Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Psycholog banan

Użytkownicy
 • Postów:

  22
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Darowizny

  0,00 zł 
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

19 Aktywny

2 obserwujących

O Psycholog banan

 • Tytuł:
  Użytkownik
 • Urodziny: 1999.01.20

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Odebranie rangi: Admina z zombie moda. Niestety nie będę miał wystarczająco czasu nawet po 2 tygodniach przerwy. Nie chce zajmować rangi. Dziękuje za danie szansy na te stanowisko.
 2. Nick:Psycho Mindhack.dll Data:06.06.19-09.06-19 Powód: Nadgodziny w pracy.
 3. Może lepiej zrobić żeby mniej trwała ta bańka o połowę.
 4. Toooooooooooo ja ten niepozorny...
 5. @Auris Pierwsza rzecz ode mnie oczywiście widzę jak się zachowuje Zoi przy mnie nie wiem jak się zachowuje do innych jak nie ma admina jeżeli wyzywa jak nie ma ŻADNEGO admina to proszę to zgłaszać macie od tego dział.Możecie nagrać demko lub podać czasy jak to robił.Druga rzecz wiem jak słowa mogą urazić dlatego prosiłem Zoi'ego żeby przestał go wyzywać i prokować. A pan Kanalia nie raz prowokował i wyzywał jak było widać pierwszym ss'ie który wstawiłem. I akurat ja praktycznie traktuje tak samo są wyjątki które dostały perma taki jak "GOLO" który utrudnia gre innym. @edit literówka
 6. Kolego pierwszy zacząłeś każdego wyzywać od "Pizd" że nikt nie wbijał. Po pierwsze miałem klasę tesle i cie z niej biłem z "kuli" kilku graczy AFK było to co miałem ich tepać żebyś se mógł nabijać? Nie. Druga rzecz taka że was obu prosiłem żebyście przestali się wyzywać ale ty się dałeś dalej prowokować a Zoi po tym jak cie zwyzywał przestał cie wyzywać ale ty dalej robiłeś swoje nawet nie słuchałeś się "ADMINA". Dla mnie za bardzo dajesz się prowokować taka prawda. I to nie było pierwszy raz jak wyzywałeś każdego. Nawet próbujesz mnie prowokować na serwerze "nie cwaniakuj" itp. a tutaj dowody że się z nim wyzywałeś. I ps admin ma prawo zbanować od razu lub ostrzegać a ja ciebie nie raz prosiłem żebyś przestał innych prowokować i żebyś sam nie wyzywał.
 7. Lubię czytać i oglądać o takich rzeczach więc leci piwko .
 8. Nick na serwerze: Psycho mindhack.dll Wiek:20 Steam_ID: STEAM_0:0:63829360 Znajomość AMXX (1-5): 4 Doświadczenie (Min. 3 zdania):Gram cs'a od 7 lat.Byłem już adminem na zombie plague ponad rok czasu ale został serwer wyłączony i do tego czasu jest dalej.Byłem lubiany na serwerze i traktuje każdego na równi nieważne czy admin czy gracz. Kontakt:GG (52145846) Discord (Rafał#9545) steam https://steamcommunity.com/id/skillmyskill/ i oczywiście forum. Link do twojego GameTrackera:https://www.gametracker.com/player/Psycho mindhack.dll/54.38.143.79:27015/ Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Oczywiście że tak.
 9. Izako Boars (Typujemy do 24.05.2019 11:00) Actina PACT (Typujemy do 24.05.2019 11:00) AVEZ Esport (Typujemy do 24.05.2019 12:30) x-kom team (Typujemy do 24.05.2019 12:30) 
 10. Oczywiście w regulaminie będzie można dodać jakąś ograniczoną ilość anty pak w kampie i moim zdaniem powinna kosztować chociażby 50+ ammo packów.
 11. Nazwa propozycji: Anty pakaOpis propozycji: Osoba kupuje anty pakę i zombi który rzuci w osobę co ją ma nie zarazi tej osoby i osób co są koło niego.Uzasadnienie przydatności:Czasem jak wiadomo są osoby co kupują pełno pak i osoby muszą ciągle kupować anti ale można dodać do kupna anti pakę która będzie przydatna do zwalczania z paką i oczywiście ograniczyć tą anty pakę można do 3 użyć na rundę.

×