Info od Boga

[Moderator] Query

7 postów w tym temacie

Imię: Marcin
Coś o sobie: Mam na imię Marcin w tym roku skończyłem szkołę o profilu policyjnym. Interesuje się informatyką.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Nawet dużo. Zawsze wstaje tak o 10 rano i tak siedzę max do 19.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Ciężko sobie wyobrazić swoją przyszłość jako Moderator takiej dużej sieci jaka jest teraz. Przystąpiłem do teamu ponieważ od dłuższego czasu czekałem na otwarcie rekrutacji na Moderatora. Wcześniej była otwarta ale nie spełniałem wymagań i pewnie podanie by zostało automatycznie odrzucone gdyż nie spełniałem wymagań.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Mogę wnieść porządek aby uniknąć jakichkolwiek kłótni czy spamów.
Dlaczego macie mnie wybrać (przekonaj nas): Jestem miły, aktywny na forum nigdy nie dochodziło do kłótni. Mogę godnie reprezentować sieć na platformie Steam gdyż gram w Counter-Strike Global Offensive.

0

Jestem kategorycznie na nie. Najpierw popraw aktywność i ogarnij swój serwer. Może potem dam tak.

0

Wybacz ale Ty miałbyś zostać moderatorem? ;o

0

Aktywność na forum znikoma.
Na nie.

0

Um, rekrutacja jest normalnie On, nie wiem o co wam chodzi :p

1TfnwIf.png

Jeżeli w przyszłości będziesz chciał spróbować swoich sił jako moderator, why not x) ale zgadzam się z Wąskim - najlepiej by było gdybyś skupił się w tym momencie na własnym serwerze. Dobrze by było gdybyś zbudował sobie silną podstawę do przyjęcia, daj nam powody żeby powierzyć ci to stanowisko~ 

Na dany moment jestem na nie. ~ x(

1

Proszę zamknąć temat.

0

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Na prośbę

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.