Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

HromaK

Admin [Mirage]
 • Postów:

  30
 • Wpisów na Alkoboxie

  1
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

26 Pomocny

6 obserwujących

O HromaK

 • Tytuł:
  Admin Only Mirage #1
 • Inne grupy
  Admin [Only AWP]
 • Urodziny: 2003.12.21

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. 1.Usunięcie svip'a w weekend. Svip w weekend jest jednym z tych pomysłów które moim zdaniem świetnie wyglądają na papierze lecz już nie tak dobrze w grze. Problem z svip'em w weekend jest taki, że po pierwsze wszyscy skaczą na double jump'ie przez co o wiele mniej osób gra awp a częściej kosą bo czują, że z awp i tak nie zdziałają nic bo ktoś sobie zacznie skakać ze zwiększoną prędkością itp. (taki sam problem jaki zgłaszali podobnie ludzie z starym vip'em po 22(albo 23, nie pamiętam)). Moim zdaniem rozsądne byłoby zamiast svip dawać w weekend vip'a który jeśli się nie myle nie posiada double jump'a lub usunąć całkowicie svip'a w weekend albo jeszcze można skrócić do 1 dnia np. w niedziele tego svip'a proszę o szybką odpowiedź bo przez tego svip'a nie chce mi się grać w weekend na tym serwerze :(. 2.Przywrócenie z powrotem koloru gdy ktoś jest nieśmiertelny (jeśli jest takowy kolor to proszę aby był bardziej wyraźny bo ja daltonista i nie widzę tego). Spotykam się z wieloma sytuacjami gdy ja i przeciwnik na samym początku rundy zaczynamy do siebie celować i nikt z nas nie wie kiedy można strzelać chyba, że jedna z osób liczy po prostu czas nieśmiertelności lub coś takiego. Ułatwiło by to walki takowe na samym początku rund, i również w ten sposób łatwo jest sprawdzić kto ma szybszy refleks (chyba, że ktoś będzie strzelał "na czuja"). Czekam na szybką odpowiedź i zdanie graczy i adminów.
 2. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick:HromaK Data:15.07 - 18/19.07 Powód: Spędzanie czasu z daleką rodzinom
 3. Nick:HromaK Wiek:14 Steam_ID :STEAM_1:0:181128516 Doświadczenie: Gram od pół roku na serwie only mirage Znajomość SM(1-5) :4,5 Link do Twojego gametracker'a:https://www.gametracker.com/player/HromaK/51.38.144.183:27015/ Czy byłeś banowany na naszych serwerach?:nie Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?:tak Kontakt: steam oraz przez pijemy-rozrabiamy.pl
 4. HromaK

  błąd?

  normalnie, ale usunęło o wile więcej... np. mi 44 klucze...
 5. Proponuje usunięcie widocznych obrażeń ( chodzi mi o to gdy np. trafisz kogoś przez ściane/smoke lub HE i widzisz ile obrażeń mu zadałeś) ponieważ to strasznie ułatwia rozgrywkę i zmniejsza ważność grania taktycznie, i zwiększa znaczenie samego aim'a. I jest to dość niesprawiedliwy gdy czekasz lub powoli wychylasz nagle dostaniesz HE za 1hp i wszyscy wiedzą, że tam jesteś.
 6. HromaK

  błąd?

  oddało skiny nie klucze i nie skrzynki
 7. HromaK

  błąd?

  w tym czasie na serwerze <3 opowiadamy sobie dowcipy i kawały <3
 8. grając na serwerze only awp gdy zmieniła się mapa wszystkim z serwera 5 osobom usunęło wszystkie skiny. Czy był to błąd czy jakiś niezapowiedziany reset? Jak reset to czemu nie było o tym informacji na forum? ps. Przed zniknięciem wszystkiego były jakieś dziwne lagi na całym serwerze.
 9. HromaK

  Pochwal się

  hmmmmmmmmmmmm... what is going on?
 10. HromaK

  Pochwal się!

  oko w nowej nazwie #jestWARIATEM - c.c. twój ruch
 11. HromaK

  Pochwal się!

  nowy król serwera?
 12. https://steamcommunity.com/profiles/76561198322522760/ - mój steam ID
 13. HromaK

  Pochwal się!

  Co różni tych dwóch graczy? 2 kille różnicy i rangi <3
 14. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick:HromaK Data:29.05.2019 - 1.06.2019 Powód:Wycieczka szkolna

×