Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Podolski

Użytkownicy
  • Postów:

    768
  • Wpisów na Alkoboxie

    0
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

  • Wygrane dni

    3

Podolski wygrał/a w ostatnim dniu 21 Październik 2016

Podolski miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

784 Heros

O Podolski

  • Tytuł:
    Zaawansowany Użytkownik
  • Urodziny: 14.09.1998

Informacje

  • Płeć:
    Mężczyzna
  • Miejscowość:
    okolice Rzeszowa
  • Zainteresowania:
    - Piłka Nożna (Barcelona, Lech Poznań)
    - Tenis
    - Bieganie
    - Muzyka
    - The Walking Dead
  • Gram na:
    Only DD2 #2
  • Imię:
    Kamil
  • Gadu-Gadu:
    57578988

Ostatnio na profilu byli

2358 wyświetleń profilu
  1. Nick: Podolski Powód bana: --- Admin banujący:--- Data i godzina zdarzenia: --- Mapa:--- Wycinek z konsoli: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick: kamilo [AMXBans] Powod: 'Aktywny' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Pijemy-Rozrabiamy.pl [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN' [AMXBans] Twoje IP: '85.219.196.252' [AMXBans] =============================================== Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Ssy spakowane w .rar [link]: --- Nie grałem już ponad miesiąc, wchodzę dzisiaj a tu ban nie wiem skąd. Chyba ktoś grał na moim IP. Proszę o odbanowanie.
  2. Gr. G 1.Albania 2-0 Izrael (12.11.16 20:45) 2.Liechtenstein 0-5 Włochy (12.11.16 20:45) 3.Hiszpania 4-0 Macedonia (12.11.16 20:45) Gr. H 1.Cypr 1-0 Gibraltar (13.11.16 18:00) 2.Belgia 4-0 Estonia (13.11.16 20:45) 3.Grecja 1-2 Bośnia i Hercegowina (13.11.16 20:45) Gr. I 1.Chorwacja 3-1 Islandia (12.11.16 18:00) 2.Ukraina 2-0 Finlandia (12.11.16 20:45) 3.Turcja 6-0 Kosovo (12.11.16 18:00)
  3. 1.Red Wings 2.Sharks 3.Islanders 4.Sabres 5.Wild 6.Penguins 7.Hurricanes 8.Blue Jackets 9.Coyotes 10.Ducks 11.Rangers
  4. 1.Boliwia 2-1 Paragwaj (Typujemy do 15.11.16 21:00) 2.Ekwador 5-0 Wenezuela (Typujemy do 15.11.16 22:00) 3.Chile 2-1 Urugwaj (Typujemy do 16.11.16 00:30) 4.Argentyna 3-0 Kolumbia (Typujemy do 16.11.16 00:30) 5.Peru 0-4 Brazylia (Typujemy do 16.11.16 03:15)
  5. Gr. A 2.Bułgaria 0-2 Białoruś (13.11.16 18:00) 3.Luksemburg 0-6 Holandia (13.11.16 18:00) Gr. B 1.Węgry 4-0 Andora (13.11.16 18:00) 2.Portugalia 3-0 Łotwa (13.11.16 20:45) 3.Szwajcaria 3-1 Wyspy Owcze (13.11.16 18:00) Gr. D 1.Austria 2-1 Irlandia (12.11.16 18:00) 2.Gruzja 0-0 Mołdawia (12.11.16 18:00) 3.Walia 2-0 Serbia (12.11.16 20:45)
  6. 1.LOTOS Trefl Gdańsk 3-1 Cuprum Lubin (11.11.2016 14:45) 2.PGE Skra Bełchatów 3-1 Cerrad Czarni Radom (12.11.2016 14:45) 3.Asseco Resovia Rzeszów 3-0 GKS Katowice (12.11.2016 17:00) 4.ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3-0 Łuczniczka Bydgoszcz (12.11.2016 17:00) 5.MKS Będzin 2-3 Azs Olsztyn (12.11.2016 17:00) 6.Effector Kielce 3-2 AZS Częstochowa (12.11.2016 17:00) 7.Espadon Szczecin 0-3 Jastrzębski Węgiel (14.11.2016 19:00)
  7. 1.Sandecja Nowy Sącz 0-1 Miedź Legnica (Typujemy do 12.11.2016 16:00) 2.Chrobry Głogów 1-2 Chojniczanka Chojnice (Typujemy do 12.11.2016 16:00) 3.Wigry Suwałki 1-0 Stomil Olsztyn (Typujemy do 12.11.2016 17:00) 4.Drutex-Bytovia Bytów 2-0 GKS Katowice (Typujemy do 12.11.2016 18:00) 5.Górnik Zabrze 3-1 Wisła Puławy (Typujemy do 13.11.2016 15:00) 6.MKS Kluczbork 0-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała (Typujemy do 13.11.2016 16:00) 7.GKS Tychy 0-2 Zagłębie Sosnowiec (Typujemy do 23.11.2016 16:00) 8.Pogoń Siedlce 0-3 Stal Mielec (Typujemy do 23.11.2016 18:00) 9.Olimpia Grudziądz 2-2 Znicz Pruszków (Typujemy do 30.11.2016 19:00)
  8. 1.Blue Jackets 2.Wild 3.Ducks 4.Kings 5.Red WIngs 6.Islanders 7.Panthers 8.Blues 9.Stars 10.Jets
  9. 1.Anwil Włocławek 2.Polpharma Starogard Gdański 3.MKS Dąbrowa Górnicza 4.Trefl Sopot 5.Rosa Radom 6.Start Lublin 7.PGE Turów Zgorzelec 8.Stelmet BC Zielona Góra
  10. 1.EnVyUs 2.PowerRangers 3.EnVyUs 4.Ninjas in Pyjamas 5.PROGRESSiON 6.Ninjas in Pyjamas 7.The Imperial 8.Virtus.Pro 9.Virtus.Pro 10.Team Liquid 11.Team Liquid 12.Cloud9 13.Cloud9

×