Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

VIX3R

Użytkownicy
 • Postów:

  26
 • Wpisów na Alkoboxie

  17
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Czas Online

  7h 27m 27s

Alkohol

26 Pomocny

1 obserwujący

O VIX3R

 • Tytuł:
  Użytkownik
 • Urodziny: 1998.04.19

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Gram na:
  4MAPS
 • Imię:
  Amadeusz

Ostatnio na profilu byli

348 wyświetleń profilu
 1. Przecież PROBLEM od zawsze dawał największy poziom, szanuje za wrzute
 2. Siemanko, zapraszam na 4Mapsa :')
 3. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 10/100 Mój czas 16 sekund  
 4. Nick: VIX3R Wiek: 21 Steam_ID : STEAM_0:1:30599486 Doświadczenie: Swoje doświadczenie z serwerowniami (z tym wiąże się bycie adminem) zaczęło się w 2013 roku, pozwolę sobie przytoczyć nazwę tej sieci, z racji takiej, że już nie istnieje - HolySkill (może jakiś weteran będzie ją pamiętał - była dosyć popularna) - wtedy zostałem pierwszy raz adminem, z siecią byłem związany dobre 2-3 lata i przez cały ten okres urzędowałem na różnych serwerach. Później gdy serwerownia upadła szukałem jakiegoś miejsca do przesiadywania i zahaczałem się o różne sieci, na paru byłem adminem, na paru moderatorem - tak czy inaczej; zawsze pełniłem gdzieś jakąś role. Reasumując - doświadczenie w adminowaniu mam spore. Znajomość AMXX(1-5) : 4 i pół Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/VIX3R/54.38.141.231:27015/ - pragnę tylko dodać, że ta luka w GT jest spowodowana tym, że nie było mnie w ogóle w Polsce. Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: Tak, dnia 23.06.2019 dostałem bana na 5 min za kulturę, bo w przypływie emocji rzuciłem małą wiązankę przekleństw - potem już nic złego się nie działo. Sprawny Mikrofon?: Rzecz wiadoma! Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Ta również ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osoby niepełniące rang na serwerze 4Maps, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera. @SoBeKcrossowałem gniazdka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 5. Ja natomiast jestem na TAK. Grając często na serwerze widuje tam również Pingwinka, nigdy nie spotkałem się z tym żeby się jakoś wywyższał nad kimś. Jest zabawnym, pomocnym i aktywnym graczem. Chciałbym dodać, że po paru rozmowach na serwerze oraz przyjrzeniu się jego zachowaniu, myśle, ze byłby dobrym adminem z racji umiejętności komunikacji - nie tylko z „kolesiostwem” jak to powiedziały osoby wyżej, a z większością serwera, która też ma coś do powiedzenia - nie są to jakieś „suche” wypowiedzi tylko fajna, konstruktywna wymiana zdań. Do tego dochodzi doświadczenie, wiek, mikrofon - widziałbym go w tej roli Gt: https://www.gametracker.com/player/VIX3R/54.38.141.231:27015/
 6. Siemano, wpadaj na 4MAPsa to postrzelamy parę głów :v
 7. VIX3R

  Zamiana mapy

  https://www.gametracker.com/player/VIX3R/54.38.141.231:27015/
 8. Witam Was wszystkich! Pokrótce: jestem Amadeusz (inb4 Mozart ( ͡° ͜ʖ ͡°)), wiosen 21 - także stary koń już ze mnie. Z zainteresowań to na pewno nowinki technologiczne, psychologia, sport oraz buty - tak - buty, jestem mega dużym fanem obuwia. Najczęściej można mnie znaleźć u Was na 4MAPSie, zapraszam pogadać, postrzelać, pośmiać się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że większość jakichś moich cech wyjdzie w praniu, bo chciałem się u Was "trochę" zatrzymać, także here we go! ps: kc @PATKA <3( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
 9. VIX3R

  [Galeria] TaSe

  Avatary - klasa sama w sobie! Czuć klimacik - nie grałeś czasami na GTA:SA RP? Łap piwko!

×