Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Snikersxd

Użytkownicy
  • Postów:

    14
  • Wpisów na Alkoboxie

    1
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

Alkohol

8 Nowy

O Snikersxd

  • Tytuł:
    Nowicjusz

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Moenchengladbach 2-3 RB Lipsk (typujemy do 20.04 do godziny 18:30)Schalke 1-3 Hoffenheim (typujemy do 20.04 do godziny 20:30)Freiburg 0-2 Dortmund (typujemy do 21.04 do godziny 15:30)Hertha 1-0 Hannover (typujemy do 21.04 do godziny 18:00)Wolfsburg 2-1 Frankfurt (typujemy do 22.04 do godziny 20:30)
  2. Jagiellonia Białystok 2-1 Lech Poznań (typujemy do 20.04 do godziny 18:00) Zagłębie Lubin 2-1 Pogoń Szczecin (typujemy do 20.04 do godziny 18:00) Legia Warszawa 2-1 Cracovia (typujemy do 20.04 do godziny 20:30) Miedź Legnica 2-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 22.04 do godziny 15:30) Wisła Kraków 2-1 Wisła Płock (typujemy do 22.04 do godziny 15:30) Górnik Zabrze 1-1 Arka Gdynia (typujemy do 22.04 do godziny 18:00) Korona Kielce 2-0 Śląsk Wrocław (typujemy do 22.04 do godziny 18:00)
  3. Real Madryt 2-1 Ath. Bilbao (typujemy do 21.04 do godziny 16:15)Villarreal 2-0 Leganes (typujemy do 21.04 do godziny 18:30)Betis 1-2 Valencia (typujemy do 21.04 do godziny 20:45)
  4. Guingamp 0-1 Marsylia (typujemy do 20.04 do godziny 17:00)Nice 1-0 Caen (typujemy do 20.04 do godziny 20:00)Nimes 2-1 Bordeaux (typujemy do 20.04 do godziny 20:00)Strasbourg 1-1 Montpellier (typujemy do 20.04 do godziny 20:00)Nantes 0-1 Amiens (typujemy do 21.04 do godziny 15:00)Toulouse 1-2 Lille (typujemy do 21.04 do godziny 15:00)Reims 2-2 St. Etienne (typujemy do 21.04 do godziny 17:00)PSG 4-0 Monaco (typujemy do 21.04 do godziny 21:00)
  5. Barcelona 2-0 Manchester Utd (typujemy do 16.04 do godziny 21:00)Juventus 2-1 Ajax (typujemy do 16.04 do godziny 21:00)FC Porto 0-2 Liverpool (typujemy do 17.04 do godziny 21:00)Manchester City 3-0 Tottenham (typujemy do 17.04 do godziny 21:00)
  6. 1. Onico Warszawa 3-1 Jastrzębski Węgiel (Typujemy do 16.04.2019 20:30)
  7. Caen 2-0 Angers (typujemy do 13.04 do godziny 20:00)Monaco 0-1 Reims (typujemy do 13.04 do godziny 20:00)Strasbourg 0-1 Guingamp (typujemy do 13.04 do godziny 20:00)Montpellier 0-0 Toulouse (typujemy do 14.04 do godziny 15:00)Rennes 1-1 Nice (typujemy do 14.04 do godziny 15:00)St. Etienne 1-1 Bordeaux (typujemy do 14.04 do godziny 17:00)Lille 1-1 PSG (typujemy do 14.04 do godziny 21:00)
  8. Crystal Palace 0-2 Manchester City (typujemy do 14.04 do godziny 15:05)Liverpool 2-1 Chelsea (typujemy do 14.04 do godziny 17:30)Watford 1-3 Arsenal (typujemy do 15.04 do godziny 21:00)
  9. Sevilla 3-1 Betis (typujemy do 13.04 do godziny 20:45)Valladolid 1-1 Getafe (typujemy do 14.04 do godziny 12:00)Ath. Bilbao 2-1 Vallecano (typujemy do 14.04 do godziny 14:00)Seal Sociedad 1-0 Eibar (typujemy do 14.04 do godziny 16:15)Girona 0-2 Villarreal (typujemy do 14.04 do godziny 18:30)Valencia 1-1 Levante (typujemy do 14.04 do godziny 20:45)Leganes 1-3 Real Madryt (typujemy do 15.04 do godziny 21:00)
  10. AC Milan 1-1 Lazio (typujemy do 13.04 do godziny 20:30)Torino 2-1 Cagliari (typujemy do 14.04 do godziny 12:30)Fiorentina 3-0 Bologna (typujemy do 14.04 do godziny 15:00)Sampdoria 0-0 Genoa (typujemy do 14.04 do godziny 15:00)Sassuolo 3-2 Parma (typujemy do 14.04 do godziny 15:00)Chievo 0-4 Napoli (typujemy do 14.04 do godziny 18:00)Frosinone 0-2 Inter (typujemy do 14.04 do godziny 20:30)Atalanta 1-0 Empoli (typujemy do 15.04 do godziny 20:30)
  11. Liverpool 3-1 FC Porto (typujemy do 9.04 do godziny 21:00)Tottenham 1-4 Manchester City (typujemy do 9.04 do godziny 21:00)Ajax 0-2 Juventus (typujemy do 10.04 do godziny 21:00)Manchester Utd 0-2 Barcelona (typujemy do 10.04 do godziny 21:00)
  12. 1. Fenerbahce SK Stambuł 1-3 Imoco Volley Conegliano (Typujemy do 09.04.2019 18:00)
  13. Parma 0-1 Torino (typujemy do 6.04 do godziny 15:00)Juventus 1-1 AC Milan (typujemy do 6.04 do godziny 18:00)Sampdoria 1-0 AS Roma (typujemy do 6.04 do godziny 20:30)Fiorentina 2-0 Frosinone (typujemy do 7.04 do godziny 12:30)Cagliari 0-0 Spal (typujemy do 7.04 do godziny 15:00)Udinese 0-1 Empoli (typujemy do 7.04 do godziny 15:00)Inter 2-2 Atalanta (typujemy do 7.04 do godziny 18:00)Lazio 2-0 Sassuolo (typujemy do 7.04 do godziny 18:00)Napoli 1-0 Genoa (typujemy do 7.04 do godziny 20:30)Bologna 2-1 Chievo (typujemy do 8.04 do godziny 20:30)

×