Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

NoHackThisisSkill

Admin [COD 501]
  • Postów:

    584
  • Wpisów na Alkoboxie

    26
  • Darowizny

    0,00 zł 
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

  • Wygrane dni

    2
  • Czas Online

    7h 1m 54s

NoHackThisisSkill wygrał/a w ostatnim dniu 4 Czerwiec

NoHackThisisSkill miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

513 Mistrz

O NoHackThisisSkill

  • Tytuł:
    Admin COD 501
  • Urodziny: 2001.08.22

Informacje

  • Płeć:
    Mężczyzna
  • Miejscowość:
    Pleszew
  • Zainteresowania:
    Piłka nożna, CS 1.6, CS:G0, League of Legends, Anime
  • Gram na:
    COD 501
  • Imię:
    Tomek
  • Gadu-Gadu:
    58063584

Ostatnio na profilu byli

1 439 wyświetleń profilu
  1. @ZrobieCiNalesniki:)ciekawe co na nim ukrywasz 😂😂 Ja mam wywalone ; - ; Mam paru kumpli którzy znają moje hasła 😂
  2. Osobiście mi te całe "klany" jakoś po prostu nie leżą. Może już po prostu takie nastawienie do nich mam ale od początku gry w cs'a nie lubiłem czegoś takiego na serwerze. - Ściągnie wielu graczy [ 100% pewne ] - xD - Według mnie wielka przesada - Może to coś urozmaici no ale ile osób będzie na to serio tak zwracało uwagę. 1-3 dni ludzie będą o tym pamiętać, a potem każdy bd miał w to wywalone. Według mnie nie jest to jakoś mega potrzebne.
  3. 1 Być niewidzialnym ( wtedy kiedy chce ) 2 Żebym mógł jeść ile chce i nie tyc 😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎
  4. DreamEaters 2 - 1 CR4ZY (Typujemy do 25.08.2019 18:30) Team Vitality 0 - 2 HellRaisers (Typujemy do 25.08.2019 18:30)
  5. Kwalifikacje (Typujemy do 7.09.2019 do godziny 14:00) 1. Hamilton 2. Bottas 3. Leclerc 4. Verstappen 5. Vettel Wyścig (Typujemy do 8.09.2019 do godziny 14:00) 1.Leclerc 2.Hamilton 3.Verstappen 4. Vettel 5.Bottas
  6. Kwalifikacje (Typujemy do 31.08.2019 do godziny 14:00) 1. Hamilton 2. Vettel 3. Bottas 4. Verstappen 5. Leclerc Wyścig (Typujemy do 1.09.2019 do godziny 14:00) 1. Vettel 2.Hamilton 3. Leclerc 4. Bottas  5. Verstappen
  7. 1. Parma 0 - 3 Juventus (Typujemy do 24.08.2019 18:00) 2. Fiorentina 1 - 2 Napoli (Typujemy do 24.08.2019 20:45) 3. Udinese 1 - 2 AC Milan (Typujemy do 25.08.2019 18:00) 4. AS Roma 2 - 1 Genoa (Typujemy do 25.08.2019 20:45) 5. Cagliari 1 - 3 Brescia (Typujemy do 25.08.2019 20:45) 6. Verona 1 - 2 Bologna (Typujemy do 25.08.2019 20:45) 7. Sampdoria 1 - 2 Lazio (Typujemy do 25.08.2019 20:45) 8. Spal 1 - 3 Atalanta (Typujemy do 25.08.2019 20:45) 9. Torino 2 - 1 Sassuolo (Typujemy do 25.08.2019 20:45) 10. Inter 3 - 0 Lecce (Typujemy do 26.08.2019 20:45)
  8. 1. Aston Vila 1 - 2 Everton (Typujemy do 23.08.2019 21:00) 2. Norwich City 1- 2 Chelsea (Typujemy do 24.08.2019 13:30) 3. Brighton 0 - 1 Southampton (Typujemy do 24.08.2019 16:00) 4. Sheffield United 0 - 2 Leicester (Typujemy do 24.08.2019 16:00) 5. Watford 0 - 2 West Ham (Typujemy do 24.08.2019 16:00) 6. Manchester United 3 -0 Crystal Palace (Typujemy do 24.08.2019 16:00) 7. Liverpool 2 - 0 Arsenal (Typujemy do 24.08.2019 18:30) 8. Bournemouth 0- 3 Manchester City (Typujemy do 25.08.2019 15:00) 9. Wolverhampton 2 - 1 Burnley (Typujemy do 25.08.2019 17:30) 10. Tottenham 2 - 0 Newcastle (Typujemy do 25.08.2019 17:30)
  9. Podbeskidzie Bielsko Biała 2- 1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 24.08 do godziny 14:30) Chrobry Głogów 1 - 2 Stomil Olsztyn (typujemy do 24.08 do godziny 19:00) Odra Opole 1 - 0 Radomiak Radom (typujemy do 24.08 do godziny 20:00) Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 GKS Tychy (typujemy do 25.08 do godziny 14:45) Warta Poznań 2 - 0 GKS Jastrzębie (typujemy do 25.08 do godziny 16:00) Sandecja Nowy Sącz 2 - 1 GKS Bełchatów (typujemy do 25.08 do godziny 17:00) Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Puszcza Niepołomice (typujemy do 25.08 do godziny 18:00) Wigry Suwałki 0 - 2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza (typujemy do 25.08 do godziny 19:00) Stal Mielec 2 - 1 Miedź Legnica (typujemy do 26.08 do godziny 19:39)
  10. Jagiellonia Białystok 2 - 0 Wisła Kraków (typujemy do 23.08 do godziny 20:30) Cracovia 2 - 0 Arka Gdynia (typujemy do 24.08 do godziny 15:00) Lechia Gdańsk 1 - 3 Śląsk Wrocław (typujemy do 24.08 do godziny 17:30) Raków Częstochowa 0 - 2 Lech Poznań (typujemy do 24.08 do godziny 20:00) Górnik Zabrze 1 - 1 Korona Kielce (typujemy do 25.08 do godziny 15:00) ŁKS Łódź 1- 2 Legia Warszawa (typujemy do 25.08 do godziny 17:30) Zagłębie Lubin 2 - 1 Piast Gliwice (typujemy do 25.08 do godziny 17:30) Pogoń Szczecin 3 - 0 Wisła Płock (typujemy do 26.08 do godziny 18:00)
  11. Amiens 0 - 2 Nantes (typujemy do 24.08 do godziny 20:00) Angers 0 - 1 Metz (typujemy do 24.08 do godziny 20:00) Brest 0 - 1 Reims (typujemy do 24.08 do godziny 20:00) Dijon 0 - 2 Bordeaux (typujemy do 24.08 do godziny 20:00) Monaco 1 - 0 Nimes (typujemy do 25.08 do godziny 15:00) Strasbourg 1 - 2 Rennes (typujemy do 25.08 do godziny 17:00) PSG 2 - 0 Toulouse (typujemy do 25.08 do godziny 21:00)

×