S34

W jakich okolicznościach zacząłeś grać w CS 1.6?

108 postów w tym temacie

Mówisz jak gdzie kiedy i co cie skłoniło :D Ja zacznę: więc około 2009 roku kiedy dostałem swój pierwszy komputer kumple z gimnazjum zaproponowali dawaj zobaczysz będzie spoko. Przyszedłem do domu odpaliłem, na początku mi nie szło więc wydawała się taka sobie ale gdy nabrałem doświadczenia zaczęła mi się podobać więc gram do dziś. Wasza kolej :)

0

6 lat temu pierwszy raz zobaczylem jak kuzyn mój cisnie w cs'a (ns), spodobała mi sie ta gra i tak o to od tamtej pory cisne i cisne :)

0

Hmmm ja 2 latka temu zawsze chciałem zobaczyć jak się gra w cs 1.6 i ta gra przyciągnęła mnie do grania po dziś dzień :)

0

Ziomeczki z osiedla grali wszyscy to i ja zacząłem. Około 9-8 lat temu.

0

Leżę w łóżku, patrzę jak młodszy brat w to gra, myślę "grałabym".. i gram :o Kiedy to było? Ponad 2 miesiące temu :x Wtedy właśnie skończyła się moja 7letnia, metinowa kariera. (laughing time)

1

Zobaczyłem jak kuzyn gra w cs'a jeszcze nie wiedziałem co to za gra i po kilku latach się dowiedziałem no i wciągnęło mnie. :D

0

jakieś 6-7 lat temu brat grał w niego na swoim serwerze i jak widziałem to moja cała wioska na nim grała więc pomyślałem że zobaczyłbym jak to jest i tak gram do dziś z małymi przerwami i różnymi steam'ami 

0

Szukałem jakieś 5 lat temu, gry która weszłaby na mojego słabego PC (proc. 1,0 Ghz RAM 256 MB :D) i ściągnąłem sobie właśnie cs'a. Co prawda na większych serwach lagowało niemiłosiernie, ale niedługo potem dostałem lepszego laptopa (proc. 1,8 Ghz RAM 1 GB) i do teraz ciupam, choć 2 dni temu zacząłem grać na botach w CS'a GO :pies: :pies:

0

Kiedyś u kolegi byłem On grał więc jak ja sb pobrałem z internetu i zacząłem grać, na początku nie ogarniałem oco chodzi :D ale się przyzwyczaiłem no i uzależniłem :D

0

Ja zacząłem z 7 lat temu :D wszyscy dookoła się tym zachwycali więc też chciałem spróbować :D No i tak już zostało :D

0

Jestem jeszcze mlody ale z cs'em zaczelo sie jakies 7 lat temu byly to czasy haha ... zerowki na poczatku patrzylem jak tata gra ale potem sam zaczalem cos pogrywac i tak do dzisiaj.Mimo iz mam steam i cs go smigal by gram w cs 1.6 oraz source KLASYKA :D

0

Jestem jeszcze mlody ale z cs'em zaczelo sie jakies 7 lat temu byly to czasy haha ... zerowki na poczatku patrzylem jak tata gra ale potem sam zaczalem cos pogrywac i tak do dzisiaj.Mimo iz mam steam i cs go smigal by gram w cs 1.6 oraz source KLASYKA :D

0

Jeśli ktoś jest z czasów gdy zamiast do szkoły chodziło się na wagary do kafejki, to wie że były tylko 3 gry dla których tam się chodziło, cs 1.6, Tibia i Mu ;)

0

Ja w wieku 7lat

. Pojechałem jak zawsze do Cioci i tam zobaczyłem,że mój kuzyn wzbogacił się o nową grę. Wytłumaczył mi wszystko i pomyslałem,że tez spróbuje pierwszą moją grą był serwer GG od tamtego czasu wszystko pamietam i cisne już 8-9lat. ;D Aktualnie na modzie Jb gram już tak z 4-5lat ;D

Edytował/a przez Janix
0

Jeśli ktoś jest z czasów gdy zamiast do szkoły chodziło się na wagary do kafejki

Już myślałem, że nikt o tym nie wspomni :wink:

Czasy kafejek były najlepsze, za 1h u nas płaciło się 5zł, to były czasy gdzie internet 128kb/s to było coś ! a jak się miało 256kb/ to się było bogiem, każdy przylatywał żeby ściągnąć mu muzę i wypalić na płytkę ;D

Gibona się kręciło, szybkie palenie i na Csa do kafejki ;D

to były czasyyyyy :)

Edytował/a przez WSPólnicy
0

Ja zobaczylam jak moj brat kiedy mial 14 lat (kiedy to bylo) gral w 1.6 ja tez chcialam ale powiedzial ze nie umiem :p 

0

Ja zacząłem grać w cs'a  jakieś 9 lat temu Widziałem jak mój wujek pykał z kolegą i to mi się spodobało wiec zacząłem grać z nimi i tak gram do tej pory :D .:Szwagier:.

1

6 lat temu pobrałem Cs'a i mnie strasznie wciągnęło i gram do tej pory :D 

0

U mnie wszystkie chłopaki na osiedlu grały .

Też chciałem :)

Pierw był non steam , ale potem kupiłem steama .

Grałem trochę czasu  , później była przerwa .

Wróciłem :D

0

2008r, kafejka internetowa, wielki szał na to :D

0

2006r. Lotnisko, laptop, wysylanie emailu, czekanie na opozniony lot.

0

Ja zacząłem grać około 8/9 lat temu u kumpla zacząłem grać spodobało mi się więc u siebie zacząłem grać i tak mi zostało po dziś dzień ;)

0

No było to może 3-4 lata temu jeździłem do takiego miejsca w mojej miejscowości nazywany GOK'iem bylo tam 3-5 komputerów(cos jak kawiarenka internetowa) to zobaczyłem pograłem i gram do dziś z kolegami 

0

2010 - podstawówka - biblioteka - komputer - Counter Strike ; D

0

2010r- wakacje u kuzyna :D

0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się