Skocz do zawartości

Feljinio

Opiekun Serwera
 • Postów:

  370
 • Wpisów na Alkoboxie

  544
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Feljinio wygrał/a w ostatnim dniu 7 Marzec 2017

Feljinio miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

361 Władca forum

O Feljinio

 • Tytuł:
  Opiekun BF2 & Admin TS3
 • Inne grupy
  Admin [TS3]
 • Urodziny: 26.03.1997

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zainteresowania:
  Kobiety :D
  Motoryzacja :D
  Piłka nożna :D
 • Gram na:
  BF2 + FFA
 • Imię:
  Dawid
 • Gadu-Gadu:
  61952169

Ostatnio na profilu byli

1313 wyświetleń profilu
 1. Panie @PowPownie ma czegoś takiego że byłem podpity itd. Jeśli jesteś podpity to niewiem idź spać albo coś w tym stylu a nie będziesz teraz przepraszał itd że żałujesz że obraziłeś czy coś takiego. Nie rozumiem ... Najpierw wyzywasz itd frajda super i nie myślisz o konsekwencjach tylko dopiero po fakcie jak dostałeś bana i nagle sumienie Cie ruszylo. To jest moje zdanie na ten temat i sądzę że ban słusznie nadany bez możliwości skrócenia go. A następnym razem włącz myślenie jak jesteś podpity albo nie wchodz wogole na TS3. Chyba że @ Rafałek ma dobre serduszko i go skroci.
 2. Witam Wszystkich : Z racji tego, że zakończył Się konkurs na naszym serwerze BF2+FFA wygrała 10 najlepszych graczy : 1. Cycolino 2. Unistka 3. MŁODY WIELKI 4. ELFERO 5. Pogromca420 6. Hendel^ 7. Pyza 8. kaacper. 9. ,.>~PABLO 82~/<., 10. Gagatek Po odbiór nagród Proszę zgłosić Się do Mnie w wiadomości prywatnej na forum steam, ewentualnie na TS3 jak będę chociaż mam 3 zmiany więc może być ciężko lub GG. Do zobaczenia na serwerze ! A o to wyniki z serwera 10-ciu najlepszych graczy BF2+FFA :
 3. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick: @Feljinio Data: 30.03.2018-09.04.2018 Powód: 2 i 3 zmiany.
 4. Hmmmmmm ? Pomyślmy: 1. Nieraz Mnie wkurwiałe* Swoim zachowaniem i głupim dogadywaniem. - 2. Jesteś aktywny to prawda i za to ci "ave" + 3. GT masz zarąbiste widać ze chcesz spróbować. + 4. Ogarnięty ???? Tu masz lipę jeśli chodzi o Mnie. - 5. Jeśli @xdbx Się wypowiedział nawet On co stwierdziłem "o ja pierdo**" to jest szacun. + Jestem na TAK ale dostajesz tydzień okresu próbnego.
 5. AKTYWNOŚĆ ADMINÓW NA SERWERZE BF2+FFA @chuda. Usprawiedliwienie: GT dobre. Wczoraj widzę luka była, jest dobrze. @Evvi Usprawiedliwienie: - Opis: - @babushka1337 Usprawiedliwienie: - GT zajebiste. Usprawiedliwienie z luki jest. Oby tak dalej @Dri5 Usprawiedliwienie:- REWELACJA. Nic nie dodam więcej i nic nie ujmę. @limonek Usprawiedliwienie: GT zajebiste. Oby tak dalej . Adminom wywiązującym się ze swoich zadań prawidłowo dziękuję za wkład włożony w funkcjonowanie serwera BF2+FFA, resztę proszę o poprawę w przeciwnym razie będziemy musieli się rozstać. Jakieś pytania, sugestie,żale jeśli kogoś uraziłem opisując Jego GT proszę zgłaszać Się do Mnie. Pozdrawiam @Feljinio
 6. Jestem na NIE dlaczego ? Dlatego że czas respu był do 1:30 ale do nikogo nie docierało że nie może stać więcej . A teraz wiedzą ludzie że przed 1:00 mają wyjść z respa i jest dobrze. Nic nie trzeba zmieniać.
 7. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick: @Feljinio Data: 20.03.2018-26.03.2018 Powód: 3 zmiany
 8. AKTYWNOŚĆ ADMINÓW NA SERWERZE BF2+FFA @chuda. Usprawiedliwienie: GT dobre. Ta luka jedna to jeszcze usprawiedliwienie miałaś. @Evvi Usprawiedliwienie: - GT dobre. Zgłaszałaś, że masz drugie zmiany ale proszę poprawić te luki. @babushka1337 Usprawiedliwienie: - GT dobre. Na te dwie luki jest zwolnienie. @Dri5 Usprawiedliwienie:- GT zajebiste. Nie mam co skomentować. Adminom wywiązującym się ze swoich zadań prawidłowo dziękuję za wkład włożony w funkcjonowanie serwera BF2+FFA, resztę proszę o poprawę w przeciwnym razie będziemy musieli się rozstać. Jakieś pytania, sugestie,żale jeśli kogoś uraziłem opisując Jego GT proszę zgłaszać Się do Mnie. Pozdrawiam @Feljinio