Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

kocie buty :33

Użytkownicy
  • Postów:

    146
  • Wpisów na Alkoboxie

    2 171
  • Darowizny

    0,00 zł 
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

  • Czas Online

    1d 7h 16m 27s

Alkohol

122 Szanowany

7 obserwujących

O kocie buty :33

  • Tytuł:
    Zaawansowany Użytkownik
  • Urodziny: 2004.03.03

Informacje

  • Płeć:
    Mężczyzna
  • Miejscowość:
    Toruń
  • Zainteresowania:
    Hokej na lodzie, Koty, militaria, Sport, formuła 1
  • Steam:
  • Gram na:
    4MAPS
  • Imię:
    Marcel
  • Gadu-Gadu:
    to jeszcze żyje??? XD

Ostatnio na profilu byli

522 wyświetleń profilu
  1. Dobry wywiad ze strony redaktora i cioci @ Tysia. `
  2. Nick: @kocie buty :33 Wzór: 7,17,27,23,46,14,29
  3. ENCE (Typujemy do 13.09.2019 19:45) Natus Vincere (Typujemy do 13.09.2019 19:45) AVANGAR(Typujemy do 13.09.2019 19:45
  4. Chojniczanka 1-2 GKS Bełchatów (typujemy do 13.09 do godziny 19:00) Odra Opole 1-3 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 13.09 do godziny 19:45) Stomil Olsztyn 1-2 Stal Mielec (typujemy do 13.09 do godziny 19:45) Radomiak Radom 1-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 14.09 do godziny 16:00) GKS Tychy 2-0 Wigry Suwałki (typujemy do 14.09 do godziny 18:00) Puszcza 0-1 Podbeskidzie (typujemy do 14.09 do godziny 18:00) Brut-Bet Termalica 1-0 Warta Poznań (typujemy do 14.09 do godziny 19:00) GKS Jastrzębie 2-1 Chrobry Głogów (typujemy do 14.09 do godziny 19:00) Miedź Legnica 3-1 Olimpia Grudziądz (typujemy do 15.09 do godziny 12:45)
  5. Dusseldorf 1-1 Wolfsburg (typujemy do 13.09 do godziny 20:30) Augsburg 1-2 Frankfurt (typujemy do 14.09 do godziny 15:30) Dortmund 3-1 Leverkusen (typujemy do 14.09 do godziny 15:30) FC Koeln 1-1 Moenchengladbach (typujemy do 14.09 do godziny 15:30) Mainz 0-2 Hertha (typujemy do 14.09 do godziny 15:30) Union Berlin 1-0 Bremen (typujemy do 14.09 do godziny 15:30) RB Lipsk 1-3 Bayern (typujemy do 14.09 do godziny 18:30) Hoffenheim 2-0 Freiburg (typujemy do 15.09 do godziny 15:30) Paderborn 1-2 Schalke (typujemy do 15.09 do godziny 18:00)
  6. Mallorca 1-2 Ath. Bilbao (typujemy do 13.09 do godziny 21:00) Real Madryt 3-1 Levante (typujemy do 14.09 do godziny 13:00) Leganes 0-2 Villarreal (typujemy do 14.09 do godziny 16:00) Real Sociedad 1-2 Atl. Madryt (typujemy do 14.09 do godziny 18:30) FC Barcelona 3-1 Valencia (typujemy do 14.09 do godziny 21:00) Eibar 0-1 Espanyol (typujemy do 15.09 do godziny 12:00) Alaves 1-2 Sevilla (typujemy do 15.09 do godziny 14:00) Celta Vigo 2-1 Granada (typujemy do 15.09 do godziny 16:00) Valladolid 1-2 Osasuna (typujemy do 15.09 do godziny 18:30) Betis 2-1 Getafe (typujemy do 15.09 do godziny 21:00)
