Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

placek here

VIP
  • Postów:

    32
  • Wpisów na Alkoboxie

    79
  • Darowizny

    0,00 zł 
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

  • Czas Online

    7h 46m 42s

Alkohol

20 Pomocny

1 obserwujący

O placek here

  • Tytuł:
    Użytkownik
  • Urodziny: 2004.11.22

Informacje

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Rodzaj grafiki: Awatar Tematyka: Veigar z League of Legends Kolorystyka: Dowolna Napisy: placek here Preferowany obrazek: Uwagi: placek Aby było napisane na górze, a here na dole.
  2. Witam, mam długi problem z awp i scoutem. A mianowicie nie widać czerwonej kropeczki po środku, a zawsze była. Ktoś wie jak temu zaradzić? https://prnt.sc/p87gas
  3. Nie wiem czy mogę się wypowiedzieć, ale jest w szybkiej rekrutacji
  4. Southampton 1-1 Bournemouth (typujemy do 20.09 do godziny 21:00) Leicester 1-3Tottenham (typujemy do 21.09 do godziny 13:30) Burnley 0-0 Norwich (typujemy do 21.09 do godziny 16:00) Everton 2-2 Sheffield Utd (typujemy do 21.09 do godziny 16:00) Manchester City 3-1 Watford (typujemy do 21.09 do godziny 16:00) Newcastle 1-2 Brighton (typujemy do 21.09 do godziny 18:30) Crystal Palace 4-2 Wolverhampton (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) West Ham 2-1 Manchester Utd (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) Arsenal 2-1 Aston Villa (typujemy do 22.09 do godziny 17:30) Chelsea 1-3 Liverpool (typujemy do 22.09 do godziny 17:30)
  5. Osasuna 1-2 Betis (typujemy do 20.09 do godziny 21:00) Villarreal 1-1 Valladolid (typujemy do 21.09 do godziny 13:00) Levante 1-0 Eibar (typujemy do 21.09 do godziny 16:00) Atl. Madryt 3-1 Celta Vigo (typujemy do 21.09 do godziny 18:30) Granada 2-4 FC Barcelona (typujemy do 21.09 do godziny 21:00) Getafe 0-0 Mallorca (typujemy do 22.09 do godziny 12:00) Espanyol 0-2 Real Sociedad (typujemy do 22.09 do godziny 14:00) Valencia 2-1 Leganes (typujemy do 22.09 do godziny 16:00) Ath. Bilbao 3-2Alaves (typujemy do 22.09 do godziny 18:30) Sevilla 3-4 Real Madryt (typujemy do 22.09 do godziny 21:00)
  6. Cagliari 0-0 Genoa (typujemy do 20.09 do godziny 20:45) Udinese 1-1 Brescia (typujemy do 21.09 do godziny 15:00) Juventus 0-1 Verona (typujemy do 21.09 do godziny 18:00) AC Milan 2-1 Inter (typujemy do 21.09 do godziny 20:45) Sassuolo 3-2 Spal (typujemy do 22.09 do godziny 12:30) Bologna 1-3 AS Roma (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) Lecce 1-4 Napoli (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) Sampdoria 2-2 Torino (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) Atalanta 2-3 Fiorentina (typujemy do 22.09 do godziny 18:00) Lazio 3-4 Parma (typujemy do 22.09 do godziny 20:45)
  7. Strasbourg 1-2 Nantes (typujemy do 20.09 do godziny 20:45) Marsylia 1-1 Montpellier (typujemy do 21.09 do godziny 17:30) Bordeaux 0-3 Brest (typujemy do 21.09 do godziny 20:00) Metz 2-2 Amiens (typujemy do 21.09 do godziny 20:00) Nice 2-4 Dijon (typujemy do 21.09 do godziny 20:00) Nimes 0-1 Toulouse (typujemy do 21.09 do godziny 20:00) Reims 1-3 Monaco (typujemy do 21.09 do godziny 20:00) Rennes 0-0 Lille (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) Angers 1-2 St. Etienne (typujemy do 22.09 do godziny 17:00) Lyon 1-4 PSG (typujemy do 22.09 do godziny 21:00)
  8. Wigry Suwałki 0-0 Stomil Olsztyn (typujemy do 20.09 do godziny 19:47) Stal Mielec 1-1 GKS Bełchatów (typujemy do 21.09 do godziny 17:00) Chojniczanka 3-1 Radomiak Radom (typujemy do 21.09 do godziny 18:00) Chrobry Głogów 1-2 Odra Opole (typujemy do 21.09 do godziny 18:00) Zagłębie Sosnowiec 2-2 GKS Jastrzębie (typujemy do 21.09 do godziny 18:00) Sandecja Nowy Sącz 1-3 Warta Poznań (typujemy do 21.09 do godziny 19:10) Bruk-Bet Termalica 0-2 Miedź Legnica (typujemy do 21.09 do godziny 20:00) Podbeskidzie Bielsko Biała 1-0 GKS Tychy (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) Olimpia Grudziądz 3-4 Puszcza Niepołomice (typujemy do 22.09 do godziny 19:00)
  9. Piast Gliwice 0-1 Raków Częstochowa (typujemy do 20.09 do godziny 18:00) Lech Poznań 0-2 Jagiellonia Białystok (typujemy do 20.09 do godziny 20:30) ŁKS Łódź 1-0 Arka Gdynia (typujemy do 21.09 do godziny 15:00) Lechia Gdańsk 2-1 Korona Kielce (typujemy do 21.09 do godziny 17:30) Śląsk Wrocław 3-1 Zagłębie Lubin (typujemy do 21.09 do godziny 20:00) Wisła Płock 4-2 Wisła Kraków (typujemy do 22.09 do godziny 12:30) Pogoń Szczecin 1-1 Górnik Zabrze (typujemy do 22.09 do godziny 15:00) Cracovia 1-4 Legia Warszawa (typujemy do 22.09 do godziny 17:30)
  10. Schalke 1-2 Mainz (typujemy do 20.09 do godziny 20:30) Bayern 0-1 FC Koeln (typujemy do 21.09 do godziny 15:30) Freiburg 3-2 Augsburg (typujemy do 21.09 do godziny 15:30) Hertha 2-1 Paderborn (typujemy do 21.09 do godziny 15:30) Leverkusen 0-0 Union Berlin (typujemy do 21.09 do godziny 15:30) Bremen 2-3 RB Lipsk (typujemy do 21.09 do godziny 18:30) Moenchengladbach 1-2 Dusseldorf (typujemy do 22.09 do godziny 15:30) Frankfurt 1-4 Dortmund (typujemy do 22.09 do godziny 18:00) Wolfsburg 2-3 Hoffenheim (typujemy do 23.09 do godziny 20:30)

×