S34

W jakich okolicznościach zacząłeś grać w CS 1.6?

108 postów w tym temacie

Moja historia z cs 1.6 zaczęła się kilka lat temu w wakacje , jak chodziłam do kolegi a on grał właśnie w cs 1.6 tak mi się to spodobało że zaczęłam w niego grać :D

0

Jakieś 11 lat temu pierwsze gry w kafejkach po szkole :D I później non steam w domu ;p Od 2008 na steam z dużą przerwą kiedy poznałem swoją miłość dostałem nową pracę i przeprowadziłem się 400 km od rodzinnego domu, ale jednak sentyment został i powoli powracam :)

0

W szkole znajomi zawsze gadali o cs :drool5:  (to była chyba 1 gimba :ryj2:​ ) więc postanowiłem zagrać. Na początku jak to na początku nie dawałem rady ale z czasem sie to zmieniło i gram już tak 2 lata  ;D  ;D

0

Historia trochę dziwna, a więc: grałem w CS:GO i miałem problemy z tą grą (ciągłe bugi i crashe), pobrałem cs 1.6 i do teraz pykam 

0

Ziomeczki w to naparzali to też postanowiłem spróbować swoich sił :)

1

Ja pierwszy raz zagrałem w 1.6 mając 10-12 lat ( o kurde, ale stary już jestem xd jakby nie było 11 lat temu :o) ale zachowanie moje było całkowicie inne niż dzieci w tym wieku w tych czasach. Pamiętam internet wtedy neostrada 256 kb/s. Kolega przyniósł (!) na płycie w żółtym opakowaniu tę grę. Wtedy nie wiedziałem, że do dzisiaj będę w to grać. :D

Edytował/a przez Gumiś95
0

7 lat temu. Mój brat razem z ziomeczkami, zaczął grać. Miał własny klan, grywał na ESL'u. Wtedy zacząłem gram u sb na kompie ( 500 mb ram ) ogólnie słabe wszystko, cs na grfice 16 bitowej działał na 30 fps'ach. Gram do dziś.

0

Przyjaciele zaczeli grać więc się przyłączyłem.

0

Zaczełam grać 8 lat temtu z kolegą tak z nudów , miałam przerwę i teraz znowu gram na serwerze 3maps bardzo polecam kultularni ludzie miła bardzo atmosfera fajnie się gra ;)

0

2007r. 8-letnie dziecko gra w cs 1.6 w kafejce internetowej :D

0

Moja przygoda zaczęła się jakieś 5-6 lat temu po tym jak szukałem jakiegoś fajnego FPS z sensowną liczbą osób ponieważ wtedy cisnąłem już w starą ale nadal bardzo fajną strzelankę "Chrome", a tam niestety liczba graczy była mocno ograniczona lecz i tak bardzo fajnie się grał ^^

0

Mój kuzyn grał na pierwszym zm XD i mi się spodobało, pobrałem ns'a i grałem przez rok, moze dwa. Potem nalogowo xD

0

Łooo będzie jakieś 8-9 lat temu kiedy to zobaczyłem jak mój brat gra na CoD Modzie i mi się spodobało. :)

0

No więc tak :)

Było to gdy miałam 12 lat do dziś kiedy mam już 20 to więc równe 8 lat :)

Raz starszy brat poprosił mnie żebym po prostu usiadła przy tym cs , żeby po prostu on nie był afk żeby go nie wyrzucili bo było mu szkoda ładnych fragow bo musiał chyba wtedy skoczyć do sklepu po coś matce . Gdy założył mi te wielkie słuchawki a głośność miał na maxa takie miałam wrażenie i pomyślałam sobie wtedy co to za patola biegają strzelają dra się przez mikrofon , nawet nie wiedziałam jak broń kupić . Nagle jakiś koleś napisał na steama ej Magnum co ci jest czemu tak lamisz . Wtedy odpisalam że go narazie nie ma i ja siedzę to przeprosił mnie i zaczął namawiać na grę ja się opieralam rękoma i nogami , ale zaproponował mi żebym tylko zobaczyła ze pójdziemy na serwer gdzie będziemy tylko we 2 i pokaże mi co i na czym polega .

