Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Laki

<span data-tooltip="" class="ipsBadge ipsBadge_red" id="anonymous_element_13">[ODRZUCONY]</span>[Moderator] Patryk.

Recommended Posts

Zastanawiałem się czy mam jakieś szanse, bo nie spełniam 2 wymagań, ale cóż, warto spróbować.

* Minimum 16 lat.

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość
-

Imię:

Patryk
17
Coś o sobie:

Pochodzę z Górnego Śląska. Moje zainteresowania to; Modelarstwo (interesuję się nim od podstawówki), informatyka oraz piłka nożna. Uczęszczam do  Szkoły Zawodowej kierunek Mechanik Samochodowy, kierunek ten wybrałem ze względu na to, że lubię majsterkować i "Grzebać" przy samochodach. Jestem miły, spokojny (zazwyczaj), raczej ogarnięty, chociaż każdy ma, że tak powiem lepsze dni i pokazuje tą swoją chorą głowę. Raczej łatwo przychodzi mi dogadywanie się z ludźmi.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:

Moje minimum to 3 godziny, jestem zazwyczaj rano i po południu
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?:

Jestem dosyć aktywną osobą na forum, więc chciałbym ulżyć w obowiązkach obecnym moderatorom, a przede wszystkim lubię pomagać.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?:

Porządek, kulturę, dosyć szybką pomoc każdemu, kto o to poprosi.
Dlaczego Ty?:

Myślę, że wszystkie powody i argumenty są wymienione wyżej, wszystkie powierzone mi obowiązki wykonywałem i wykonuję sumiennie i starannie.

Brak naramiennika i czas online automatycznie cię skreślają.

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować