Skocz do zawartości

xdbx

Head Administrator
 • Postów:

  2751
 • Wpisów na Alkoboxie

  4220
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

xdbx wygrał/a w ostatnim dniu 15 Marzec

xdbx miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

2282 Wszechmocny

O xdbx

 • Tytuł:
  Nie wiem, nie mam czasu.
 • Urodziny: 21.09.1997

Informacje

Ostatnio na profilu byli

7774 wyświetleń profilu
 1. To ja rozumiem, aż miło popatrzeć na zawartość z takimi grafikami.
 2. Jak dla mnie, film "dupy nie urywa". Jak przystąpiłem do oglądania, byłem pewien, że będzie bardziej powiązany z Avengers.
 3. Będzie to naprawione w kolejnej aktualizacji wtyczki (jak wyjdzie).
 4. Zapraszam na TS3, w celu weryfikacji.
 5. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Zgłoś się do mnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl
 6. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Zgłoś się do mnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl
 7. xdbx

  Bf4 mod

  Widziałem na pewnej sieci serwer BF2 i był nawet grywalny (sam nie sprawdzałem go, bo nie chce mi się instalować csgo tylko po to :d )
 8. Twoje ciągłe pytania itp. zawsze były dla mnie zmorą. Po za tym wiem bardzo dobrze, że sobie poradzisz. Jak moderatorzy zatwierdzili Ci podanie, to znaczy, że spełniasz wymagania. Na wiek nigdy nie patrzyłem, tylko na to czy dana osoba ogarnia co się dzieje, a Ty wiesz co i jak. Dodatkowym plusem jest przychylność aktualnego opiekuna serwera. Werdykt końcowy: Tak.
 9. Wszystko ładnie opisane choć ja i tak nie zagram nim xddd Opisz ładnie warwicka to przeczytam całość dokładnie xdd
 10. xdbx

  Malinówka.

  Dlaczego mnie to nie dziwi, że Ty to dodałeś
 11. xdbx

  BUG

  Zostało to już naprawione. Jeżeli nadal będzie coś się działo, to pisz.
 12. Wersja 4.3.2

  0 pobrań

  IPS Community Suite 4.3.2 Released 4/24/2018 WebFlake Note: Please create a support topic if you need assistance. As always, we recommend that you backup your current installation (database included) before upgrading.
 13. Wersja 4.3.2

  1 pobranie

  IPS Community Suite 4.3.2 Released 4/22/2018 Please note the following: This distribution is not nulled. This is not recommended for use with live environments. A license key will be required.
 14. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Gotowe. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl