Skocz do zawartości
S34

W jakich okolicznościach zacząłeś grać w CS 1.6?

Recommended Posts

A więc, byłem wielkim fanem gry Half-Life 1, ogólnie byłem ''uzależniony'' z powodu iż miałem słabego kompa, to nie miałem

innego wyboru do gier, kilka lat później, (Dokładnie 2009-01-12 Takiej daty się nie zapomina) zobaczyłem stare mecze e-sportowe

gry cs 1.6 ( Moim marzeniem jako 7 latek było zostać e-sportowcem ) lecz to nie było możliwe, grałem, grałem, nocki zarywałem,

ćwiczyłem na mapkach z internetu, na botach zaawansowanych, na serwerach, aż doszło do tego wysokiego poziomu na jakim

gram teraz w Gry FPS, nie raz byłem banowany na serwerach za ''wh,aim,triger'' Cała zasługą tego były treningi i słuchawki za 250

zł, nie pamiętam już ich nazwy, i gram aż do teraz.

Chodziłem do 1 gim xD i tak kolega powiedział mi o kafejce nazwa "Matrix", zaczynałem od gry MuOnline może ktoś wie, a może ktoś grał xD. Pózniej CS i został  do dziś :>

Brat zabrał mnie pierwszy raz w 2004 roku do kafejki i zaczęło się od 1.5, potem komputer stacjonarny, pierwsze łącze 512Mb/s i cs 1.6

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość
/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

13 lat już mija

Ukryta zawartość

/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

Pod koniec 2k6 / początek 2k7 brat "przyniósł" do domu cs'a 1.6 :) Na początku jako 6 letni dzieciak grałem na botach :) Szło mi co raz lepiej aż w końcu na serwerach byłem uważany za Cheatera ponieważ jak dzieciak może dobrze grać xD W tym roku dobijam 10 lat z tą grą :) Myślę że będzie zajebiście taki mały jubileusz :) <3 Counter-Strike 1.6 <3

Edytował/a przez Dziubkers
Auto korekta na tablecie

początek 2k10 roku z Kumplami się zagrało i do tej pory gram :D

Kolega grał i miał własne forum :D I mnie to wkręciło :D:2guns:

Ja zacząłem grać gdzieś tak z 10 lat temu widziałem jak koledzy grają i tak mnie wciągnęli w to żebym z nimi zagrał i tak mnie za chęcili do gry żeby spróbowac i tak zacząłem grać do tej pory :D

Przygodę z Cs-em zacząłem z 5 lat temu, brat gra i tak mnie namówił, pierwsze moje granie było na poziomie szachisty , ale pomalutku małymi kroczkami sie nauczyłem , i tak o jestem, traktuje to jako hobby :D 

Edytował/a przez Dri5

Jakoś w 2016 widziałam jak brat gra i tak jakoś  wyszło ! :D 

to było około 2009-2010 roku.

Mój ex bardzo często grywał w CSa, co mnie bardzo irytowało. Po dłuższych namysłach stwierdziłam "kurczę może i ja spróbuję?". Oczywiście, gdy ex się o tym dowiedział włączył mi pierw mapkę z botami, które nawet nie strzelały :D

W końcu uczeń przerósł mistrza :)

Ukryta zawartość

Ja zaczynałem grać jakieś 8 albo 9 lat temu ,jak mój brat kupił CS 1.6 Bardzo mi sie spodabała jako 5 latek :D

w wieku 6 lat koledzy powiedzieli mi o cs 1.6 no to ja se pobrałem tą gre i mi się tak spodobała że do tej pory gram w nią :D

Leżąc w szpitalu, rodzice przywieźli mi laptopa. Koledzy z sali zaproponowali mi zainstalować cs'a. Rozgrywka bardzo mi się spodobała, grałem tak długo, że oczy wychodziły mi z orbit i tak zaczęła się nałogowa gra. :D

Gdy miałem,9-10 lat rajcowały mnie strzelani i tak grałęm ,grałem aż do dziś z czasami naprawdę długimi przerwami

Zaczęło sie to od tej pory, gdy razem z rodzeństwem mieliśmy jeden komputer. Gdy chciał ktoś wejść po kimś, to zazwyczaj czekało się  i  gdy ta osoba grała-  budziło to zainteresowanie. Tak było w moim przypadku, gdy brat odpalał cs i potem ja ogląając to - wkręciłam się. Do tej pory razem grywamy od ok. 5/6 lat z przerwami.

ja od dzieciaka pogrywałemnj ale teraz jestekm częstym graczem :D

2010r. - zobaczyłem jak mój wujek gra w cs'a i dał mi zagrać. Gra mi się spodobała na tyle że po powrocie do domu pobrałem na swój komputer i gram już 8 lat ( Oczywiście z przerwami )  2018r. - Jestem Botem hahahaha :D

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się