Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
`Bartek ツ

<span data-tooltip="" class="ipsBadge ipsBadge_green" id="anonymous_element_13">[PRZYJĘTY]</span>Bartek - [REDAKTOR]

Recommended Posts

WYMAGANIA

* Posiadać 20 sensownych postów. []

* Posiadanie dużego wolnego czasu. []
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. []
* Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii - bdz. dobra znajomość języka polskiego. []

* Mieć tzw. lekkie pióro. []

* Umieć pracować zarówno w grupie, jak i samodzielnie. []

WZÓR

Imię: Na imię mam Bartek.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Narazie więcej czasu spędzam na P-R lecz na FaceBooku gdyż pełnie rolę ADMINA FB. Oczywiścię, gdybym został przyjęty to zwiększyła by się ona wzraz z obowiązkami.
Coś o sobie: Witam, mam na imię Bartek, Mam 19 lat, mieszkam w okolicach Piotrkowa Tryb ( Woj. Łódźkie ). Kiedyś miałem swoją sieć serwerów. Interesuję się głównie jazdą Crossem w terenach. A tak to ogólnie Graniem w CS Go/1.6 oraz tworzeniem stron internetowych, co wiąże się z moją wysoką umiejętnością HTLM/PHP, no i oczywiście Amxx, ale to idzię w innym kierunku ( serwera pod gry Counter-Strike).

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Oczywiście, że tak. Byłem redaktorem Raz na takim forum ( Dosyć zrąbanym forum.., miałem drobną kłótnie z [email protected] po czym zbanował mnie na forum.... ) Pisałem tam gazetki ( raz na miesiąc ) wywiady z ekipą, Śmieszne ' przygotowywania ' się do wywiadów tzw. " Za kulisami wywiadów ". Oraz miałem swoją sieć serwerów, i też zajmowałem się pisaniem newsów. (Wzmianek który zostały wprowadzone)

`Pisanie Co miesięcznych gazetek PR. Robienie wywiadów z ekipą i użytkownikami, Różnych śmiesznych wpadek podczas wywiadów ( za zgodą osoby z którą prowadziłem takowy wywiad. ) Oraz wspaniałych konkursów, które uprzyjemną spędzanie czasu na naszym forum.

Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Hm, chciałbym o wszystkim, o zmianach jakie zostały wprowadzone, o zmianach które mają zostać wprowadzone, Gazetki P-R.pl, wiele innych rzeczy które wpadną mi do głowy.

Bartku nie obraź się, ale po przeczytaniu Twojego całego podania nie zrozumiałem większości zdań.

Składnia zdań leży u Ciebie a jak przystało na "Redaktora", musi on poprawie posługiwać się językiem polskim.

Podanie jakoś specjalnie mnie nie przekonuje, ale byłbym skłonny dać Ci =TAK=, bo obecnie nie widać zaangażowania reszty osób z tą rangą.

Narazie więcej czasu spędzam na P-R lecz na FaceBooku gdyż pełnie rolę ADMINA FB. - Nie wiem do końca o co chodzi

Ukryta zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć ukrytą zawartość
/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />.

Rozpisałeś się troszczkę, wymagania spełniasz więc tam ci : Tak

Ukryta zawartość

/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" />

Spełniasz wymagania więc masz na TAK

Ukryta zawartość

Jestem na nie, być może jestem ślepy, ale wykazujesz małą aktywność na forum, jesteś na forum już 5 msc'y i w trakcie tego okresu napisałeś 144 posty oraz spędziłeś na forum 48 godzin, w dodatku piszesz zbędne posty, a post pod ostatnimi awansami Stopni był nie odpowiedni.

Popraw składnie przyjacielu i bedzie Tak, obecnie jestę nastawiony neutralnie.

Redaktor powinien wiedzieć, gdzie się wstawia przecinki, kiedy się pisze wielką literę w wyrazach, jak się składa poprawnie zdania.

Jestem na nie.

Redaktor powinien wiedzieć, gdzie się wstawia przecinki, kiedy się pisze wielką literę w wyrazach, jak się składa poprawnie zdania.

Jestem na nie.

Dokładnie, również jestem na zdecydowane nie ~

j/w być może jesteś za młody na tą rangę, popracuj nad składnią. na nie

Wymagania spełnione ( to jest zawsze najprostsze)

Widzę że stara się pisać poprawnie,być może nie jest to poukładane tak jak być powinno ale w gruncie rzeczy to czym bym się zajmował jako redaktor nie wymaga AŻ takiego zachowania ładu z powodu takiego że wywiad wygląda tak

R

K

R

K

Gazetki to dodaje same zdania

Zmiany to wiadomo dodaje zmiane i może jakiś opis

Tak więc wydaje mi się że podoła na tym zadaniu oraz patrząc że mamy 3 redaktorów i nie widać tego po prostu nie ma co czytać od nich ( niby gazetki są ale one zawsze są robione wg. 1 wzoru który jest tak nudny że nawet nie chce mi się czytać tego )

Dałbym okres próbny na 2tyg i w tym czasie 2 gazetki , 2 wywiady , 5 artykułów na dowolny temat oraz zmiany na serwerach/forum czy cos takiego wtedy się zobaczy czy nadaje się do tego czy nie , nie dawajcie mu NIE patrząc tylko na podanie bo to jest głupota kompletna , dajcie mu się wykazać !

Ja jestem za okresem próbnym. Dajmy mu się wykazać

Ukryta zawartość

Ja też jestem za okresem próbnym każdy powinien dostać szanse żeby sie wykazać

Ukryta zawartość

/emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20" /> (+)

Ja jestem na tak

Ukryta zawartość

Reszta Podali koledzy wyzej

Ukryta zawartość

A moje stanowisko jest takie jak przedstawił to Bechu. Dajcie szansę się wykazać

Ukryta zawartość

Posostaje neutralny.Jak dla mnie to jest świetny pomysł aby mu dać okres próbny. Zobaczymy jak będzie się spisywał w swojej roli.Podanie jest naprawdę ładnie napisane i za to leci plus.Spełniasz również prawie wszystkie wymagania.Tylko postostaje ci popracować nad ortografią. Powodzenia

Ukryta zawartość

okres próbny, zobaczymy jak tam będzie Ci szło :-)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować