Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Lukensky

Zasłużony
 • Postów:

  1116
 • Wpisów na Alkoboxie

  110
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wygrane dni

  3

Lukensky wygrał/a w ostatnim dniu 19 Październik 2015

Lukensky miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

833 Zasłużony

O Lukensky

Informacje

Ostatnio na profilu byli

6023 wyświetleń profilu
 1. Y>E>S, T>A>K, Przyjmować - pozamiatał 1. Ogarnięty. 2. Doświadczony. 3. Wiekowy. 4. To przynajmniej "pewniak". 5. "Szczególnie" wywiązujący się postawionych mu zadań. 6. Przyjmować i się nie patrzeć. P.S. - Danger Galara.
 2. Odnośnie to punktów: 1. Moim zdaniem ten że napis "[ Bomba StatTrack: %d ]" nie przeszkadza, a to dlaczego. -->Po pierwsze, po Ci patrzeć na nick osobnika przed/za/obok/na tobie (fakt faktem jedyna potrzeba widzenia nicku osoby na która patrzysz "żyjąć" jest w momencie, gdy taka osoba np. siedzi na TXT i robisz jej screena by ją zgłosić na forum) -->Po drugie, jeżeli to tak przeszkadza jest opcja zmiany wyświetlania nicku na środku ekranu , look screen: https://scr.hu/VgBR71l . 2. Nożówka, hmm według mnie obecna rozgrzewka w takiej postaci jest spoko, ale jest i wiele innych możliwości np. tak jak podałeś "deathmatch". W takiej sytuacji pomyślę o tym i zobaczymy. 3. Nagrody na koniec mapy dla 3 najlepszych osób w postaci kluczy ? Tak szczerze to po pewnym czasie widzę jak plujecie tymi kluczami. -->Dlaczego ? -->Ponieważ wymieniacie/sprzedajecie/dajecie przedmioty/klucze oraz jako "VIP, SVIP" (dzięki większemu ich dropowi) zdobywacie ich na kopy, a dodatkowe ilości kluczy spowodują u was znudzenie czego jest pewien. 4. Bug na mapie de_dust2_csgo -->Pierwszy, fakt faktem występuje problem po tym jak idziesz przez ciemnie z respa TT ocierając się o ścianę po prawej stronie, ale jest na to prosta rada - łaź środkiem przejścia w ciemni . -->Drugi, po prostu BS'y nie zostały oznaczone na "nowej" mapce i dlatego BS LIMITER nie działa. P.S. Bug to nie jest, a raczej błąd zbytnio wysuniętej krawędzi ściany przez autora. 5. Według mnie różnicy nie ma. -->Dlaczego ? -->Dlatego że mając AK47 czy Famasa możemy zrobić wiele. Obie bronie są silne i można nimi z łatwością nabić wiele fragów, ale trzeba potrafić się nimi posługiwać. Jeżeli taka osoba kontroluje obie bronie to nic to nie zmieni, a skutek będzie zawsze taki sam.
 3. Najlepszy Administrator (dlaczego?): @Vakos- Wykonuje przynajmniej swoją robotę z "zainteresowaniem". Najlepszy Admin Serwera (dlaczego?): @Dzielny Tabaluga (Przynajmniej ogarnia i pomaga bezinteresownie) Najgorszy Admin Serwera (dlaczego?): @dzimi12 (Ostatnimi czasy to leń) Najlepszy Właściciel/Opiekun: @Pawelek xd Najlepszy Moderator: @ Patrycja. Najlepszy AntyCheat: @ DupShot Grafik miesiąca: @ Seraphinate Redaktor miesiąca: @Inaa. Admin TS3 miesiąca: @Emaus aka Pierniczek Typer miesiąca: @ mateusz 142 Gracz miesiąca: @ZrobieCiNalesniki:) Serwer miesiąca: CS:Go Mod #1 Najsurowsza osoba na forum: @Vakos Osoba, która zrobiła największy postęp: @Vakos Pomocnik miesiąca: @ .:Grand-Master:. Najbardziej pracowita osoba: @Vakos Nierób miesiąca: @ OxyGeN Lizus miesiąca: @` NieoR^ Podrywacz miesiąca: @ Biały ;) Dziewczyna miesiąca: @ FvckAngel$$ Największy no life na forum: @PEJTER Największy no life na ts3: @Pawelek xd Najbardziej rozgadana osoba: @ mibras Najbardziej zabawna osoba: @xKozbii Najbardziej pomysłowa osoba: @Dzielny Tabaluga Użytkownik forum miesiąca: @Unluku Największy spamer na forum: @kolaokl Największy spamer na shoutbox: @ Wiktoria0 Pijak miesiąca: @Digi Rozrabiaka miesiąca: @vego21 Największa fajtłapa forum: @Xena Najdziwniejsza osoba:@PEJTER Osoba, która zaskoczyła Cię najbardziej pozytywnie (dlaczego?): @Vakos(Mimo nawału "roboty przy serwerach" nie skarży się na to) Osoba, która zaskoczyła Cię najbardziej negatywnie (dlaczego?): ---------------------------------------------------------------------------------------------
 4. 1. W regulaminie tego że serwera jest jasno napisane na ten temat, cytuję 2. Mod umożliwia Ci zablokowanie wysyłania do Ciebie ofert wymiany czy tez darowizny. 3. Skoro nie zablokowałeś otrzymywania tych że ofert (a masz taką możliwość) po tym jak to opisałeś sam, cytuje to tylko ty i wyłącznie ty skrewiłeś nie robiąc tego co powinieneś bo jednak przyjąłeś tą że ofertę wymiany. Sam regulamin podkreśla co w takiej sytuacji dzieje się, gdy ktoś popełni taki błąd.
 5. Najlepszy Administrator (dlaczego?): @xdbx(Pracuś) Najlepszy Admin Serwera (dlaczego?): @Evvi (Bardzo pracowita :]) Najgorszy Admin Serwera (dlaczego?): @vego21(Ciągle na kacu) Najlepszy Właściciel/Opiekun: @Evvi Najlepszy Moderator: @SoBeK Najlepszy AntyCheat: @ DupShot Grafik miesiąca: @ Seraphinate Redaktor miesiąca: @ smerfetka. Admin TS3 miesiąca: @SoBeK Typer miesiąca: @DarO Gracz miesiąca: @harry z tybetu Serwer miesiąca: [BF2 + FFA] Najsurowsza osoba na forum: @Vakos Osoba, która zrobiła największy postęp: @<<GaLaRa>> Pomocnik miesiąca: @Pawelek xd Najbardziej pracowita osoba: @xdbx Nierób miesiąca: @ OxyGeN Lizus miesiąca: @braindeadfifi Podrywacz miesiąca: @` NieoR^ Dziewczyna miesiąca: @Evvi Największy no life na forum: @Vakos Największy no life na ts3: @Pawelek xd (ekhm link --- > https://scr.hu/k3qoDl0) Najbardziej rozgadana osoba: @chuda. Najbardziej zabawna osoba: @vego21 Najbardziej pomysłowa osoba: ------------- Użytkownik forum miesiąca: @STAS Największy spamer na forum: @braindeadfifi Największy spamer na shoutbox: @vego21 Pijak miesiąca: @chuda. Rozrabiaka miesiąca: @Evvi Największa fajtłapa forum: @ .:Grand-Master:. Najdziwniejsza osoba: @ StaR ★ Osoba, która zaskoczyła Cię najbardziej pozytywnie (dlaczego?): @ SHERIFF(Pracowity chłop) Osoba, która zaskoczyła Cię najbardziej negatywnie (dlaczego?): @Vakos (Nie przyjedzie na zlot)

×