Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Spͪrͣinͯt.

Użytkownicy
 • Postów:

  231
 • Wpisów na Alkoboxie

  1 715
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Wszystko napisane przez Spͪrͣinͯt.

 1. Przecież ranga rzecz święta, jednej patoli na forum mniej.
 2. Synchronizacja pionowa wyłączona? gl_vsync "0"
 3. Nick: Sprint. Liczby: 1, 3, 7, 13, 25, 39, 47
 4. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 100/100 Mój czas 80 sekund  
 5. Jest kilka rzeczy, za którę dziękuję tej sieci: - stracony czas - blokada na mixie - blokada na AB Ludzi jest mało: Najbardziej dziękuję @ SeriouS za to, że miałem się z kogo i z czego śmiać, a raczej czuć zażenowanie. I oczywiście dziękuję @Cherry. fajna, miła osóbka, lol będzie grany 100%, trzeba w końcu z brązu wyjść. Oo, bym zapomniał dziękuję @xShingu za wsparcie, wspólne granie na JB Szkoda klawiatury na pisanie więcej Good bye Pssst: We tam odrzuć ktoś moje podanie.
 6. My się już na DD2 #2 poznaliśmy. Siemanko mój imienniku.
 7. Skorzystaj z tej strony: https://pomoc.pijemy-rozrabiamy.pl/
 8. Najlepszy Administrator (dlaczego?): @[Urlop] Vakos odpowiada na pytania ode mnie w ekspresowym tempie, pomocny Najlepszy Admin Serwera (dlaczego?): @ ZrobieCiNalesniki:) stara się nawet o opiekuna, chce wprowadzać nowe rzeczy na serwer jak i zmieniać te, które są przestarzałe Najgorszy Admin Serwera (dlaczego?): 1 Najlepszy Właściciel/Opiekun: @[Urlop] Vakos Najlepszy Moderator: @Nieznajomy Najlepszy AntyCheat: @ Brawurowy Grafik miesiąca: @ mirabelka 蛇 Redaktor miesiąca: @ Dystopia Admin TS3 miesiąca: @wysokozmineralizowana woda Typer miesiąca: @RdN Gracz miesiąca: @ Unluku Serwer miesiąca: DD2 #2 Najsurowsza osoba na forum: @SoBeK Osoba, która zrobiła największy postęp: @ Brawurowy Pomocnik miesiąca: @ ZrobieCiNalesniki:) Najbardziej pracowita osoba: @ xdbx Nierób miesiąca: @SoBeK Lizus miesiąca: @ SeriouS Podrywacz miesiąca: @ DG123 Dziewczyna miesiąca: @ ZrobieCiNalesniki:) Największy no life na forum: @ Mategros Największy no life na ts3: @wysokozmineralizowana woda Najbardziej rozgadana osoba: @Szwadron97 Najbardziej zabawna osoba: @ vego21 Najbardziej pomysłowa osoba: @Szatanek:) Użytkownik forum miesiąca: @ W5 KOCUR Największy spamer na forum: @ Withong™ Największy spamer na shoutbox: @Wild Marten Pijak miesiąca: @ vego21 Rozrabiaka miesiąca: @ SeriouS Największa fajtłapa forum: 2 Najdziwniejsza osoba: 3 Osoba, która zaskoczyła Cię najbardziej pozytywnie (dlaczego?): @mateusz 142 start na typera Osoba, która zaskoczyła Cię najbardziej negatywnie (dlaczego?): @ SeriouS nie wie co jest pięć, darmowa blokada na mixy
 9. Dzisiaj przychodzę z propozycją dodania komendy amx_gag dla admina. Komenda polegałaby na zablokowaniu graczowi say/sayteam oraz mikrofonu. Myślę, że to jest dobre rozwiązanie np. jak ktoś spami, używa mikrofonu bez mutacji (wyjątek info) niż po prostu banowanie takich osób. Na pomysł wpadł @Szatanek:)i ja Pozdrawiam
 10. Nick: w grze: Sprint Wiek: 15 Steam_ID: STEAM_0:0:149397377 Doświadczenie: W cs'a 1.6 zacząłem już grać w wieku 7/8 lat na serwerze BF4+DD2 i był to serwer mojego brata kolegi. Nieco później ten serwer upadł, a ja szukałem czegoś do pogrania, więc, gdy znajdowałem jakąś ciekawą sieć, od razu startowałem na admina. W wieku 10/11 lat się dużo działo w moim świecie cs'a, a mianowicie grałem na serwerze COD 301 bodajże i poznałem kolegę, z którym do dzisiaj utrzymujemy kontakt. Bardzo chciałem założyć swój serwer, który będzie stał dłużej niż kilka dni i mi się to udało (mod ss2, VPS, 16slotów). Następnie serwer dołączyliśmy na sieć, która już teraz nie istnieje. Gdy serwer się rozpadł postanowiliśmy założyć sieć, było to w wieku 12/13 lat. Może ta sieć jak i serwery nie były takie wielkie jak PR, ale na pewno wtedy się bardzo dużo nauczyłem. Znajomość AMXX(1-5): 5+ Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/sprint/51.75.43.35:27015/ Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: Owszem Sprawny Mikrofon?: Owszem Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Owszem + Wiem, że ostatnio nie pokazałem wysokiej kultury osobistej, ale dostałem za darmo blokadę na mixy, więc ciężko było nic nie zrobić. Na serwerze rzadko zdarza mi się przeklnąć, a co dopiero obrazić kogoś. Osoby niepełniące rang na serwerze DD2#2, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.
 11. Oooo! To jest piękne, będę miał zapasy na zimę! Dzięki wielkie! @ mirabelka 蛇
 12. Rodzaj grafiki: Sygnatura Tematyka: Anime oczywiście :3 Kolorystyka: Obojętnie na prawdę, wystarczy mi to, żeby kolor napisu pasował do tła Napisy: Sprint. Preferowany obrazek: - Uwagi: Każda praca oczywiście nagradzana winkiem. Jeżeli by się Ci/Wam chciało to prosiłbym o nie zwykły prostokąt, tylko jakiś pogięty albo na ukos, na pewno wiecie o co mi chodzi.
 13. Jak to jest na prawdę Twój głos to szacun. Ogólnie opowiadanie spoko.
 14. Skończyłem/am ten quiz. Mój wynik 33/100 Mój czas 59 sekund  
 15. Ogólnie spoko, ale wypowiedź @awika najbardziej przypadła mi do gustu :P

×