Skocz do zawartości

Vakos

Head Administrator
 • Postów:

  7211
 • Wpisów na Alkoboxie

  2767
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Vakos wygrał/a w ostatnim dniu 6 Marzec

Vakos miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

4676 Wytrwały Pijak

O Vakos

Informacje

Ostatnio na profilu byli

18348 wyświetleń profilu
 1. Tak jak pisałem już wcześniej to jak szukanie igły w stogu siana. Jak na razie podejrzewam 2 pluginy które z resztą już wyłączyłem. Proszę obserwować czy problem nadal występuje.
 2. Z racji iż Opiekun AntyCheat'ów @kolaoklrównież w tym uczestniczył to ja rozpatrzę odwołanie. 2:49 - Słychać typa jak biegnie, strzały jak strzały podczas ruchu = czysty przypadek 12:42 - Trochę umiejętności (kilka x tap 'ów), fart 14:08 - Słyszał strzały na gali = poszedł sprawdzić, strzał + nacelowanie może tutaj zmieszać zdania 15:11 - Słyszał jak przebiegł, rzucony granat pozwolił sprawdzić czy jest nadal (pokazało mu zadane obrażenia), jeżeli chodzi o strzał z deagla to tak jak mówiłem w 1 przypadku - strzał podczas ruchu, czysty przypadek, czyste ruchy Gracz zostaje odbanowany. Konta zostały powiązane ze sobą. Ze względu na kulturę gracz nie otrzyma już admina, gdyż są już to nagminne sytuacje.
 3. Miał ktoś problem na przeglądarce Firefox z wyskakującymi z dupy kartami? Chodzi mi tutaj o opcję, że jeżeli zamkniemy ileś tam kart to gdy włączymy po raz kolejny raz przeglądarkę to będziemy mogli je przywrócić. U mnie występuje taki problem, że gdy włączę przeglądarkę a następnie przejdę na inną stronę (otworzę ją w nowym oknie) to wyskakuje komunikat i otwiera się osobno przeglądarka z jakimiś kartami - po wejściu po iluś sekundach - przeglądarka się wyłącza.
 4. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Gotowe. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl
 5. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Gotowe. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl