Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

HromaK

Właściciel Serwera
 • Postów:

  35
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Darowizny

  0,00 zł 
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Czas Online

  2h 10m 11s

Alkohol

32 Pomocny

7 obserwujących

O HromaK

 • Tytuł:
  Admin Only Mirage #1
 • Urodziny: 2003.12.21

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ponieważ było już "W jakich okolicznościach zacząłeś grać w CS 1.6? " to pomyślałem, że warto to samo zrobić ale z tematem Cs;go. Ja zacząłem grać w cs;go około 4 lata temu w 2015 roku na przełomie czerwca/lipca. Zacząłem grać bo mój brat w to grał a ja uważałem go wtedy za mentora i robiłem to samo co on. Ale niestety moja mama nie pozwalała mi wtedy grać bo jak mówiła "Jesteś za młody". A ponieważ miałem laptopa i łóżko które znajdowało się przy ścianie z dala od drzwi to zacząłem grać w cs'a na kolanach, w ten sposób zdobyłem pierwszą range czyli silver elite master (czy jakoś tak). Teraz mam mg2 i dalej "raka" i pomimo 4lat gry w cs'a a wcześniej 8 letniego doświadczenia z cs'a 1.6 to nadal się nie nudzę. A jak wy zaczęliście?
 2. Witam, proszę o odebranie mi rangi Admin Only AWP. Powodem rezygnacji jest brak/coraz mniejsza ilość czasu (szkoła) na granie na tylu serwerach.
 3. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick: HromaK Data: 23-26 sierpnia Powód: Wyjazd
 4. 1.Usunięcie svip'a w weekend. Svip w weekend jest jednym z tych pomysłów które moim zdaniem świetnie wyglądają na papierze lecz już nie tak dobrze w grze. Problem z svip'em w weekend jest taki, że po pierwsze wszyscy skaczą na double jump'ie przez co o wiele mniej osób gra awp a częściej kosą bo czują, że z awp i tak nie zdziałają nic bo ktoś sobie zacznie skakać ze zwiększoną prędkością itp. (taki sam problem jaki zgłaszali podobnie ludzie z starym vip'em po 22(albo 23, nie pamiętam)). Moim zdaniem rozsądne byłoby zamiast svip dawać w weekend vip'a który jeśli się nie myle nie posiada double jump'a lub usunąć całkowicie svip'a w weekend albo jeszcze można skrócić do 1 dnia np. w niedziele tego svip'a proszę o szybką odpowiedź bo przez tego svip'a nie chce mi się grać w weekend na tym serwerze :(. 2.Przywrócenie z powrotem koloru gdy ktoś jest nieśmiertelny (jeśli jest takowy kolor to proszę aby był bardziej wyraźny bo ja daltonista i nie widzę tego). Spotykam się z wieloma sytuacjami gdy ja i przeciwnik na samym początku rundy zaczynamy do siebie celować i nikt z nas nie wie kiedy można strzelać chyba, że jedna z osób liczy po prostu czas nieśmiertelności lub coś takiego. Ułatwiło by to walki takowe na samym początku rund, i również w ten sposób łatwo jest sprawdzić kto ma szybszy refleks (chyba, że ktoś będzie strzelał "na czuja"). Czekam na szybką odpowiedź i zdanie graczy i adminów.
 5. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick:HromaK Data:15.07 - 18/19.07 Powód: Spędzanie czasu z daleką rodzinom
 6. Nick:HromaK Wiek:14 Steam_ID :STEAM_1:0:181128516 Doświadczenie: Gram od pół roku na serwie only mirage Znajomość SM(1-5) :4,5 Link do Twojego gametracker'a:https://www.gametracker.com/player/HromaK/51.38.144.183:27015/ Czy byłeś banowany na naszych serwerach?:nie Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?:tak Kontakt: steam oraz przez pijemy-rozrabiamy.pl
 7. normalnie, ale usunęło o wile więcej... np. mi 44 klucze...
 8. oddało skiny nie klucze i nie skrzynki
 9. w tym czasie na serwerze <3 opowiadamy sobie dowcipy i kawały <3
 10. grając na serwerze only awp gdy zmieniła się mapa wszystkim z serwera 5 osobom usunęło wszystkie skiny. Czy był to błąd czy jakiś niezapowiedziany reset? Jak reset to czemu nie było o tym informacji na forum? ps. Przed zniknięciem wszystkiego były jakieś dziwne lagi na całym serwerze.
 11. hmmmmmmmmmmmm... what is going on?
 12. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick:HromaK Data:29.05.2019 - 1.06.2019 Powód:Wycieczka szkolna

×