Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Legion

Użytkownicy
  • Postów:

    34
  • Wpisów na Alkoboxie

    0
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

  • Czas Online

    4s

Alkohol

16 Aktywny

O Legion

  • Tytuł:
    Użytkownik
  • Urodziny: 1997.04.15

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Szału nie ma ale zawsze coś ;p
  2. 1. Zaksa Kędzierzyn-Koźle 3-1 Aluron Virtu Warta Zawiercie (Typujemy do 24.04.2019 17:30)  2. ONICO Warszawa 1-3 Jastrzębski Węgiel (Typujemy do 24.04.2019 20:30)
  3. i ja dorzucę coś od siebie
  4. Guingamp 1-2 Marsylia (typujemy do 20.04 do godziny 17:00) Nice 2-0 Caen (typujemy do 20.04 do godziny 20:00) Nimes 0-2 Bordeaux (typujemy do 20.04 do godziny 20:00) Strasbourg 1-1 Montpellier (typujemy do 20.04 do godziny 20:00) Nantes 1-1 Amiens (typujemy do 21.04 do godziny 15:00) Toulouse 1-2 Lille (typujemy do 21.04 do godziny 15:00) Reims 2-0 St. Etienne (typujemy do 21.04 do godziny 17:00) PSG 3-0 Monaco (typujemy do 21.04 do godziny 21:00)
  5. Celta Vigo 2-2 Girona (typujemy do 20.04 do godziny 13:00) Eibar 0-2 Atl. Madryt (typujemy do 20.04 do godziny 16:15) Vallecano 1-1 Huesca (typujemy do 20.04 do godziny 18:30) Barcelona 3-1 Real Sociedad (typujemy do 20.04 do godziny 20:45)  Levante 1-2 Espanyol (typujemy do 21.04 do godziny 12:00) Getafe 1-2 Sevilla (typujemy do 21.04 do godziny 14:00) Real Madryt 1-2 Ath. Bilbao (typujemy do 21.04 do godziny 16:15) Villarreal 2-0 Leganes (typujemy do 21.04 do godziny 18:30) Betis 1-2 Valencia (typujemy do 21.04 do godziny 20:45)
  6. Lechia Gdańsk 2-2 Piast Gliwice (typujemy do 20.04 do godziny 15:30) Jagiellonia Białystok 2-1 Lech Poznań (typujemy do 20.04 do godziny 18:00) Zagłębie Lubin 1-1 Pogoń Szczecin (typujemy do 20.04 do godziny 18:00) Legia Warszawa 2-1 Cracovia (typujemy do 20.04 do godziny 20:30)  Miedź Legnica 0-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 22.04 do godziny 15:30) Wisła Kraków 2-1 Wisła Płock (typujemy do 22.04 do godziny 15:30) Górnik Zabrze 2-1 Arka Gdynia (typujemy do 22.04 do godziny 18:00) Korona Kielce 1-0 Śląsk Wrocław (typujemy do 22.04 do godziny 18:00)
  7. Manchester City 3-1 Tottenham (typujemy do 20.04 do godziny 13:30) Bournemouth 1-0 Fulham (typujemy do 20.04 do godziny 16:00) Huddersfield 1-2 Watford (typujemy do 20.04 do godziny 16:00) West Ham 2-1 Leicester (typujemy do 20.04 do godziny 16:00) Wolves 1-0 Brighton (typujemy do 20.04 do godziny 16:00)  Newcastle 1-2 Southampton (typujemy do 20.04 do godziny 18:30) Everton 2-2 Manchester Utd (typujemy do 21.04 do godziny 14:30) Arsenal 2-0 Crystal Palace (typujemy do 21.04 do godziny 17:00) Cardiff 0-4 Liverpool (typujemy do 21.04 do godziny 17:00) Chelsea 2-0 Burnley (typujemy do 22.04 do godziny 21:00)
  8. Augsburg 2-0 Stuttgart (typujemy do 20.04 do godziny 15:30) Bayern 3-0 Bremen (typujemy do 20.04 do godziny 15:30) Leverkusen 2-1 Nurnberg (typujemy do 20.04 do godziny 15:30) Mainz 1-0 Dusseldorf (typujemy do 20.04 do godziny 15:30) Moenchengladbach 2-3 RB Lipsk (typujemy do 20.04 do godziny 18:30) Schalke 1-2 Hoffenheim (typujemy do 20.04 do godziny 20:30) Freiburg 1-3 Dortmund (typujemy do 21.04 do godziny 15:30) Hertha 1-0 Hannover (typujemy do 21.04 do godziny 18:00) Wolfsburg 0-1 Frankfurt (typujemy do 22.04 do godziny 20:30)
  9. Bologna 0-1 Sampdoria (typujemy do 20.04 do godziny 15:00)Cagliari 1-0 Frosinone (typujemy do 20.04 do godziny 15:00)Empoli 1-0 Spal (typujemy do 20.04 do godziny 15:00)Genoa 1-2 Torino (typujemy do 20.04 do godziny 15:00)Lazio 2-0 Chievo (typujemy do 20.04 do godziny 15:00)Udinese 2-1 Sassuolo (typujemy do 20.04 do godziny 15:00)Juventus 3-0 Fiorentina (typujemy do 20.04 do godziny 18:00)Inter 2-1 AS Roma (typujemy do 20.04 do godziny 20:30)Napoli 2-0 Atalanta (typujemy do 22.04 do godziny 19:00)
  10. 1. Chemik Police 1-3 Developers SkyRes Rzeszów (Typujemy do 23.04.2019 17:30)
  11. 1. ŁKS Commercecon Łódź 3-1 Grot Budowlani Łódź (Typujemy do 23.04.2019 20:30)
  12. 1. Aluron Virtu Warta Zawiercie 1-3 Zaksa Kędzierzyn-Koźle (Typujemy do 17.04.2019 17:30

×