Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

esej

Użytkownicy
 • Postów:

  171
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Darowizny

  0,00 zł 
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Czas Online

  12m 46s

Wszystko napisane przez esej

 1. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 0/100 Mój czas 15 sekund  
 2. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 0/100 Mój czas 84 sekund  
 3. Przepraszam ale muszę zrezygnować z Rang/Uprawnień - Admin 3MAPS - Admin DD2 Nie będe miał już czasu na csa z powodu bardzo długiego wyjazdu, moim zdaniem wykonywałem swoje obowiązki okej i raczej nie mam nic sobie do zarzucenia. Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku i dziękuje za danie mi szansy bycia w tak dobrym i dobranym towarzystwie. Jak nie ten dział to proszę przenieść.
 4. Do weekendu będe miał mniejszą aktywność na serwerach / forum bez zmian.
 5. Gratulacje, jest teraz tyle czerwonych że można zrobić drużynę w CounterStrike'a
 6. - forum - brak steam + GT Na Nie, popraw aktywność na forum. DO TEGO SIĘ WYPOWIADA W SWOICH PODANIACH.
 7. - Brak Steam - Średnie GT - Konto pod podanie - Niezbyt widziałem byś zgłaszał cziterów i ogólnie się czymś wyróżniał. Na Nie
 8. + GT + Steam + Wiek - Forum Grasz zgłaszasz cziterów - często widzę jak piszesz [email protected] Tak.
 9. Witaj Mateuszu - 3maps i dd2#2 2 najlepsze serwery zapraszam hehe
 10. - GT średnio bo tylko ostanie "x" dni było aktywne. - Konto na forum masz tylko po to by wrzucić ss'y z tego co widze. - Do tego dochodzi brak steam. No ja jestem na Nie, posiedz trochę na forum i bądz aktywny a na 100% ci się uda.
 11. - Forum''" - Brak Steam <---- Tu miał być +Steam ale jestem zmęczony mój błąd @"NajemnikTHC" - Mimo średniego GT nie widziałem cię na serwerze nawet razu więc niczym się nie wyróżniasz. (No MAX. 1) Jestem na nie.
 12. A ty nie miałeś przypadkiem admina z którego ostatnio zrezygowałeś? (Mogę sie mylić) - Steam - Wiek + Forum + GT Neutral / TAK
 13. Powodzenia Wracaj jak będziesz mógł. :P
 14. CO DO TYCH WARNÓW TO JESTEM NA OGROMNE NIE A co do tego by admin robił adminowi ssy kiedy go podejrzewa to jestem na TAK, a najlepiej było by gdyby to obowiązywało tylko adminów steam Admin Steam robi ssy adminowi NonSteam bo go podejrzewa o czity z uwagi że ma on ogólno dostępne w internecie.
 15. Cześć Wbijaj na 3MAPS i DD2#2
 16. esej

  KoksuSensej;D

  Widziałem całą sytuacje i tak jak napisała Basia. Gość już od jakiegoś czasu, zamiast wykonywać swoje obowiązki robi jakieś głupie teatrzyki z koleżkami, takie głupoty, jakie on czasami wypisuje na say to głowa mała a przecież nie raz wszyscy mówili, że admin to wizytówka danego serwera. Ps. Do tego dodam, że admin slayował gościa co nie chciał zmienić nicku na jego „życzenie” - tak nazwijmy ową sytuacje. Pozdrawiam - HLTV jeszcze chyba nie ma.

×