Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

***DestrO***

Opiekun Serwera
  • Postów:

    1 477
  • Wpisów na Alkoboxie

    1
  • Darowizny

    20,00 zł 
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

  • Czas Online

    3h 3m 50s

Alkohol

864 Zasłużony

O ***DestrO***

  • Tytuł:
    Opiekun ProCOD
  • Urodziny: 1995.01.01

Informacje

Ostatnio na profilu byli

4 609 wyświetleń profilu
  1. Aby otrzymać za darmo Grand Theft Auto: San Andreas, wystarczy pobrać Rockstar Games Launcher, co możecie zrobić w tym miejscu. Oferta potrwa ograniczony czas.
  2. Endless Space Collection Link: https://www.humblebundle.com/store/endless-space-collection-free-game Czas: 48h Conarium Link: https://www.epicgames.com/store/pl/product/conarium/home Czas: 7 dni
  3. Witam. Mam propozycje aby te osoby, ktore wplacily darowizne powyzej 100zl otrzymywali range donatora na forum. Bylaby wyswietlana w innych rangach. Moze to niektore osoby zacheci do wspierania sieci. Pozdrawiam.
  4. Witajcie! W dniu dzisiejszym została wpłacona dotacja dla Pijemy-Rozrabiamy.pl od ***DestrO*** Kwota: 20,00 zł Zachęcamy do wspierania sieci! KLIKNIJ TUTAJ! Wiadomość wygenerowana automatycznie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl
  5. ABZU – za darmo The End is Nigh – za darmo Oferta obowiązuje 7 dni.
  6. Celeste Link: https://www.epicgames.com/store/pl/product/celeste/home Inside Link: https://www.epicgames.com/store/pl/product/inside/home Oferta obowiazuje 7 dni!
  7. Dirt Rally za fre na steam juz dzis! Link: https://www.humblebundle.com/store/dirt-rally Macie 3 dni na odebranie klucza!!
  8. Topka jest caly czas konkursem. Mozemy zrobic ponownie ale po resecie.
  9. Fez za darmo od Epic Games Store!! Eksploruj trójwymiarowe budowle z czterech klasycznych dwuwymiarowych perspektyw Link: https://www.epicgames.com/store/pl/product/fez/home Oferta obowiązuje 7 dni.
  10. Dokladnie. Mozesz skladac propozycje w w/w. dziale. Propozycje musza miec odpowiedni wzor abyśmy je rozpatrzyli. Pozdrawiam.
  11. Hyper Light Drifter – za darmo https://www.epicgames.com/store/pl/product/hyper-light-drifter/home Mutant Year Zero: Road To Eden – za darmo https://www.epicgames.com/store/pl/product/mutant-year-zero/home
  12. Dziś dwie bardzo dobre gry za darmo! For Honor – za darmo (https://www.epicgames.com/store/pl/product/for-honor/home) Alan Wake – za darmo (https://www.epicgames.com/store/pl/product/alan-wake/home) Oferta obowiązuje 7 dni

×