Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pijemy Rozrabiamy

Host_Error: UserMsg: Not Present on Clien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z wejściem na serwer Zombie Escape, ponieważ wyskakuje mi taki błąd "Host_Error: UserMsg: Not Present on Clien". Kiedy wchodze na serwer na samym poczatku ładowania wywala mnie. Prosił bym o pomoc, prawdopodobnie jest to wina jakiegoś wgranego pluginu na serwer. Znalazłem poradnik, w którym pomogli kolesiowi tyle, że on założył serwer, więc wydaje mi się,że to wina jakiegoś plugin (link do poradnika http://amxx.pl/topic/52869-host-error-usermsg-not-present-on-client-58/ ). Liczę na pomoc. Pozdrawiam !

Prawdopodobnie to jest problem pluginu który wymusza interp u graczy ale niech sprawdzi to OxyGen.

"Prawdopodobnie" zrób screena błędu lub "prawdopodobnie" daj pełną nazwę błędu, bo "prawdopodobnie" "Host_Error: UserMsg: Not Present on Clien" nie jest pełną nazwą błędu. "Prawdopodobnie"!

Sprawdź teraz. Swoją drogą problem nie jest związany z interpem bo takiego pluginu brak. Problem wywołuje albo silnik dproto co oznacza że Twoja wersja NS jest do dupy, jednak z drugiej strony wcześniej wchodziłeś na serwer bez problemów, więc problem stanowi plugin, który coś wymusza na graczu z dupną wersją CS'a - patrz NonSteam. Sądzę, że błąd wywołuje plugin związany z win message. Generalnie każdy problem można rozwiązać w jeden sposób: allegro.pl - kupno steam

Ok tylko ze to jest troche dziwne bo cały czas wchodziłem na ten serwer i dopiero dziś mi błąd zacza wyskakiwać.Co do pluginu zwiazanego z win message "prawdopodobnie" z tym jest jedna dziwna rzecz ze on dopiero teraz zaczął działać na mojego cs. Co do kupna steam praawda to rozwiąże prawie każdy problem.

Działa. Wujek OxyGeN zawsze naprawi problem. Życzę miłej gry Skilu! :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.