Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

StaR ★

AntyCheat
 • Postów:

  1221
 • Wpisów na Alkoboxie

  2071
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wygrane dni

  3

StaR ★ wygrał/a w ostatnim dniu 23 Styczeń

StaR ★ miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

1520 Wariat

O StaR ★

 • Tytuł:
  Opiekun 4MAPS & AntyCheat
 • Inne grupy
  Opiekun Serwera
 • Urodziny: 25.08.1992

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Wrocław
 • Gram na:
  4MAPS
 • Imię:
  Piotr
 • Gadu-Gadu:
  59245895

Ostatnio na profilu byli

3748 wyświetleń profilu
 1. Skarga Niesłuszna - Wyjaśnione.
 2. Ban już dawno wygasł, jeśli się z nim nie zgadzasz możesz napisać skargę na admina w dziale danego serwera.
 3. https://prnt.sc/l6u8b4 https://prnt.sc/l6u84r Wszedłeś na serwer PR na aktywnym.
 4. Zapytałem się ciebie "czy zielone uważasz za resp?", napisałeś "resp i okolice głąbie". Już nie robiłem screena na tak żałosny tekst. Zostawię temat otwarty by drugi opiekun [email protected] sprawdził sobie w logach, bo Dowód na to, że tak napisałeś będzie. @kolaokl Edit: Screena zrobił admin @ DupShot :
 5. StaR ★

  [Skarga] $lepy

  Admin @$lepy pomylił się dając Tobie bana/ssy, miał dać innemu graczowi, jesteśmy tylko ludźmi i każdemu mogło się zdarzyć, otrzymałeś ub.
 6. Welcome back. Zgłoś się do mnie albo do kolaokla
 7. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Zgłoś się do mnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl
 8. W celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej oraz formalności związanych z adminem zgłoś się do mnie na pw.
 9. Imię: Piotr Wiek: 26 Coś o sobie: Jestem młodzieńcem o blond włosach z niebieskimi oczętami, który pragnie spotkać w końcu tą jedyną, która by miała poukładane w głowie a nie jajecznicę (dotyczy się to moich byłych dziewczyn rzecz jasna). Schodząc na ziemię potrafię być ugodowy, do każdej sprawy podchodzę rozważnie i przemyślanie. Wiek mówi sam za siebie. Na co dzień pracuje w firmie we Wrocławiu, która produkuje BIO paliwa, jestem na stanowisku Aparatowy Bazy Magazynowej, po 3 miesiącach będzie możliwość awansu na Logistyka. Moja praca jest bardzo odpowiedzialna, i muszę być bardzo ostrożny ze wszystkim co robię, mózg chodzi na najwyższych obrotach przez 8 godzin, do moich obowiązków należy tankowanie cystern, wagonów oraz rozładunek różnych substancji żrących typu kwas solny. Przy okazji nie mogę sobie pozwolić wejść na głowę kierowcom Tirów, którzy potrafią być chamscy, pośpieszać i tym podobne. Ogólnie ujmując chyba jestem lubianą osobą, nie narażającą się u innych na negatywne nastawienie. Ile czasu dziennie spędzasz na forum: W pracy przeglądam forum co jakiś czas, po pracy jest to czas kilkugodzinny, cały czas forum jest włączone na laptopie. Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Jak dobrze wiecie przed wyjazdem do Niemiec (wyjazd trwał od marca do sierpnia) posiadałem tą rangę, niestety praca którą tam wykonywałem nie pozwoliła mi na to abym był aktywny. Potrzebowałem trochę czasu aby wszystko sobie poukładać tak, abym znowu miał chęci oraz czas do działania. Swoją przyszłą prace jako Moderator wyobrażam sobie tak, że wiem z czym co się je, nie jest mi obca, doskonale wiem z czym się wiąże, także najlepiej jak to jest możliwe. Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Swoją osobą mogę wnieść na forum to, czego brakuje, w przenośni mogę się nazwać "brakującym puzzlem", albo po prostu dodatkiem do perfekcji już obecnej. Dlaczego Ty?: Nie raz pisałem o tym, że chce się rozwijać a nie stać w miejscu, dlatego słowa w końcu chciałbym zamienić w czyny, przeciwwskazań co do tego już nie ma aby tak było, aczkolwiek wiadomo, że decyzja nie należy do mnie. W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.

×