Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Forenn

Admin [Mirage]
  • Postów:

    14
  • Wpisów na Alkoboxie

    8
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

Alkohol

3 Nowy

O Forenn

  • Tytuł:
    Admin Mirage#1
  • Urodziny: 06.04.2003

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. GKS Katowice (typujemy do 15.02 do godziny 18:30) Comarch Cracovia (typujemy do 15.02 do godziny 18:45) MH Automatyka Gdańsk (typujemy do 16.02 do godziny 17:00)Podhale Nowy Targ (typujemy do 16.02 do godziny 18:00)
  2. Eibar 1-0 Getafe (typujemy do 15.02 do godziny 21:00)Celta Vigo 1-2 Levante (typujemy do 16.02 do godziny 13:00)Vallecano 1-2 Atl. Madryt (typujemy do 16.02 do godziny 16:15)Real Sociedad 1-0 Leganes (typujemy do 16.02 do godziny 18:30)Barcelona 2-1 Valladolid (typujemy do 16.02 do godziny 20:45)Real Madryt 3-0 Girona (typujemy do 17.02 do godziny 12:00)Valencia 1-1 Espanyol (typujemy do 17.02 do godziny 16:15)Villarreal 1-2 Sevilla (typujemy do 17.02 do godziny 18:30)Betis 2-1 Alaves (typujemy do 17.02 do godziny 20:45)Huesca 1-1 Ath. Bilbao (typujemy do 18.02 do godziny 21:00)
  3. Nimes 1-1 Dijon (typujemy do 15.02 do godziny 19:00)Lyon 3-2 Guingamp (typujemy do 15.02 do godziny 20:45)Marsylia 2-1 Amiens (typujemy do 16.02 do godziny 17:00)Angers 1-2 Nice (typujemy do 16.02 do godziny 20:00)Monaco 2-1 Nantes (typujemy do 16.02 do godziny 20:00)Bordeaux 2-1 Toulouse (typujemy do 17.02 do godziny 15:00)Caen 0-1 Strasbourg (typujemy do 17.02 do godziny 15:00)Lille 1-0 Montpellier (typujemy do 17.02 do godziny 15:00)Reims 2-2 Rennes (typujemy do 17.02 do godziny 17:00)St. Etienne 1-3 PSG (typujemy do 17.02 do godziny 21:00)
  4. Pogoń Szczecin 2-1 Górnik Zabrze (typujemy do 15.02 do godziny 18:00)Piast Gliwice 1-2 Lech Poznań (typujemy do 15.02 do godziny 20:30)Jagiellonia Białystok 2-0 Wisła Płock (typujemy do 16.02 do godziny 15:30)Zagłębie Sosnowiec 1-2 Arka Gdynia (typujemy do 16.02 do godziny 18:00)Korona Kielce 1-1 Lechia Gdańsk (typujemy do 16.02 do godziny 20:30)Zagłębie Lubin 2-2 Miedź Legnica (typujemy do 17.02 do godziny 15:30)Legia Warszawa 2-1 Cracovia (typujemy do 17.02 do godziny 18:00)Wisła Kraków 2-0 Śląsk Wrocław (typujemy do 18.02 do godziny 18:00)
  5. Augsburg 2-2 Bayern (typujemy do 15.02 do godziny 20:30)Hoffenheim 1-2 Hannover (typujemy do 16.02 do godziny 15:30)Schalke 2-2 Freiburg (typujemy do 16.02 do godziny 15:30)Stuttgart 1-2 RB Lipsk (typujemy do 16.02 do godziny 15:30)Wolfsburg 2-1 Mainz (typujemy do 16.02 do godziny 15:30)Hertha 1-0 Bremen (typujemy do 16.02 do godziny 18:30)Frankfurt 2-2 Moenchengladbach (typujemy do 17.02 do godziny 15:30)Leverkusen 1-0 Dusseldorf (typujemy do 17.02 do godziny 18:00)Nurnberg 0-2 Dortmund (typujemy do 18.02 do godziny 20:30)
  6. Illuminar Gaming (Typujemy do 19.02.2019 17:00)  Rogue Esports Club (Typujemy do 19.02.2019 18:00) PRIDE (Typujemy do 19.02.2019 19:00) ACTINA PACT (Typujemy do 19.02.2019 20:00)
  7. Fnatic (Typujemy do 16.02.2019 16:30) Splyce (Typujemy do 16.02.2019 17:30) Team Vitality (Typujemy do 16.02.2019 18:30) Misfits Gaming (Typujemy do 16.02.2019 19:30) G2 Esports (Typujemy do 16.02.2019 20:30)
  8. Indictive (Typujemy do 20.02.2019 17:00) PRIDE (Typujemy do 20.02.2019 18:00) Team EPC (Typujemy do 20.02.2019 19:00) Rogue Esports Club (Typujemy do 20.02.2019 20:00)
  9. Nick: forenn:)Wiek:15Steam_ID : STEAM_1:0:460814207Doświadczenie: Byłem już raz adminem, także doświadczenie jest Znajomość Sourcemoda(1-5) : 3,5Link do Twojego gametracker'a:https://www.gametracker.com/player/forenn/54.37.133.161:27015/Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: NieZapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Oczywiście.
  10. Siema mam na imię Hubert "foren" mam 15 lat pochodze z wojewodztwa podkarpackiego, często gram w gry np cs. Zazwyczaj spotkac mozcie mnie na serwerze csgo only mirage. Zapraszam i polecam
  11. ACTINA PACT (Typujemy do 05.02.2019 17:00) Wisła Płock (Typujemy do 05.02.2019 18:00) Rogue Esports Club (Typujemy do 05.02.2019 19:00) Indictive (Typujemy do 05.02.2019 20:00)
  12. 1. ONICO Warszawa 3-2MKS Będzin(Typujemy do 14.02.2019 20:30) 2. Chemik Bydgoszcz 2- 3Indykpol AZS Olsztyn (Typujemy do 15.02.2019 17:30) 3. ZAKSA Kędzierzyn Koźle 2-3 Asseco Resovia Rzeszów (Typujemy do 16.02.2019 14:45) 4. GKS Katowice 3-2 Cerrad Czarni Radom (Typujemy do 16.02.2019 17:30) 5. Trefl Gdańsk 3-1 Jastrzębski Węgiel (Typujemy do 17.02.2019 14:45) 6. PGE Skra Bełchatów 0-3 Cuprum Lubin  (Typujemy do 17.02.2019 17:30)

×