Gdy mój brat z kuzynem co mieszkał obok dowiedzieli się ze pogrywam sami mnie uczyli strzelaj tak rób tak itp.

Po roku grania można było powiedzieć że wymiatalam byłam lepsza od brata . Nigdy nie zapomnę pierwszej mojej serwerowni " tygrysek " bądź " mordowania "

Potem tak pykalam nawet całymi dniami , aż do przerwy 2 letniej :) A po przerwie pojawilam się na najlepszym serwerze ffa u Was na PR i tam wymiatam :)

Edytował/a przez hOw!?
2

Moja przygoda w CS zaczęła sie spory czas temu w momencie gdy co chwile slyszalam od mojego brata " wez graj za mnie chwile bo musze gdzies isc " :D 

0

W sumie to zaczalem grac pol roku temu bo dostalem bana na jakims servie w majnkamfiexd i pomyslalem moze mi cs pojdzie a co ciekawe chyba 2 dni szukalem jakiegos dobrego patha i przez te 2 dni zdazylem zlapac 34 ruskie wirusy :D ale nie powiem cs wciaga jak majnkraft pewnie niedlugo ktos pomysli nad modem do cs cscraftxd

0

Zobaczyłem jak kolega kiedyś grał i zaciekawiło mnie to więc postanowiłem spróbować i wtedy zaczęła się moja historia z cs'em która trwa do teraz z małymi przerwami xD 

0

Zaczynałem będąc małym brzdącem, mając bodajże z 12 lat.

Zaczęło się to od Doom'a, który był zainstalowany na szkolnych komputerach i ja będąc w szkole podstawowej na lekcji informatyki, zamiast się uczyć grałem z kumplami na lan'ie.

Miałem takiego kumpla, który zawsze oferował się z nową grą multiplayer, którą przynosił na płycie by zainstalować, właśnie pewnego razu przyniósł CS 1.6.

Całkowicie zająłem się CS'em mając 14/15 lat, teraz gram w to "gówno", które niszczy od środka :P prawie 7 lat.

0

Popatrzyłem jak brat gra na Botach (jeszcze nie mialem dobrego neta) i chciałem też spróbować) jako że brat starszy na złość nigdy nie chciał dać więc pierwszy raz zagrałem u kolegi w później w domu jak brata nie było :) Później gdy po jakiś 4 miesiącach pokonałem go 1 vs1 pozwalał mi grać w domu ;)

0

Ojej, ja od dziecka maniaczyłam przy PlayStation 2 grając w Need for Speed, WRC, Battlefield 1 i 2, a na komputerze męczyłam SniperElite (to było coś ^^) i Battlefield'a wszystkie części aż do 4 :) W CS'a zaczęłam grać gdy kolega podesłał mi link do pobrania, no to ja oczywiście zachwycona, nowa gra hehe. Od razu jak tylko pobrałam zaczęliśmy grać na bodajże modzie DeathRun, a później na only dd2. I tak oto spodobał mi się CS i maniacze do teraz :p 

1

jakoś 6 lat temu moi koledzy ciągle grali, a więc i ja spróbowałam :) tak mi się spodobało, że gram po dziś dzień :)

1

Rok ok.2007 brat pierwszy raz daje mi zagrać w cs'a 1.6
Oczywiście na botach nieszkodliwych.
Teraz w 2016 roku gdy dostałem nowy komputer ściągnąłem cs'a i gram na nowo !

Pozdrawiam Rize  :pies:

0

Szukałem jakieś fajnej szczelanki. :D

I o to znalazłem CS 1.6 :)

0

2008 jakoś kuzyn grał, dał zagrać i do teraz nie mogę skończyć.. Uzależniłem się xd :papryka:

0

W 2000/2001 roku, w zamierzchłych czasach kawiarenek internetowych, gdzie na salonach brylował Doom oraz Quake, gdzie z ekipą z osiedla siedzieliśmy całe dnie robiąc z siebie krwawe miazgi na DM'ach w Q3. Pewnego dnia gość z obsługi zainstalował betę CS'a na jednym z komputerów, tak popatrzyłem i stwierdziłem że to moja gra :D I tak tłukę już 15 lat w to :)

0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się