S34

W jakich okolicznościach zacząłeś grać w CS 1.6?

108 postów w tym temacie

Moja przygoda zaczęła się w 2003 roku, gdy zauważyłem jak mój kuzyn stale w to gra ze znajomymi, ja jako mały szczyl nie mogłem być gorszy. :)

1

Opie**alałem lekcje z kumplami i trafiłem do internet klubu :D
No i się zacięło :hrhr:

0

A więc, byłem wielkim fanem gry Half-Life 1, ogólnie byłem ''uzależniony'' z powodu iż miałem słabego kompa, to nie miałem

innego wyboru do gier, kilka lat później, (Dokładnie 2009-01-12 Takiej daty się nie zapomina) zobaczyłem stare mecze e-sportowe

gry cs 1.6 ( Moim marzeniem jako 7 latek było zostać e-sportowcem ) lecz to nie było możliwe, grałem, grałem, nocki zarywałem,

ćwiczyłem na mapkach z internetu, na botach zaawansowanych, na serwerach, aż doszło do tego wysokiego poziomu na jakim

gram teraz w Gry FPS, nie raz byłem banowany na serwerach za ''wh,aim,triger'' Cała zasługą tego były treningi i słuchawki za 250

zł, nie pamiętam już ich nazwy, i gram aż do teraz.

0

Chodziłem do 1 gim xD i tak kolega powiedział mi o kafejce nazwa "Matrix", zaczynałem od gry MuOnline może ktoś wie, a może ktoś grał xD. Pózniej CS i został  do dziś :>

0

Brat zabrał mnie pierwszy raz w 2004 roku do kafejki i zaczęło się od 1.5, potem komputer stacjonarny, pierwsze łącze 512Mb/s i cs 1.6 :)

13 lat już mija :(

0

Napisano (edytowany)

Pod koniec 2k6 / początek 2k7 brat "przyniósł" do domu cs'a 1.6 :) Na początku jako 6 letni dzieciak grałem na botach :) Szło mi co raz lepiej aż w końcu na serwerach byłem uważany za Cheatera ponieważ jak dzieciak może dobrze grać xD W tym roku dobijam 10 lat z tą grą :) Myślę że będzie zajebiście taki mały jubileusz :) <3 Counter-Strike 1.6 <3

Edytował/a przez Dziubkers
Auto korekta na tablecie
0

początek 2k10 roku z Kumplami się zagrało i do tej pory gram :D

0

Kolega grał i miał własne forum :D I mnie to wkręciło :D:2guns:

0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się