  7. Lille 2-1 Angers (typujemy do 13.09 do godziny 19:00) Amiens 0-1 Lyon (typujemy do 13.09 do godziny 20:45) PSG 3-1 Strasbourg (typujemy do 14.09 do godziny 17:30) Bordeaux 1-0 Metz (typujemy do 14.09 do godziny 20:00) Brest 1-2 Rennes (typujemy do 14.09 do godziny 20:00) Dijon 2-1 Nimes (typujemy do 14.09 do godziny 20:00) Montpellier 2-0 Nice (typujemy do 14.09 do godziny 20:00) Nantes 1-0 Reims (typujemy do 15.09 do godziny 15:00) St. Etienne 1-0 Toulouse (typujemy do 15.09 do godziny 17:00) Monaco 1-2 Marsylia (typujemy do 15.09 do godziny 21:00
  8. Zagłębie Lubin 2-1 Wisła Płock (typujemy do 13.09 do godziny 18:00) Jagiellonia Białystok 1-0 Legia Warszawa (typujemy do 13.09 do godziny 20:30) Raków Częstochowa 1-3 Arka Gdynia (typujemy do 14.09 do godziny 15:00) Lechia Gdańsk 1-1 Lech Poznań (typujemy do 14.09 do godziny 17:30) Korona Kielce 0-1 Wisła Kraków (typujemy do 14.09 do godziny 20:00) Pogoń Szczecin 3-1 ŁKS Łódź (typujemy do 15.09 do godziny 15:00) Górnik Zabrze 2-1 Śląsk Wrocław (typujemy do 15.09 do godziny 17:30) Cracovia 2-1 Piast Gliwice (typujemy do 16.09 do godziny 18:00
  9. Liverpool 3-1 Newcastle (typujemy do 14.09 do godziny 13:30) Brighton 1-2 Burnley (typujemy do 14.09 do godziny 16:00) Manchester Utd 2-1 Leicester (typujemy do 14.09 do godziny 16:00) Sheffield Utd 1-2 Southampton (typujemy do 14.09 do godziny 16:00) Tottenham 2-1 Crystal Palace (typujemy do 14.09 do godziny 16:00) Wolverhampton 1-3 Chelsea (typujemy do 14.09 do godziny 16:00) Norwich 1-3 Manchester City (typujemy do 14.09 do godziny 18:30) Bournemouth 1-2 Everton (typujemy do 15.09 do godziny 15:00) Watford 1-2 Arsenal (typujemy do 15.09 do godziny 17:30) Aston Villa 1-2 West Ham (typujemy do 16.09 do godziny 21:00)
  10. Fiorentina 1-2 Juventus (typujemy do 14.09 do godziny 15:00) Napoli 2-1 Sampdoria (typujemy do 14.09 do godziny 18:00) Inter 3-1 Udinese (typujemy do 14.09 do godziny 20:45) Genoa 1-1 Atalanta (typujemy do 15.09 do godziny 12:30) Brescia 1-0 Bologna (typujemy do 15.09 do godziny 15:00) Parma 2-1 Cagliari (typujemy do 15.09 do godziny 15:00) Spal 1-3 Lazio (typujemy do 15.09 do godziny 15:00) AS Roma 2-0 Sassuolo (typujemy do 15.09 do godziny 18:00) Verona 1-2 AC Milan (typujemy do 15.09 do godziny 20:45) Torino 1-0 Lecce (typujemy do 16.09 do godziny 20:45)
  11. Wiek + Steam + AMXX + doświadczenie + mikro + GT +/- naciskając na - Ja jestem na TAK https://www.gametracker.com/player/kocie buty %3A3/193.33.176.33:27015/
  12. Nick:kocie buty :3 Wiek:14 Steam_ID : STEAM_0:1:128609151 Doświadczenie: no zerowe Znajomość AMXX(1-5) : 2,5 Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/kocie buty %3A3/193.33.176.33:27015/ Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: tak Sprawny Mikrofon?: no taaa Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: no tak, tak Osoby niepełniące rang na serwerze 4Maps, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.

×