Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

SDCSebeK

Właściciel Serwera
 • Postów:

  512
 • Wpisów na Alkoboxie

  2775
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wygrane dni

  2

SDCSebeK wygrał/a w ostatnim dniu 7 Październik 2017

SDCSebeK miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

824 Zasłużony

O SDCSebeK

 • Tytuł:
  Właściciel Zombie Plague
 • Urodziny: 07.02.1998

Informacje

Ostatnio na profilu byli

5309 wyświetleń profilu
 1. Witam, Wstępnie informuję, że mam świadomość iż propozycja była pisana wielokrotnie. Anty-Flesh - blokada na oślepianie swojej drużyny. Niektórzy twierdzą, że dodanie tej blokady będzie skutkować tym, że gracze nigdy nie nauczą się normalnie grać, lecz zdarzają się też przypadkowe fleshe pod nóżki prawda - Fakt niektórzy, owszem muszą się nauczyć grać ale prędzej czy później się nauczą, mamy więcej zalet niż wad owej propozycji. Admin odetchnie z ulgą gdy dostrzeże 0 zgłoszeń odnośnie fleshy. W gruncie rzeczy admin musi być do dyspozycji co rundę, gdyż co rundę zdarzy się flesh na swoją drużynę w teorii ,,1 ban na 1 rundę" Mniej banów - więcej graczy - mniej agresji - więcej supcio atmosfery. Uwierzcie admina nie ma 24/7 a złośliwe fleshe są rzucane na swoich non stop nawet przypadkiem. Essa
 2. Niech to będzie dla ciebie nauczka, żeby pilnować rodzeństwo pod smyczą - I ta gadka o bracie nie uratuje cię od bana, nieważne czy to prawda czy nieprawda. Niestety ale zostajesz w dalszym ciągu zbanowany.
 3. Wiem, że podołasz ,,bo kto nie jak ty" - Doświadczenie masz, fajne imię masz Masz naprawdę rewelacyjny kontakt z ludźmi aż zazdrościć godzinami, jesteś miły ale nie dla mnie. Inne atuty: + Fajny nick + No-Life + Dużo iq + Fajny wiek + Doświadczenie <-- Tego masz dużo +1 Zapłacił mi za tego posta, jestem na tak przefarbujcie go na
 4. sluchaj troszke jest burdel na serwie, dodalem post w rekrutacji na admina zombie plague.

  ale zostal usuniety.

  ludzie narzekaja a zadnego admina na serwie nie ma.

  ;/

  trzeba cos z tym zrobic 

 5. Adminów potrzebujemy, ale twój staż na serwerze jest zbyt mały, 4 dni nie jest zadowalające.
 6. Po obejrzeniu demka stwierdzam, że skarga jest na zasadzie - ,,Przeszkadza mi jego zachowanie, ale nie poproszę go, żeby przestał tylko napiszę skargę" ;-; Poproś gracza, aby przestał puszczać muzykę, jeżeli to tobie przeszkadza. - Gdy odmówi puszczania muzyki uwiecznij to w formie demka i wtedy pisz skargę. Na demku nie widziałem, żeby komukolwiek to przeszkadzało. Byłeś na serwerze skąd wiedziałeś, że jak go poprosisz, to odmówi puszczania muzyki? Najlepiej napisać skargę Nie widzę tu nic dziwnego po za graczem garrzant który usiłuję współpracować, do mnie również podbijał mówiąc ,,sojusz sojusz sebek " i to on wyleci z banicją, znam jego zachowania. Nie rozumiem cie jak tu miał się zachować Zoi, przestać go zabijać?, bo mu się podstawiał? yyy? Gracz grzant zostanie ukarany.
 7. Wystarczyło troszkę poczekać. Twoja aktywność jest zerowa, 6 dni pod rząd 0 min na ZP.
 8. #1 miejsce - @LiLCrank [ VIP, PREMIUM, SPADOCHRON, LIMIT +500, lvl +5 na 90 dni ] #2 miejsce - @Manderas [ VIP, PREMIUM, SPADOCHRON, LIMIT +500 na 60 dni ] #3 miejsce - @FaqYouDay[VIP, PREMIUM, SPADOCHRON, LIMIT +500 na 30 dni ] Gratuluje zwycięzcom Po odbiór nagród zapraszam na (pw, steam, gg)
 9. Dziś w godzinach nocnych każdy z uczestników otrzyma -20 000 ap. @EDIT Wyścig już się zaczął ! P O W O D Z E N I A
 10. Cześć, zapraszam do wydawania bitcoinów na ZP
 11. Proponuję inne rozwiązanie - łatwiejsze. Myślę, że zrobimy limit pak co rundę ,,2" bądź ,,3" będzie spoko.

×