiem. Z jednej strony Twoje podanie - dobrze napisane, jeśli chodzi o stylistykę, składnię czy ortografię. Z drugiej - Twój występek, o którym dowiedziałem się, czytając posty wyżej. Kto wie, czy za jakiś czas znów nie natknie Cię myśl, by przenieść się na inną sieć. Proponuję Ci, żebyś odzyskał zaufanie ludzi, a potem kandydował na stanowisko, na które tylko zapragniesz.

Chill.

Jestem neutralny, ale postanowię dać Ci tą ostatnią szansę. 

Na moją decyzję wpłynęło przeważająco to, że brakuje nam Redaktorów, a Ty mimo swoich występków dobrze piastowałeś swoją rangę.

Niemniej jednak pragnę postawić Ci warunek o którym już kiedyś rozmawialiśmy.

Jeżeli zgodzisz się na moją "ofertę" to rozpoczniemy współpracę.

• Winko 1

Ukryta zawartość

• Winko 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.